AUDIO: Sháním originál rádio

Moderátor: peta.smolik

italiano
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2008, 20:39

AUDIO: Sháním originál rádio

Příspěvek od italiano »

Nabídnete mi někdo originál autoradio do PANDy? Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Ty jo,pokud myslíš toh Blaupunkta,tak toho sem se zbavil a ještě sem byl rád!!! :D
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
italiano
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2008, 20:39

Příspěvek od italiano »

...myslíš jako, že je špatný? Nejsem žádný hifista, chci ho, protože je originál. Za kolik si ho prodal?
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Mno špatný....ono je to otázka toho,jak na to každej kouka....taky nejsem hifista,ale dal sem si tam jiny a tedka už planuju uplně něco jinyho.....dal sem ho asi za 500,už ani nevim,byl sem rad že šlo z bytu....Ale myslim že se da jeste nekde určite sehnat....Hodně stesti
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
137
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 pro 2007, 10:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 137 »

...to original radio je totalny grc...nebrat...
italiano
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2008, 20:39

Příspěvek od italiano »

ono je to pro tátu, takže nepotřebuji nic světoborného. originál se mi líbí, pasuje tam, jak má, takže proto. Jestli nějaké někdo máte, tak sem s ním -:) Díky
ccode
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 12 led 2008, 22:44

Příspěvek od ccode »

Jak se dívám na schéma zapojení orig. radia tak se mi začíná vybavovat (jen matně) , že jsem na na nějakém foru (asi polský) viděl něco o přeprogramování eeprom v radiu při dávání do jiné PANDY. Zapojení na CAN A a B ve schématu mě to trošku potvrzuje. Nemám osobní zkušenost s dáváním orig. radia , ale nemůže tady být nějaký problém ? Není takto provedeno zabezpečení autoradia proti krádeži ? Třeba v tom ale vidím jen zbytečný problém.
italiano
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2008, 20:39

Příspěvek od italiano »

teď jsi mě docela vystrašil. Myslel jsem za to, že orig. radio zapojím bez jakéhokoli předělávání, max. naťukám bezp. kód a bude vyřešeno.
Alespoň u Alfy to jsem to tak měl.
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda »

HoviXXX píše:Mno špatný....ono je to otázka toho,jak na to každej kouka....taky nejsem hifista,ale dal sem si tam jiny a tedka už planuju uplně něco jinyho.....dal sem ho asi za 500,už ani nevim,byl sem rad že šlo z bytu....Ale myslim že se da jeste nekde určite sehnat....Hodně stesti
já se ho zbavil za 3 litry
no a asi po 2 měsících mně ten chlápek psal, že to nějak nejde rozkódovat, tak já nevím, možná bude něco pravda na tom, co tady píšete...
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
Uživatelský avatar
HoviXXX
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2007, 22:03
Bydliště: Czech Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HoviXXX »

Rozkodovat myslíte jako do jiné Pandy?? Protože když sem ho prodaval daval sem ho do jinyho auta a vše fungovalo tak jak mělo...tak nevim.....
Příští moje auto bude už i s motorem!!!!
Obrázek
ccode
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 12 led 2008, 22:44

Příspěvek od ccode »

No podivej se zde:
http://www.mobile-files.com/forum/showt ... hp?t=17841
nejak me to utvrzuje o tom , že orig.radio z výroby v autě skutečně komunikuje po can. Když ho připojíš do jiný Pandy tak si myslím , že bude hlásit CANCHECK. Ovšem lze to radiu zakazat pak po CAN ne-komunikuje a normalne funguje. Domnivam se ze toto (cancheck / canoff je obsazeno v spi eeprom radia. Ale treba je to ve skutecnosti jinak , jen se toto domnívám a nechci šířit nejaké bludy.
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: a teď radio

Příspěvek od hyro »

Všetkých pozdravujem, kúpil som origo radio do pandy, funguje perfektne zadal som kod a všetko OK, no mam jednu otazku zháňam rámček pod toto origo radio zn. Blaupunkt vo fiata chceli 30,-€, tak či neviete o nejakom lacnejšom. (radio mám z PL za 95,-€ aj s poštovným). Ďakujem za radu
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Re: a teď radio

Příspěvek od TOMBY »

Určitě ho seženeš na eBay. Známí si tam nakoupili mp3 do Brava a jsou spokojení všichni. Kartu s kódem by jsi měl dostat k rádiu. Když se ti pokazí rádio a dostaneš ve Fiatu nové. tak tam dají jiné a normálně funguje přeci. Nehledal bych vědu v komunikaci po CAN síti.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: a teď radio

Příspěvek od hyro »

Rámček som nakoniec kúpil vo Fiate za tých 30,-€, pozeral som všetko aj v PL a nič, ale nevadí už je všetko tak ako má, žiadne odkladania a zabúdanie panela z rádia :D
bmk
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 18 kvě 2008, 16:18

Re: Sháním originál rádio

Příspěvek od bmk »

Panda 1.1 Aktive r.v. 2008
Odpovědět

Zpět na „Panda“