Lancia Lybra

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
lukee
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 14 zář 2005, 19:48
Kontaktovat uživatele:

Lancia Lybra

Příspěvek od lukee »

Obrázek
Alfa Romeo 155 2.0TD
Reklama
 

vejvy.f
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2006, 19:26
Bydliště: Ml. Boleslav- Doksy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vejvy.f »

Je tu někdo kdo má LYBRU 2,4JTD????? Nebo i 1,9JTD? a byl by ochotnej se podělit o nějaké technické poznatky ohledně auta.
Dík. Kdyžtak ICQ: 211523123 8)
FIAT PUNTO 1,7TD elx
Lancia Kappa Kombi 2.4i 175koní
Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 281
Registrován: 01 dub 2006, 22:04
Bydliště: Nikol-City 608479374
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas-Oaza »

zkus napsat na www.lanciaklub.cz a myslim ze kluci co ji maji ti poskytnou info :wink:
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3 jtd
fiat multipla rallye hobbycros

www.lanciaklub.cz
a.krajcovic
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 lis 2011, 14:26

Re: Lancia Lybra

Příspěvek od a.krajcovic »

zdravim asi nemam co nabidnout ale koupil jsem lybru 2.4jtd sw a problikava me po nastartovani kontrolka zhaveni a na diagnostice to ukazalo ze spatne rele zhaveni tak jsem jej vymenil ale nemelo to zadny ucinek a nedokazu na pal.pocitaci nastavit hodiny jinak uplne vse jenom ty hodiny mi nejdou nastavit mam to i s navigaci tak jestli mi nemuze nekdo poradt dekuji
radoslav
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 19 pro 2012, 07:49

Re: Lancia Lybra

Příspěvek od radoslav »

ahoj ak svieti kontrolka žhavenia tak vyber každý žhavič po jednom a skus ich opriet na baterku an musi zaiskrit a potom sa rozčervená kamarát mal tento problém a vymenil jeden žhavič mal ho v nutry nejak prerazený a tiež menil tu čiernu skrinku žhavenia a na koniec stačilo menit jeden žhavič ktorý bol prerazený
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: Lancia Lybra

Příspěvek od twolive »

jo tak tohle auto chci v budoucnu kupovat :-) ... ty hodiny nemuže to byt jen praskla pojistaka :-)....vim že je to upně něco jine ale když sem se snažil zapojit radio na feldě a nešla do kablu šťava měnil sem popraskané pojistky a najednou začli fungovat hodiny ventilator na všechny stupně osvětleni interieru ale radio ne :-D
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Jenda21
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 24 črc 2013, 15:17

Re: Lancia Lybra

Příspěvek od Jenda21 »

Zdravím, známý měl lybru 2.4 jtd, při 150 tis. km se mu vysypal diferenciál, podle servisů, která tato auta občas dělají, je to prý poměrně časté. S 1.9 prý problémy nebývají. Tadyhttp://www.tipcars.com/magazin-lancia-l ... -3101.html jsem našel nějaké info, snad to někomu pomůže.
Odpovědět

Zpět na „LANCIA“