PŘÍSTROJOVKA: Podsvícení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

PŘÍSTROJOVKA: Podsvícení

Příspěvek od sgy »

Nabízím modře podsvícenou přístrojovou desku s otáčkoměrem.
Žádný fólie apod. Původní oranžové SMD LED vyměněny za modré LED.

Tacháč vypadá nově, nemám však čas shánět servis pro kalibraci na moji verzi Active.

Proto vhodné pouze pro pandičkáře s verzí dynamic a ABS, bez LED žárovky na přední mlhová světla.

V případě zájmu mohu zaslat foto... cena 1500,-

jakmile se to prodá, mažu tento topic... prosím o shovívavost adminů

OPRAVDU NENÍ ZÁJEM?
Reklama
 

sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

PRODEJ RUŠÍM,
tacháč jsem si už nechal zkalibrovat a tak mám teda otačkoměr i s palubním PC v Pandě 1.1 Active. Ano, jde to :) Teď koukám už jen na spotřebu, div někoho nesrazím nebo okouknu kufr auta přede mnou :-D
Uživatelský avatar
fru
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 22 lis 2008, 16:44

Příspěvek od fru »

sgy píše:PRODEJ RUŠÍM,
tacháč jsem si už nechal zkalibrovat a tak mám teda otačkoměr i s palubním PC v Pandě 1.1 Active. Ano, jde to :) Teď koukám už jen na spotřebu, div někoho nesrazím nebo okouknu kufr auta přede mnou :-D
fakt to funguje jo? Já mám taky Active bez počítače...to nechápu
Panda forever
Aktualně F500L
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

Palubní PC je v přístrojové desce... je jen potřeba si dodělat někam tlačítko na přepínání režimů palubního pc ( využil jsem prostřední neosazené tlačítko) Tacháč je z Polska jako použitý díl. Stál ca. 900Kč. Pochází z verze dynamic. Ve Fiatu na mě koukali, co to po nich vůbec chci. Prý to zkusí, ale za výsledek neručí. Dokonce obdivovali, ze které verze Pany to je, když to má modré podsvícení :-D Obecně platí, že tacháč jde zkalibrovat jen v případech, kdy nový použitý díl nemá najeto méně kilometrů, než máte aktuální. Za kalibraci chtěli 500Kč, účtováno jako diagnostika motoru.
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sgy »

tak musím se pochlubit...
opět jsem si udělal chvíli času na autíčko, tak jsem si pohrál s tachometrem ve stylu Lexus :)

http://www.youtube.com/watch?v=rJpPE-Qf ... re=channel

Displej vypadá lépe, než na videu :)
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od sgy »

tak toto téma opět obnovuji:

nabízím k prodeji:

http://www.aukro.cz/item568636836_fiat_ ... udiky.html" onclick="window.open(this.href);return false;

pokud máte někdo zájem, platí takové podmínky, jako v aukci

samozřejmě i to, že jde změnit podsvícení na jiné

mimo jiné.. jde o ten samý palubní přístroj, který mám v podpisu :)
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od sgy »

PRODÁNO
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od jarda »

ty jo seš dobrej blázen, v dobrým samozřejmě...hele kolik by mě stálo si něco takovýhodle nechat u tebe vyrobit?
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od sgy »

do tvého tacháče je třeba

18 SMD LEDek

při ceně ca. 15Kč za jednu SMD + 150 práce --- okolo 400Kč by to bylo... záleželo by na barvách

nejvíce LEDek spotřebuje displej, tam je jich 8, tam ale nedoporučuju bílé podsvícení, večer s tím jsi skoro oslepený :)

Jinak všechny části lze barevně nakombinovat. červená, oranžová, modrá, zelená

Obrázek

takhle vypadá můj současný
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od jarda »

no jde o to, že já nemám originál ten tachometrovej potisk a ten co tam mám teď už se mi nelíbí, myslíš, že bys byl schopnej sehnat i to, někde?
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od sgy »

hmm... to už je jednodušší nový tacháč sehnat, než ten potisk... a kde máš starý? co se s ním stalo... a ten stávající nejde podsvítit nějak zajímavě? ty máš ten bílý, že? máš foto, jak to vůbec vypadá podsvícené? leda si ho nechat dle originálu vyrobit, to by ale bylo už celkem opět nákladné.
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od jarda »

no jako záleží kolik by mě vyšlo si vzít z nějaký zbořený pandy celej ten tacháč, pár jsem jich na tipcarsu našel. jináč mám tam ten bílej a ten původní se musel bohužel zle vytrhat, páč se mu nechtělo ven:D o podsvícení nejde, jde spíš o to jak to teď vypadá, už se odlupuje a tak...
já se spíš tak ptal jestli máš možnost někde z toho polska, ty se v tom přece jen pohybuješ víc jak já:D
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
sgy
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 24 lis 2006, 18:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od sgy »

dobře ty, vytrhal, protože se mu nechtělo.. :lol: a jak jsi do toho teda udělal ten bílý? No... co se týče toho tacháče, úplně nový by stál 1700 i se zárukou. Jeté jsou prakticky k nesehnání. většina střelených pand bývá úplně základu nebo ve střední verzi. Navíc bys pak musel zajet do fiatu, ať ti natočí správné kilometry, protože ty by ti blikaly.
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám přístrojový štít , modré podsvícení

Příspěvek od jarda »

sgy píše:dobře ty, vytrhal, protože se mu nechtělo.. :lol: a jak jsi do toho teda udělal ten bílý? No... co se týče toho tacháče, úplně nový by stál 1700 i se zárukou. Jeté jsou prakticky k nesehnání. většina střelených pand bývá úplně základu nebo ve střední verzi. Navíc bys pak musel zajet do fiatu, ať ti natočí správné kilometry, protože ty by ti blikaly.
tak já bych samozřejmně z těch taháčů následně použil jenom to pozadí, že:) měls to sám taky určitě rozdělaný, takže víš, že to se dá přehodit v pohodě...ten bílej sem tam nalepil, někde bych na fotkách našel i postup čéče:) pohledám časem
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
Odpovědět

Zpět na „Panda“