Fiat Linea - co rikate???

Žhavé novinky a zajímavosti od značky Fiat

Moderátor: peta.smolik

onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Fiat Linea - co rikate???

Příspěvek od onc »

Obrázek

Bude predstaven na autosalonu v Istambulu. Foto z novinky.cz
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Reklama
 

prevod
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 13 zář 2005, 13:51
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prevod »

koxo ..mm
naadhera 8)
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Příspěvek od onc »

... jo jo taky bych rekl ... 8)
... fiat dela pekny auta ... :mrgreen:
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
prevod
Fiaťák
Příspěvky: 114
Registrován: 13 zář 2005, 13:51
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prevod »

onc píše:... fiat dela pekny auta ... :mrgreen:
suuhlasim ((;
kiwwi
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2006, 13:17
Bydliště: Unhošť

Příspěvek od kiwwi »

Není to můj šálek kávy,asi to dělá ta barva.Na velkých autech mám rád Spíš tmavší odstíny 8)
Uživatelský avatar
pink-jackass
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 10 kvě 2007, 17:46
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pink-jackass »

Docela pekne....
mauglibn
Fiaťák
Příspěvky: 179
Registrován: 01 čer 2007, 08:06
Bydliště: Bánovce n. B., SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mauglibn »

Obrázek Obrázek
nemozem si pomoc ale docela sa mi paci... a na mobile.de uz docela casty artikel...ja som len zvedaf.../alebo citali ste videli ste niekto niekde ci vymyslia alebo uz maju aj nejake male kombicko... :roll:
new: Fiat PUNTO 60SX r.6/1996,(43kw 58PS)
new: Š OCT Combi 66kw :(
ex: Fiat MAREA WEEKEND 1,9 JTD 105, r.11/1999, Grigio Steel
ex: Fiat PUNTO 55 6Speed, r.10/1993, c.vozidla z eper 494, Rosso Etna
www.eurotaxi-bn.sk
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Tak v Sobotu som som sa zúčastnil Dňa otvorených dverí.Predajcovia ako vždy milí,informovaní.Najprv som auto checkol v showroome.Mali tam 1,3 JTD M-jet 16v 90k vo výbave EMOTION.Táto kombinácia je jasný favorit u tochto auta aspoň pre mňa.Dobrý výkon,plná výbava a nízka spoterba, a všetko za adekvátnu cenu ,čo iné si môže človek želať.No na moje prekvapenie predvádzačka bola len 1,4 8v vo výbave DYNAMIC.

Motor:1,4 8 v je absolútne nepoužiteľný už v GP nie to o niekoľko KG ťažšej Liney.Počas predvádzacej jazdy som mal pocit ,že ten motor vôbec nechce do otáčok.Proste auto nejak oslnivo nezrýchľovalo.Ale je to subjektívny pocit.Je teba dodať že to porovnávam s 1,6 16v čo je v Stile a to je už iná raketa. :D

Interiér:Spracovanie materiálov na vysokej úrovni.Na predných sedadlách dosť miesta ,ale v porovnaní s so Stilom som sa cítil stiesnenejšie.Vzadu na prekvapenie je to tak nerozhodne pri porovnaní so Stilom.Sedadlá sa mi pozdávali.Ani nie tvrdé ani nie mäkké.Tak akurát.Vzhľad interiéru nejdem hodnotiť.To je subjektívny pocit a každý má iné oko. :wink:

Podvozok:Vcelku dobre naladený.Dobre tlmil nerovnosti.

Kufor:Objem je uctihodných 500l ale manipuláciu sťažuje dosť blbý otvor ako u každého sedanu.

Na koniec:Linea je vydarené auto.Má svoje + aj - .Ak budem kupovat nové auto tak bude určite v užšom kole výberu.
Odporúčam všetkým aby si išli to auto obzrieť fakt stojí za tú chvíľku obetovaného času.

pink-jackass:Kombi??Fiat Bravo Combi príde najskôr v roku 2010.To je potvrdený projekt a ešte sa špekuluje o Liney Combi ale to sú len zatiaľ špekulácie.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Peter5
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 01 črc 2007, 23:47
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Nemate niekto uz tu lineu. Mam o nu zaujem ale rad by som nejake postrehy o tomto aute. Mam zaujem o 1.3 multijet ale neviem ci to bude vladat tahat. Ma to sice 66Kw ale predsa len 1.3 sa mi zda malo na tak velke auto.
Fiat punto mk2b 1.2 8V 44KW Active R.V. 2005
Komanche
Fiaťák
Příspěvky: 78
Registrován: 02 pro 2007, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche »

mam Fiat Linea tyden, najeto asi 450km zatim, prumerna spotreba (200km po meste, 250 dalnice) 5,8 l/100km
dynamika slusna, bal jsem se ze to bude horsi...

po D1 typicka situace z kopce, udoli, do kopce. v udoli 130 tachometrovych, dam plny plyn a auto velmi plynule zrychli na 160... po rovine 180 bez problemu, vic jsem nezkousel, byl husty provoz.

rozjezdy - musi se to vic tocit, od 1000 otacek do asi tech 1800 kdy bere turbo (nemam presne info a nemam to odkoukane) je to mrtvy, ale kdyz se s tim jezdi jako s benzinem tak je dynamika taky slusna. Neni to zavodak, ale ja to kupoval hlavne kvuli spotrebe.

kufr - obrovsky 500l, hrana kufru by mohla byt niz ale zas je to bezpecny ;)

radio taky hraje velice slusne

vybavu mam dynamic plus doplnky metaliza a stredova operka u ridice, jinak standard.

urcite doporucuju dokoupit parkovaci senzory, jsou bezkonkurencne nejlevnejsi - 2500Kc, s montazi a lakovanim se vejdes do cca 4500-5000 Kc. na zadek auta neni v zrcatkach videt, posledni co vidim je konec posledniho bocniho okenka (ja si je asi nadelim k Vanocum) :)

jo a jinak vsem kdo to auto videli se mooooc libilo ;)
Fiat Linea 1,3 JTD 90k 200Nm 2007

http://www.offroadforum.cz
Komanche
Fiaťák
Příspěvky: 78
Registrován: 02 pro 2007, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche »

Vykonove krivky motoru Obrázek

Porovnani Grande Punto vs. Linea Obrázek
Fiat Linea 1,3 JTD 90k 200Nm 2007

http://www.offroadforum.cz
pazda
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 03 pro 2007, 11:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pazda »

Jo linea je hodne povedena a uprimne jsem to ani necekal, tvari se jak auto o tridu vys.
BMW 540iA - 286k
Nemám Fiata no a co :-D
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Tak jsem se ve čtvrtek svezl v Motortecu s 1.3 ve 3 lidech a dynamika vozu je opravdu nic moc. Musim konstatovat, že dynamika mé pandy je ve stejném obsazení lepší. Pravda, že motor měl pouze cca 1800km, ale nepředpokládal bych extra zlepšení po zajetí. Je to motor určený spíše na okrskové ježdění, nebo cestování po dálnici s max osazením 2 lidí.
Škoda, že nikde není na svezení to turbo.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
Komanche
Fiaťák
Příspěvky: 78
Registrován: 02 pro 2007, 12:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komanche »

jak casto jezdis ve 3 lidech? neznam nikoho kdo by tak jezdil vic nez 1x tydne... :shock: ;)
(btw puvodne jsem si sel pro pandu, ale kdyz jsem videl ten ubohy kufr, vzal jsem radsi kufrovy auto ;))
Fiat Linea 1,3 JTD 90k 200Nm 2007

http://www.offroadforum.cz
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Ja zase znam 90% takových lidí co jezdí ve 3 a více celý týden. Jelikož dojíždím cca 100km do práce a s lidma co je vozím se střídám, z toho 30km je po dálnici, je to pro mne opravdu důležité, jak jede auto pod zátěží. Panda je na tom oproti naftové Linei o poznání lépe v dynamice.
Jinak kufr v Linei je opravdu skvostný, také o ní uvažuji po Pandě, ale v té době jsem raději volil nové auto, než ojetinu. Místa pro 4 je tam akorát :-)
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
Odpovědět

Zpět na „Prototypy a ostatní modely“