JÍZDA, TERÉN: Brodivost + pneu

Moderátor: peta.smolik

Jakub_mt
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 10 bře 2008, 17:45
Kontaktovat uživatele:

JÍZDA, TERÉN: Brodivost + pneu

Příspěvek od Jakub_mt »

Zdravím. Tak u nás sa schyľuje k Pande II, keďže sa bude raz za čas premávať aj v teréne, chcel by som vedieť, kde to má nasávanie, resp. do akej hlbokej vody sa s ňou odvážiť. A tiež ma zaujíma, čo máte na svojich Pandách obuté, aby to dobre zaberalo v teréne a nestratilo sa ani na cestách...
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

no jestli to myslis vazne tak hloubka asi tak jako velka louze na silnici panda neni auto do terenu a uz vubec ne auto s kterym by se dalo brodit :roll: spousta eletroniky...atd...ve vode nebo spis blaate ti to stejne nepojede mala svetla vyska a mala kola.... k tem pneu zaber na nezpevnenym povrchu mozna trochu vylepsi zimni pneu pochybuju ze delaj MTckta bo ATcka v tak malym rozmeru :roll: vim o cem mluvim :wink: Obrázek
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Jakub_mt
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 10 bře 2008, 17:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub_mt »

no vazne to kazdopadne myslim, nevravim o brodeni v 1 m vode, ale pozeral som videa na Youtube a Pandy na nich, nemali s bahnom, ziadny problem...
panda neni auto do terenu
dovolim si nesuhlasit, ak aj nie auto do terenu, allroad urcite...
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

opravdu nevim prosim pouc me a nemyslim to zle co ma panda za "vybavu" do terenu? fulltime4x4 to asi neni, 4x4 se pripojuje pres nejakou samocinou spojku? pochybuju ze ma redukci :roll: ? a asi nema nic jako rozdelovac momentu na kola jedne napravy?........,a kvuli zachovani jizdnich vlastnosti nebude mit extra krizitelnost kol...panda urcite zvladne nejakou rozbahnenou cestu tak jako kazde auto s pohonem vsech kol...ma mozna vetsi svetlou vysku nez seriova panda ale nizky prednii naraznik by nemel dlouhou zivost kdekoliv jinde nez na polnacce.....allroad ano ale v tom pripade jsou allroady vsechny subaru i ochcavka4x4.....jinak na videu se da udelat vsechno muze tam byt blato ale ma tvrdy podklad nebo ho projede rycholsti...vsimni si ze na vsech videii jede nikde se nerozjizdi do kopce a nikde nejede pomalu.aspon co ja sem tam koukal... :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

kdyz se nad tiim ted zamysliim tak si to vystihl..allroad...all-(vsechno)road-(cesta,silnice) tudiiz vsechny mozny silnice a cesty......ale offroad(mimo cestu,silnici) to asi nebude to prave :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:opravdu nevim prosim pouc me a nemyslim to zle co ma panda za "vybavu" do terenu? fulltime4x4 to asi neni, 4x4 se pripojuje pres nejakou samocinou spojku? pochybuju ze ma redukci :roll: ? a asi nema nic jako rozdelovac momentu na kola jedne napravy?........,a kvuli zachovani jizdnich vlastnosti nebude mit extra krizitelnost kol...panda urcite zvladne nejakou rozbahnenou cestu tak jako kazde auto s pohonem vsech kol...ma mozna vetsi svetlou vysku nez seriova panda ale nizky prednii naraznik by nemel dlouhou zivost kdekoliv jinde nez na polnacce.....allroad ano ale v tom pripade jsou allroady vsechny subaru i ochcavka4x4.....jinak na videu se da udelat vsechno muze tam byt blato ale ma tvrdy podklad nebo ho projede rycholsti...vsimni si ze na vsech videii jede nikde se nerozjizdi do kopce a nikde nejede pomalu.aspon co ja sem tam koukal... :wink:
to jsi toho moc neviděl a zjevně jsi v žádné nejel :!:
www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Minimaxa píše:
stifmajstrABARTH píše:opravdu nevim prosim pouc me a nemyslim to zle co ma panda za "vybavu" do terenu? fulltime4x4 to asi neni, 4x4 se pripojuje pres nejakou samocinou spojku? pochybuju ze ma redukci :roll: ? a asi nema nic jako rozdelovac momentu na kola jedne napravy?........,a kvuli zachovani jizdnich vlastnosti nebude mit extra krizitelnost kol...panda urcite zvladne nejakou rozbahnenou cestu tak jako kazde auto s pohonem vsech kol...ma mozna vetsi svetlou vysku nez seriova panda ale nizky prednii naraznik by nemel dlouhou zivost kdekoliv jinde nez na polnacce.....allroad ano ale v tom pripade jsou allroady vsechny subaru i ochcavka4x4.....jinak na videu se da udelat vsechno muze tam byt blato ale ma tvrdy podklad nebo ho projede rycholsti...vsimni si ze na vsech videii jede nikde se nerozjizdi do kopce a nikde nejede pomalu.aspon co ja sem tam koukal... :wink:
to jsi toho moc neviděl a zjevně jsi v žádné nejel :!:
No :roll: ja sem se kouk na to 1.video....(napred teda opravdu sem v zadne nejel) Ja se zcela vazne ptam tohle je teren?? motokrosova trat...jinymi slovy cesta....jeste ohranicena aby nahodou nekoho nenapadlo sjet tam kde by to nebylo 100x projety?... a ja ted odvazne tvrdim ze vsechno co tam bylo na co sem koukal v tom videu projede jakakoliv 4kolka a vsadil bych se ze nejaka vhodna predokolka(treba stara panda s prednim nahonem...tu mel muj tata kdyz sem byl prcek)s ridicem "bezmozkem" a dobrym obutim to projede taky.... :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

ale on nechce jezdit s pandou na závody teréních aut, jen se ptá na jednoduchou otázku na kterou ty zjevně neznáš odpověď a jen tu kydáš nesmysly o tom, jaký je panda 4x4 auto k ničemu.

ráno se podívám do dokumentace a pokusím se najít jakou brodivost má panda 4x4
www.minimaxa.cz
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

tak jsem to našel doma
info zde:

http://sweb.cz/gmlgml/panda.jpg
www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Minimaxa píše:ale on nechce jezdit s pandou na závody teréních aut, jen se ptá na jednoduchou otázku na kterou ty zjevně neznáš odpověď a jen tu kydáš nesmysly o tom, jaký je panda 4x4 auto k ničemu.

ráno se podívám do dokumentace a pokusím se najít jakou brodivost má panda 4x4

nikde sem nenapsal jaky je panda auto k nicemu :roll: ja se taky ptal jakou ma vybavu do terenu...ano nevim jako ma brodivost v mm ale ja odpovidam vecne a ze zkusenosti...co myslis? ze mu tady napises brodivot xxxmm a on nez nekam vjede si to zmeri nebo jak?...ja mu poradim at se vykasle na cokoliv vetsiho nez je louze na silnici(cesta polnacka) a zatim si stojim. a neni to auto k nicemu kdyby nekdo rekl ze bydli na horach a potrebuje v zime proste 4kolku za malo penez neni asi nic lespiho....a nepsal ja vim ze panda neni auto na zavody :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

stifmajstrABARTH píše:
Minimaxa píše:ale on nechce jezdit s pandou na závody teréních aut, jen se ptá na jednoduchou otázku na kterou ty zjevně neznáš odpověď a jen tu kydáš nesmysly o tom, jaký je panda 4x4 auto k ničemu.

ráno se podívám do dokumentace a pokusím se najít jakou brodivost má panda 4x4

nikde sem nenapsal jaky je panda auto k nicemu :roll: ja se taky ptal jakou ma vybavu do terenu...ano nevim jako ma brodivost v mm ale ja odpovidam vecne a ze zkusenosti...
jak mužeš psát o zkušenosti, když jsi v ní nikdy nejel jak jsi výše psal, až se v ní svezeš, potom porovnávej a mudruj :wink:
www.minimaxa.cz
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

www.minimaxa.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Minimaxa píše:
stifmajstrABARTH píše:
Minimaxa píše:ale on nechce jezdit s pandou na závody teréních aut, jen se ptá na jednoduchou otázku na kterou ty zjevně neznáš odpověď a jen tu kydáš nesmysly o tom, jaký je panda 4x4 auto k ničemu.

ráno se podívám do dokumentace a pokusím se najít jakou brodivost má panda 4x4

nikde sem nenapsal jaky je panda auto k nicemu :roll: ja se taky ptal jakou ma vybavu do terenu...ano nevim jako ma brodivost v mm ale ja odpovidam vecne a ze zkusenosti...
jak mužeš psát o zkušenosti, když jsi v ní nikdy nejel jak jsi výše psal, až se v ní svezeš, potom porovnávej a mudruj :wink:

omg ja pisu o zkusenosti z terenu a jizdy tam a brody jsou soucasti terenu a proste vim ze tam panda(maly kola,mala svetla vyska,zadna redukce,pohon kol pres visko??)nema sanci na to v ni nepotrebuju jezdit abych to vedel...nikdy mi pripada ze moje prispevky nectes nebo je zamerne prekrucujes :lol: :lol: a proc me neodpovidas ale jen utocis? :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Jakub_mt
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 10 bře 2008, 17:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub_mt »

stifmajstrABARTH: ono to neni iba o tom, ci ma male kolesa, malu svetlu vysku, atd... Rozpravas same nevyhody, ktore by vsak boli nevyhodami na tazkom offroade, do akeho by som sa ja s Pandou nevybral... S Pandou by som sa nebal prejst po lesnej ceste, kamenistej, alebo aj pokrytej blatom, luka, alebo nejaky potok, nie hlbsi ako tych oficialnych 30 cm (no dobre, dajme tomu, ze v 40 cm by sa svet nezrutil), ale urcite by som sa s nou nevybral do 1,5 m hlbokej rieky, ze by mi ostal trcat iba kusok strechy. Je jasne, ze toto pre pandu neni. Pre to co som uviedol vyssie, je vsak Panda ako vysita, svetla vyska, rozmery kolies aj 4x4 cez visko bohate postacuje.

Na fotkach na nete som si nasiel, kde to ma umiestnenie nasavanie, pneumatiky som nejake extra nenasiel...

Minimaxa: diky za ochotu, hlavne za tu dokumentaciu ;)
Odpovědět

Zpět na „Panda“