PALIVO, ČERPADLO: Demontáž - Panda 1

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

PALIVO, ČERPADLO: Demontáž - Panda 1

Příspěvek od H0lllY »

Zdravím,, zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti s vyndávaním pal. čerpadla u stare pandy.. když oddělám sedadla tak je vydím ale přijde mi ta díra poněkud malá na vyndání.. tak jestli se musí oddělat nádrž? nebo jak? Závadu mám takovou že pomalu ani nejde nastartovat a když se to podaři tak to hnet po přidání plynu zdechá jak kdyby se to dusilo... a při otočení klíče v zapalování na první polohu misto klasickeho zabzučení čerpadla vyjde podivné mrčení :( .... Prosím o radu...
Reklama
 

H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od H0lllY »

:( :( :(
Smrťák
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 361
Registrován: 20 bře 2011, 08:25

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od Smrťák »

Díra je malá,protože i to čerpadlo je malé.http://autodily.petkol.cz/images/items/ ... 260794.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Opravit to nejde. Vyměnit ,případně vyndat a vyzkoušet mimo auto,
Sbohem. :-)
H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od H0lllY »

to co je na obazku vypada upně jinak než to co tam mám já... http://h0llly.galerie.cz/#" onclick="window.open(this.href);return false;
a vydělat mi to nejde žádným zbusobem... i kdyz se snažim otočit či tahat jak to celý tak jen to menší to co by tomu čerpadlu velikostně mělo odpovidat viz 2 fotka... :( :( :( :(
Smrťák
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 361
Registrován: 20 bře 2011, 08:25

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od Smrťák »

Ten kulatý dekl je asi jen nacvaklý. Ale musíš se obrátit na majitele Pandy. Nerad bych,aby jsi něco rozbil. Na netu je k Pandě jistě nějaký manuál.Jaký přesně je to typ? Rok výroby a přesné typové číslo.
Sbohem. :-)
H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od H0lllY »

ježda no ja nevim jaky presny typ. je to rok 1988 ,(141A_), 1000 i.e. KAT (999ccm/33kW/45HP)
prave by me zajimalo co mam oddelat prvni a ca co muzu zabrat co je fakt oddelavaci a neznicim tam neco
Smrťák
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 361
Registrován: 20 bře 2011, 08:25

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od Smrťák »

Mělo by to být to čerpadlo co jsem tam dal poprvé. Horní kulatý kryt je pouze nacvaklý a je těsněný o kroužkem. Já nemám Pandu,ale jsem na 90% přesvědčen,že to co jsem dal jako link je pouze motorek(čerpadlo). Bude to jako u Favoritu. Vytáhneš to jako celek a vyměníš ten vnitřek
Sbohem. :-)
H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od H0lllY »

počkat takže to nemam rvat cely jen to menší jak je na te druhe fotce co tu mam jo?? (to kulaty s tim konektorem jo) a pod tím ze bude to co jsi sem daal??
Smrťák
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 361
Registrován: 20 bře 2011, 08:25

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od Smrťák »

Je to to menší,ale opatrně.Ale samotný systém uchycení toho čerpadla na dně nádrže neznám. U Fava to bylo na otočení,tady fakt nevím. Pokud nemáš ten náhradní díl,tak stejně nic neopravíš. Motorek je v háji. Opotřebené uhlíky+komutátor(neopravitelné) výměna za nový. http://www.nahradni-dily-zh.cz/zbozi/62 ... 0-12-0.htm" onclick="window.open(this.href);return false; Je to jak jsem myslel. Budeš to muset rozebrat a vyměnit ten motorek s čerpadlem. Jen se zeptej někoho kdo to opravdu ví,jak je ten celek uchycen na dně nádrže.Možná to není na spodu jištěno vůbec,to nevím.Možná je tam jenom drážka ,aby bylo čerpadlo jištěno proti pootočení. Takhle,nebo podobně to vypadá v celku: Obrázek
Sbohem. :-)
drzhor
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 15 říj 2006, 19:21
Kontaktovat uživatele:

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od drzhor »

zdar

měl sem to komplet rozdělany na svy pandě, bylo ulomene klinko u čerpadla nahoře u hadice, je to jak píšeš, hořejšek je šrobuvaný, čerpadlo se dá vytáhnout, jinak sundat celou nádrž je nadlickej výkon, musel jsem dávat nový pásky z nerezu co drží nádrž, neb starý se povolením komplet rozpadnuly... když otočíš klíčkem (nenastartuješ) slyšíš jak se čerpadlo natlakuje a vypne???

to kulatá s konektorem je čidlo kolik tam máš paliva... druhej konektor na středu je k čerpadlu

v.
Fiat Panda 1000 FIRE
H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od H0lllY »

cerpadlo jsem vymenil az kdyz sem sundal nádrž... a vše bylo ok... ale tedkom prozměnu mi zase nejede ale nejspis to bude elektrika, zatim jsem nemel zkoušečku tak jsem zkoušel přez malou žarovku a toto rozsvítí... ale čerpadlo to nerozjede... tak jestli je možný že by kvuli něčemu tam šel malej proud nebo něco :-(
H0lllY
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 16 črc 2011, 19:34

Re: panda I generace palivové čerpadlo

Příspěvek od H0lllY »

no shanim čerpadlo do teto pandy... nevite kde by se to dalo... na netu nemuzu nic sehnat :-(
Odpovědět

Zpět na „Panda“