INTERIÉR, OSVĚTLENÍ: Rozsvícení při otevření dveří

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Rudanek
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 10 pro 2007, 11:55
Bydliště: Zliv (u Českých Budějovic)
Kontaktovat uživatele:

INTERIÉR, OSVĚTLENÍ: Rozsvícení při otevření dveří

Příspěvek od Rudanek »

Ahoj, jako nový majitel bazarové Pandice (Active) mě překvapilo, že světlo u řidiče (nad hlavou) se rozsvítí pouze při otevřených dveřích řidiče. Nevíte jestli je to OK a pokud ano, nejde to nějak udělat na víc dveří?
Fiat Panda Active žlutá :)
Reklama
 

137
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 pro 2007, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 137 »

....asi to bude stupnom vybavy...ja mam 1.2 Dynamic a rozsvieti sa vzdy na ktorekolvek dvere...sameho ma prekvapilo a prisiel som na to nahodou ked som otvoril jedny zo zadnych dveri...
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ty jo jen koukam ceho vseho si clovek a lame se s tim hlavu :lol: :lol: ..... :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Rudanek
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 10 pro 2007, 11:55
Bydliště: Zliv (u Českých Budějovic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudanek »

Když vona je to bomba odepínat děti z autosedaček, když je všude tma :(
Fiat Panda Active žlutá :)
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Určitě by se nechal napojit na spínač ve dveřích u řidiče i další spínač, který se umístí do libovolných dveří.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
Victor
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 02 kvě 2006, 16:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Victor »

Rudanek píše:Když vona je to bomba odepínat děti z autosedaček, když je všude tma :(
Mám to stejně, ale není problém si při odepínání dětí ze sedaček světlo rozsvítit trvale. Dělám to taky tak.
Panda 1.1
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

na prave predni dvere se da dokoupit klasicky spinac, jaky je na leve strane...je tam plastova záslepka.. potom se jen z toho spinace vyvede kostra na svetlo a funguje..
k zadnim dverim to uz takto nejde a resi se to instalaci mikrospinace primo do zamykaciho mechanismu dveri... tento spinac take jeste hledam nebot si to taky chci udelat... spinac primo do zamku bych tipl, ze bude stat max 20Kč.. psal jsem i fiatu, jestli by mi ho nesehnali apod.. ale ze pry to resi jenom vymenou celeho zamku a to v cene pres 1200 :-D
jenik11
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 23 úno 2008, 09:22

Re: Rozsvěcování vnitřního světla

Příspěvek od jenik11 »

Rudanek píše:Ahoj, jako nový majitel bazarové Pandice (Active) mě překvapilo, že světlo u řidiče (nad hlavou) se rozsvítí pouze při otevřených dveřích řidiče. Nevíte jestli je to OK a pokud ano, nejde to nějak udělat na víc dveří?
To je nějaký divný, já mám Pandu 1.1 aktive a to světlo se rozsvítí i při zavřených dveřích. Spínač má dvě polohy. V první poloze se rozsvítí pouze při otevřených dveřích a při domáčknutí spínače na doraz světlo svítí pořád.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozsvěcování vnitřního světla

Příspěvek od Mr.Bean »

to je ok, mam to tam taky
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Odpovědět

Zpět na „Panda“