AUDIO: Rádio hraje jen při zapalování

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ommko
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 27 pro 2006, 17:25

AUDIO: Rádio hraje jen při zapalování

Příspěvek od ommko »

mne trochu vadi to ze ked vypnem klucik zapalovania tak sa vypne aj autoradio a ked niekedy sedim v aute so vypnutym motorom tak mozem pocuvat radio iba so zapnutym zapalovanim (kedze jazdim aj so zapnutymi svetlami tak musim vypnut aj svetla). Neviete mi niekto povedat ci sa to da na pande zmenit aby sa radio vyplo az po vytiahnuti klucika zo zapalovania alebo aby hralo este nejaky cas.

mam pandu 1,1 active r.v.2004 a radio som si v decembri montoval sam - asi je dobre namontovane lebo hra a drzi naladene stanice

ale mozno by mi pomohla nejaka mala zmena

kto vie nech poradi

vdaka
Reklama
 

jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda »

v nastavení toho rádia je funkce ignition timer, ta se dá nastavit na on/off a ještě čas, po jakým se dá vypnout...ale na vytažení klíčku to nejde, prostě buď to máš v tý jedný poloze, a hraje to nebo vypneš motor, vypne se rádio, nebo se nevypne a určitej čas hraje..
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
Victor
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 02 kvě 2006, 16:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Victor »

ommko: Rádio máš zapojené správně. Mám to tak stejně. Jestli bude hrát se zapnutou přístrojovkou nebo bez ní, záleží na zapojení ISO konektoru. Pokud ho necháš zapojené "natvrdo", je pravděpodobné (zvlášť u levnějších rádií - je to i v návodu), že ti rádio na "Standby" režim vybije po delším čase baterku. Musel bys to tedy řešit ještě přídavným vypínačem, kterým bys pak rádio vypnul úplně při odchodu z auta.
Panda 1.1
Odpovědět

Zpět na „Panda“