MOJE: pavproch - Panda 2 Climbing

Moderátor: peta.smolik

pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

MOJE: pavproch - Panda 2 Climbing

Příspěvek od pavproch »

Tak už to tak vypadá, že ji brzo půjdu objednat. Jako druhý auto do rodiny. Bydlime na horách, proto čtyřkolka. Původně jsem sice chtěl lesníka s šesti hvězdičkama ve znaku, ale... manželka si (a musím uznat, že její argumenty byly hodně silné - pořizovací náklady, spotřeba, provozní náklady, pojistka...) prosadila svou, když to bude "její" auto....

Prosím o "last-minute" varování nebo naopak doporučení.....

PS: toho lesníka si stejně jednou pořídím... na hraní...
Naposledy upravil(a) pavproch dne 20 dub 2012, 14:45, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda »

no myslím že panda s foresterem je celkem neporovnatelná jinak já teda zatím na 4x4 nečetl nic zlýho krom malýho výkonu motoru
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Re: Panda 4x4 Climbing 1.2i

Příspěvek od pavproch »

Panda 4x4 1.2i Climbing:
Taxem ji neska objednal (Fiat Auto Zlín): černá metlalíza, automat klima, rádio s CD.... má být na přelomu dubence a qětence.... už se těším.... já ji fakt asi mám rád, tu co ji mám v občance....?!?!?
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Tak už je doma v garáži, krasavice jedna černá vyblýskaná.... dneska sem ji projel (od prodejce domů), zřejmě na dlouhou dobu naposled... :wink:

Příjemně se to řídí po klikatých okreskách, na rovinkách tomu trošku schází koníci pod kapotou... Ale líbilo se mi to.... Vlastně ji brzo dostanu pučit na "rozdýchání" - asitak tisícikilometrový výlet po dálnici za účelem rozhýbání motorku do správné kondice....
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Fčera sem ji (v rámci záběhu) prohnal perka po Dé jedničce..... Vsetín-Olomouc-Brno-Pha-Chomutov-Pha-Brno-Zlín-Vsetín (950km). Cestou tam sem se ještě trošku krotil, ale zpátky celá cesta doslova s plynem na podlaze.... Praha-Zlín za 3hoďky (chvílema tachometrových 150, průměr nad sto, průměrná spotřeba 10....), až mi ji bylo líto.... "řvala jak dvaapůla v bahně", ale aji v servisu (akce prodejce - preventivní prohlídka zdarma při stavu tachometru asi 1500 km) mě pochválili, že sem ji tak trápil....že prý je kvalitně rozdýchaná...

PS: a fčíl už ji pučit nedostanu.....
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Tak už je to tady.... po cca 3 měsících provozu máme první "bebínko" - odřený př. nárazník a pr. př. blatník - přehlídnutý sloup při parkování v podzemních garážích.... ach jo....

Du koupit brusnou/leštící pastu a lakovací tužku... o víkendu mám o zábavu postaráno....

PS: Nevztekám se, páč sem asi před rokem svou káru odřel stejným způsobem... a víc....
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
Victor
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 02 kvě 2006, 16:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Victor »

Taky už mám "značku" :x Při parkování jsem si nevšiml, že obrubník chodníku je nebezpečně vysoko a trošku jsem o něj předním plastem skrtnul. Je to jen zespodu, takže to není vidět, ale u nového auta to naštve. Teď už si dávám bacha a raděj jsem půl metru od. Stejně jsem z celého parkoviště nejkratší. :wink:
Panda 1.1
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Tak právě sem vypláz 12kCZK:

4x (plech 5.5x14 + Pirelli 190 SnowSport 185/65R14)

Kdo je připraven, není překvapen.... předčasným příchodem zimy..... :wink:
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda »

pavproch píše:Tak právě sem vypláz 12kCZK:

4x (plech 5.5x14 + Pirelli 190 SnowSport 185/65R14)

Kdo je připraven, není překvapen.... předčasným příchodem zimy..... :wink:
jsem ti mohl prodat ty svoje 14ky, origo fiat...
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

jarda píše:jsem ti mohl prodat ty svoje 14ky, origo fiat...
Pozdě.... :?
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
David C3
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2006, 11:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ahoj... jezdí po zlíně jedna krasná černa 2Z5 .... dnes sem v ni viděl celou rodinku :-)) třeba je to tvoje pavp..
Citroen C3 Hdi exclusive Navi Mio C710+
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

David C3 píše:ahoj... jezdí po zlíně jedna krasná černa 2Z5 .... dnes sem v ni viděl celou rodinku :-)) třeba je to tvoje pavp..
Nejni.... :wink:

Ta moja má 2Z2.... teda myslím pandici, manželka eS-Pé-Zetku nemá... prozatím.... :twisted: :twisted:
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Tak právě sem vypláz 12kCZK:

4x (plech 5.5x14 + Pirelli 190 SnowSport 185/65R14)

Kdo je připraven, není překvapen.... předčasným příchodem zimy..... :wink:
Taxem neska sundal letní Alu kola a nandal zimní plecháče..... Předpověď je totiž silně optimistická, příští víkend možná vyoráme první jarní brázda.... :D :D
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
pavproch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 200
Registrován: 20 led 2006, 12:18

Příspěvek od pavproch »

Drahá 1/2 neska překročila 13kkm na tachu, taxem jentak cvičně zkontroloval všechny náplně.... nikde nic nechybí, woleje ubylo asitak 4mm od horní rysky..... :D
Pandice 4x4 1.2i Climbing MR2006
jarda
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 31 srp 2005, 22:11
Bydliště: VelMez, Šalingrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda »

no mně se nějak ztrácí brzdovka, dolil jsem a budu to pozorovat, ale nejspíš to někde uniká :?
EX: Panda 1.2 f stajlinku:D
Odpovědět

Zpět na „Panda“