Výměna motoru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Filip007
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2024, 18:19

Výměna motoru

Příspěvek od Filip007 »

Zdravím,

Potřeboval bych poradit, mám Panda 2 4x4 cross 2006 1.3 multijet, praskl mi rozvodový řetěz a na motoru je tolik závad že oprava by byla finanční sebevražda. Prosím potřeboval bych radu zda by do mé Pandy pasoval motor 188a9000 z Fiat Punto 2, zda projde na technické neřeším.. motor 188a8000 má být podle štítku a dat v autě, ale nedá se sehnat v ČR. Prodejci na vrakáčich mi tvrdí že by tam měl z Punta sedět. Kdyby měl někdo zkušenosti prosím. Děkuji za všechny odpovědi!
Reklama
 

Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 474
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Výměna motoru

Příspěvek od Vladka1 »

Deset vteřin hledání na googlu a vyskočilo jich docela dost..
https://www.google.com/search?q=188a800 ... nt=gws-wiz
Jestli 188A9000 fyzicky pasuje budeš muset zjistit sám.. Hlavně řídicí jednotky a kompatibilita s budíkama apod., můžou tam být jiný čidla, výstupy termostatu atd... Katalog a porovnávat čísla dílů...
Filip007
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2024, 18:19

Re: Výměna motoru

Příspěvek od Filip007 »

To sice vyskocilo, ale ani jeden neni v ČR 😉. Kazdopane díky za snahu, potřebuji hlavně vědět jestli bude pasovat příslušenství, jestli je hlava stejná apod, blok by měl být stejný. K rozumnému katalogu bohužel nemám přístup
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 474
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Výměna motoru

Příspěvek od Vladka1 »

eper, dá se k tomu proklikat i volně...
Jestli tohle neni spíš totálka a nebude výhodnější neshánět motor ale celý auto... Něco zbořenýho/ se shnilou kastlí "za levno", nechat si motor a zbytek poslat do hutí/ na díly. Bazarovej motor je beztak loterie a sypat do starý káry desítky tisíc...
Odpovědět

Zpět na „Panda“