SERVIS: 1. prohlídka/reklamace

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

SERVIS: 1. prohlídka/reklamace

Příspěvek od pavproch »

Tak jsem (na tachu 15kkm) narazil na první problém - pustilo gufero na rozvodovce (výstup hnací hřídele k zadní nápravě). Sice jen pár kapek (rozvodovkovýho oleje - to jsou ty filajový šipky), ale pustilo.... :cry:
Obrázek
Fotka mobilem, omluvte prosím sníženou kvalitu obrazu... :wink:

Omeldoval jsem to do servisu - do dvou dnů mi slíbili odpověď zdali budou opravovat hned nebo až při první garančce.

Dotaz - speciálně na ostatní 4-kolkáře - náhoda?!?! (Pak mám halt smůlu...) nebo to dělaj všechny 4-kolky?!?! (To by se pak mi ulevilo.... :wink: )
Prosím, podívejte se těm svým Pandicím "pod sukně" a dejte vědět, jestli tam máte "sucho" nebo "vlhko"..... :shock: :D
Kuju.
Naposledy upravil(a) pavproch dne 02 dub 2007, 16:03, celkem upraveno 1 x.
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
Reklama
 

pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Jelikož se blíží termín první garančky, tak spojím příjemné s užitečným a nechám udělat jak servisní prohlídku, tak i reklamaci najednou.

Ne že bych neměl k mému prodejci/servisu důvěru (to ani náhodou, prozatím jen samá chvála), ale - jaká je asitak běžná cena PRVNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKY (při 20.000km) U PANDICE 4X4 (Climbing, benzín 1.2i, automat klima)?
:?:


To abych věděl, že platím opravdu jenom za servisní prohlídku a ne i za tu reklamaci..... :idea:
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Když sem se dneska telefonem ptal v servisu, tam mi řekli, že první servis by měl stát okolo dvou tísíc pětiset... Tak jsem zvědav - objednal jsem se na 15týho května....
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
Odpovědět

Zpět na „Panda“