Mám centrální zamykání a z důvodu vady čidla u madla pátých dveří mi nezamykal, takže to znamenalo nutnost odpojit spínač. Než mi servisák umřel, tak mi bylo tvrzeno, že proud jde kam jít má a že je problém na 100% v zámku, tak jsem si objednal zámek z vrakáče - 100% funkční. Pak jsem dveře rozdělal a zjistil, že problém je v malinkatém čidle u madla - spínačka zřejmě za těch 20 let umřela.
U dvou autorizáků mi telefonicky tvrdily, že i kdyby nakrásně byl díl skladem, jako že není, tak určitě bude nutné přehodit kompletní lištu dveří s madlem a zámkem.
Řešil někdo tento problém? Vyřešil alternativně? Z vrakovišť vzít tuto lištu za tisícovku bez záruky se mi fakt nechce