Problem s elektrikou

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
MORFIK
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 05 pro 2009, 15:17

Problem s elektrikou

Příspěvek od MORFIK »

Zdravim , potreboval by som pomoc , zistil som ze mi nejde chladiaci ventilator motora , tak som skumal preco a prisiel som natoto : ked som meral konektor ventilatora tak mi ukazalo 0V ale ked som odmeral z konektora iba cerveny [+] a minus som oprel hocikde o kostu tak mi ukazalo permanentnych 14V , v prirucke od auta som cital ze ventilator ma 2 rychlosti - pomalsia je ked zapnem klimu a rychlesia ked sa motor zohreje , nemate niekto el. schemu ?

A este ked aj zapnem klimu tam motor nepociti ziadnu zataz , na kazdom aute s ktorym som sa doteraz stretol ked zapli klimu tak motoru zakolisali otacky z dovodu zopnutia kompresora , a mne sa nic take nestalo vo ventilacii vo vnutri auta pocut nieco prepnut alebo uzavrej ale motor ani netukne , neviem ako mam otestovat ci mi klima funguje

Zajtra nafotim nejake foto a upnem ich sem , vopred dakujem za radu
Alfa Romeo 146 1.4 16V TS , 76KW [103PS]
Reklama
 

MORFIK
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 05 pro 2009, 15:17

Re: Problem s elektrikou

Příspěvek od MORFIK »

Zdravim tu su tie foto , neviem co su tam tie dva kabliki co su odsiknute ale idu v zvazku ktory ide na ventilator a este jeden hnedy pokracuje na kompresor klimi , a co je ta vec z ktorej idu tie dva modrobiele kable ?

http://yfrog.com/0y28042010138j" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfa Romeo 146 1.4 16V TS , 76KW [103PS]
Odpovědět

Zpět na „ALFA ROMEO“