Klepání v motoru vs. studený start

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
dandy
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 16 srp 2007, 18:33

Klepání v motoru vs. studený start

Příspěvek od dandy »

Zdravím, po dlouhé době potřebuji radu tohoto fora. Začalo mě jakoby něco klepat v motoru, takový zvuk, který tam nepatří. Nejdřív jsem si myslel, že nějaká řemenice, ale po sundání řemenů klepání nepřestalo. Dělá to nejvíc u studeného motoru, když se ohřeje, tak to buď zeslábne, nebo úplně přestane. Při tom mě auto taky trochu vybruje, třese se volant.Můj mechanik zjistil, že mě asi vynechává jeden válec, ale jenom někdy, nebo chvilkama. Zkusil odpojit vstřikovače, zase je zapojil a klepání přestalo. Ale jen na chvilku. Auto startovalo normálně napoprvé, žhaví asi 3 vteřiny. Ale dnes se mě stalo, vůbec poprvé co Lybru mám, že jsem musel startovat 3 krát, auto točilo jak blázen, ale chytlo až po sešlápnutí plynu. Ale motor běžel hned po startu normálně, žádné klepání, žádná vibrace. Zkusil jsem nastartovat teplé auto, chytlo okamžitě, nechal jsem ho hodinu vychladnout a situace se opakovala, start až na podruhé a se sešlápnutým plynem. Baterku mám asi 3 měsíce novou. Nevíte někdo nějakou radu, čím by to mohlo být? Děkuji za rady.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „LANCIA“