Help - spojka 1.7D

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
don.kober
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 11:59

Help - spojka 1.7D

Příspěvek od don.kober »

Zdravím. Tak mi odešla spojka, už ňákou dobu když sem jel do kopce treba na 2 nebo 3 tak sem tam bylo cítít jak otáčky řvou jak kdyby na neutrál a netáhlo to, pochvíli to vzalo zase do záběru a v pohodě. tedka v ní ale začalo jeden den od rána křupat, na jedničku sem se skoro nerozjel řval jako kdybych se chtěl rozjet se sešláplou spojkou no a večer odešla úplně. zaparkovat sem musel dotlacenim. Dám tam jakejkoliv kvalt bezproblému akorát mám pocit jak kdyby byla spojka v závěru protože prostě jen řve a nerozjede se. Mě zajíma jestli celou spojku měnit nebo kde je problém ? Díky za pomoc
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Help - spojka 1.7D

Příspěvek od majco »

No jasne ! prítlačák lamelu a ložisko komplet kit.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
don.kober
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 07 úno 2010, 11:59

Re: Help - spojka 1.7D

Příspěvek od don.kober »

tak diky. Marne sem doufal ze bude stacit jen lamela nebo pritlacak no co uz :D ... jeste bych mel jednu vec,nemam otackomer,dotedka me to jelo na 1 tak do 20km/h, 2 tak do 40km/h, 3 tak do 70km/h... podle dílenské příručky by měla být 1 do 32, 2 do 58, 3 do 93 km/h ... Jsou tyto údaje pouze informační a je to otázka toho jak se kdo k auto chová a jak se motor zajede nebo bych mohl s autem něco mít že jede takhle ? podotýkám jede tak i s novým olejem,vzduchovým filtrem a novým rozvoďákem kterej měl předemnou nějakej chytrák o zub poskočenej... díky za informace
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Help - spojka 1.7D

Příspěvek od Prajsler 1 »

Čau, nejlepší je vyměnit celou spojku a budeš mít klid. Kdyby si chtěl mohu dodat za slušnou cenu.
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“