PŘÍSTROJOVKA: Po zapojení rádia bliká PP

Moderátor: peta.smolik

V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

PŘÍSTROJOVKA: Po zapojení rádia bliká PP

Příspěvek od V!RUS »

Ahoj.Zapojoval jsem radio a asi neco neni dobre protoze radio nejde a po otoceni klickem na me palubni pc blika...CO S TIM?????
Reklama
 

V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

To tady vazne neni ani jeded jedinnej trochu nesobeckej clovek kterej by poradil?kdyz jsem se ptal jestli nekdo dome nemam maual tak taky nic?to vazne nikdo k autu nemate manual a nevite co mate za auto a nevite co nim nebo jste proste jenom sobecky svine?
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Nepředpokládal bych, že pokud zde budeš nazývat členy fóra jako svině, bude ti někdo ochoten poradit. Když jsi tak chytrý, měl jsi si pořídiot vozidlo nové a měl jsi návod i s rádiem. Takže to asi nebyla ta správná odpověď že?

Zkus odpojit autorádio úplně a pak jej zkus postupně připojovat a zkoušej co to bude dělat. Baterku máš v pořádku? Zkus, zda máš dobrou kostru a zda je tam správná pojistka k napájení rádia. Zkontroluj dobře zapojené kabely do konektorů. Pak bych teprve připojil rádio ke spínací skříňce.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

TOMBY píše:Nepředpokládal bych, že pokud zde budeš nazývat členy fóra jako svině, bude ti někdo ochoten poradit. Když jsi tak chytrý, měl jsi si pořídiot vozidlo nové a měl jsi návod i s rádiem. Takže to asi nebyla ta správná odpověď že?

Zkus odpojit autorádio úplně a pak jej zkus postupně připojovat a zkoušej co to bude dělat. Baterku máš v pořádku? Zkus, zda máš dobrou kostru a zda je tam správná pojistka k napájení rádia. Zkontroluj dobře zapojené kabely do konektorů. Pak bych teprve připojil rádio ke spínací skříňce.
Diky...po tom minulem prispevku uz jsem neak rezignoval protoze slusnou formou se clovek nedocka zadne odpovedi....radio je odpojede a ty maly pojistky jsem skontroloval ale displej blika porad.vzdy kdyz otocim klickem tak se vynuluju a porad blika....co je ta podlouhla zluta vec vedle pojistek?
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika panda?

Příspěvek od V!RUS »

Nemate nekdo neakeho znameho kdo dela diagnistiku na fiaty?mam fiat panda a pri kazdym otoceni klicku se vynulujou vsechny hodnoty a displej na me blika...
dik za vsechnu pomoc
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

To je divné. Možná bych řekl, že máš špatnou baterku, jako by bylo malé napětí a neudrží se PPC v provozu. Jak ti to startuje? Hnedka na drc, nebo to jde sotva?
Zkus ještě domačkat relátka a pojistky v motorovém prostoru ( Fuse Box), popř. vyndat a zandat. Určitě s vyplým klíčkem!!!!
Na tu věc se podívám zítra, ale budu na netu až v pátek odpoledne.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

TOMBY píše:To je divné. Možná bych řekl, že máš špatnou baterku, jako by bylo malé napětí a neudrží se PPC v provozu. Jak ti to startuje? Hnedka na drc, nebo to jde sotva?
Zkus ještě domačkat relátka a pojistky v motorovém prostoru ( Fuse Box), popř. vyndat a zandat. Určitě s vyplým klíčkem!!!!
Na tu věc se podívám zítra, ale budu na netu až v pátek odpoledne.
a kde jsou pojistky v motoru? Domacka relatka?
dik za radu zkusim ....
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Pravděpodobně si to zkratnul,já to udelal když sem tam daval novy radio a neslo mi vyndat starý...bum a bylo to...odešel mi bodycomputer a blikal mi pak za jízdy displej a nešli hodiny...sehnal sem repas z Itálie,musí se naprogramovat na ECU,za 3500kč,novej asi 6 tisíc....Přeju ti aby to nebylo toto...
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Tak pokud ti to dela toto....tak je to na 99 procent ten bodycomputer...to sem měl taky.....a pokud ti po vyndání klíčku zůstane vyset i palivoměr(ručička) tak je to na 100procent.Napiš jak si dopadl.
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

HoviXXX píše:Tak pokud ti to dela toto....tak je to na 99 procent ten bodycomputer...to sem měl taky.....a pokud ti po vyndání klíčku zůstane vyset i palivoměr(ručička) tak je to na 100procent.Napiš jak si dopadl.
no a co s tim?jak jsi to vyresil ty?kdyz otocim klickej tak blikne kontorolka dalkovejch svetel a pak az se tozsviti displej.jak jsi to vyresil ty?
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

HoviXXX píše:Pravděpodobně si to zkratnul,já to udelal když sem tam daval novy radio a neslo mi vyndat starý...bum a bylo to...odešel mi bodycomputer a blikal mi pak za jízdy displej a nešli hodiny...sehnal sem repas z Itálie,musí se naprogramovat na ECU,za 3500kč,novej asi 6 tisíc....Přeju ti aby to nebylo toto...
a jak jsi to sehnal?tak to je pekne v prdeli protoze bude urcite vono...
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

HoviXXX píše:Pravděpodobně si to zkratnul,já to udelal když sem tam daval novy radio a neslo mi vyndat starý...bum a bylo to...odešel mi bodycomputer a blikal mi pak za jízdy displej a nešli hodiny...sehnal sem repas z Itálie,musí se naprogramovat na ECU,za 3500kč,novej asi 6 tisíc....Přeju ti aby to nebylo toto...
Odkad jsi? Takze te to vyslo i s tim naprogramovanim na 3500?
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Spravily mi to ve Fiatu za Třebon,je tam slušný jednání a dohoda.Jinak jde to spravit vicerozpusoby...muže se koupit i tzv bazar.z bouračky,ale to se musí menit i všechny zámky....sam sem koukal jak mi to udelali levne....Holt za blbost se platí,tady dvojnásobek!!!!
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
V!RUS
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 13 říj 2007, 09:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V!RUS »

HoviXXX píše:Spravily mi to ve Fiatu za Třebon,je tam slušný jednání a dohoda.Jinak jde to spravit vicerozpusoby...muže se koupit i tzv bazar.z bouračky,ale to se musí menit i všechny zámky....sam sem koukal jak mi to udelali levne....Holt za blbost se platí,tady dvojnásobek!!!!
za treboni jo?hm ja jsem z prahy...a nedalo by se to spravit?neakej elektrikar?a nebo odpojit uplne?muzu bez toho jezdit?
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

ta zluta vec je diagnisticka zasuvka.
takze ted to je vse ve stavu, kdy radio vubec nemate jakkoliv pripojene a po otocení klickem zapalovani zacne blikat displej?

ja bych jeste zkusil treba na minutu odpojit bodycomputer... je to ten silny hruby cerveny kabel... je tam zajisten pojistkou, ktera se odjisti kolmo od kabelu... tim prestane vsecko v aute fungovat, tak by se to teoreticky mohlo resetovat nebo tak....

jake radio jste montoval? original pandí? nebo vlastni klasicke

@hovixx: proc se menily vsechny zamky? pokud jen kvuli imobilzeru, tak to byl celkem neschopni v tom servise... ten klic do te nove RJ mohli prece nove naprogramovat...
Odpovědět

Zpět na „Panda“