OT: Mám manuální zámky, kdyby někdo potřeboval...

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
bmk
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 kvě 2008, 16:18

OT: Mám manuální zámky, kdyby někdo potřeboval...

Příspěvek od bmk »

kdyby někdo potřeboval, tak mám zámky všech dveří, včetně kufru..nechal jsem si namontovat centrál, takže ty originální původní mi zbyli, kdyby někdo potřeboval...
Panda 1.1 Aktive r.v. 2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: mám manuální zámky, kdyby někdo potřeboval..

Příspěvek od Mr.Bean »

Kolikpak stál centrál? Co to fšechno obnášelo? :) Dík
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
bmk
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 kvě 2008, 16:18

Re: mám manuální zámky, kdyby někdo potřeboval..

Příspěvek od bmk »

Já jsem si toho nechával dělat víc...dával jsem si elektriku do oken s dojezdem, centrál, odskok kufru, automatické spouštění světel, sirénu proti hlodavcům do motoru, tlačítkové ovládání spínací skřínky místo klíče a bezdotykový alarm, kdy nemusíš nikde nic mačkat a auto se odemyká po přiblížení se s ovladačem k vozu a při vzdálení se zase samo zamkne a zavřou okna, prostě mám to udělané tak, že doma dám malinký ovladač do kapsy a už nic jiného nepotřebuju. jen je potřeba ho běžně nenosit u sebe třeba v kalhotech, protože ten vysílač se aktivuje pohybem..jakmile se ovladač začne pohybovat, tak vysílá signál do řídící jednotky alarmu, takže pokud bys ho nosil třeba celý den v práci, nebo ve škole, tak on by pořád vysílal signál ve snaze najít auto a vybíjí se tím baterky.ta funkce se dá samozřejmně vypnout a dá se používat jako klasický dálkový ovládání auta.jediný rozdíl je, že za předním oknem na straně řidiče je přijímač signálu, je to asi 8/60/60 mm placatý čtvereček z šedého plastu..materiál stál něco přes 12 000 a práce a zamontování 8 000..protože jsem ale toho bral více, tak mi dali slevu, jinak by to vyšlo asi na 22 000...
Panda 1.1 Aktive r.v. 2008
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: mám manuální zámky, kdyby někdo potřeboval..

Příspěvek od Mr.Bean »

Dík
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Odpovědět

Zpět na „Panda“