HELP - Jde špatně řadit

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Návštěvník

HELP - Jde špatně řadit

Příspěvek od Návštěvník »

Prosím může mi někdo pomoci :cry: Mám problém z řazením 2 při studeném motoru mám tam olej Tutela 75 a stejně to dělá :x Dá se to ještě opravit a kolik by to asi stálo V těchto mrazech tam skoro nejde 2 dát :( Díky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

taky tam obcas rvu s tezi 2 ,ale jeste jsem nebyla menit olej...
no taky by me zajimala nejaka rada kdyz jsme u toho. ja teda pouzivam trochu nasili :roll: :?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
tomek

Příspěvek od tomek »

mne sa to stalo tiez,,tak som ju tam proste narval,,minule sa pripojila k dvojke aj jednicka,,,ten isty postup...bude to asi zhustnutim oleja pri tychto teplotach,,po kratkom case sa to ohreje a uz ide fajn
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jenže tak tvrdě to nemůže jít! Je to hrůza :evil: Vím že 2 je nejvíc používaná ale přece se s tím musí dát něco dělat dají se vyměnit synchr. kroužky?
ekr

Příspěvek od ekr »

To:anonymní-Ten nový olej stou nišší viskozitou by to mněl vyřešit,skoušel sem tam lít více druhů od té 75 až po pp90 a vážně to je poznat při té 90 sem si ani neškrt,tu 2 sem tam vůbec nemohl dostat takže 1 vytočit na 30 a rovnou 3,jinak si ale stoho nic nedělej je to bolest většiny punt mk1,alespoň co sem slyšel :(
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Me tam za studena taky za dva de blbe. A to hodne blbe. Ale jak se trosku zahreje, tak pohoda. A to tam mam jeste jakousi sracku, ktera jakoze snizuje treni a usnadnuje razeni... :-)
Hustokrutost
majco

Re: HELP - Jde špatně řadit

Příspěvek od majco »

Anonymous píše:Prosím může mi někdo pomoci :cry: Mám problém z řazením 2 při studeném motoru mám tam olej Tutela 75 a stejně to dělá :x Dá se to ještě opravit a kolik by to asi stálo V těchto mrazech tam skoro nejde 2 dát :( Díky moc
Mám ten istý problém ale riedky olel nerieši problém zas v lete /začne hučať prevodovka/ radím 1-3-4-5 a po dvoch km to ide normálne-1-2-3-4-5 -takže tak 8)
Lukas

Příspěvek od Lukas »

Nazdárek,su rád že v tom nejsu sám,mám Punto 3 roky a pořád si nemůžu zvyknout,že nedokážu v zimě zařadit dvojku.Měnil jsem olej,ale pomohlo to jen trochu a to tak na 2 týdny.Nedávno sem se bavil s borcem z Fiatu a říkal,že bývají zalepené sinchrony,že je potřeba rozdělat převodovku a vyčistit je popřípadě vyměnit za nové,ale to se mě zrovna nechce,bylo by to asi dost drahý.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

STEJNY PROBLEM DVOJKU RADIM S CITEM PO ZAHRATI V POHO
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Můžeš mít cit jaký chceš ale ta 2 tam nejde než se to trochu zahřeje :cry:
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

Anonymous píše:Můžeš mít cit jaký chceš ale ta 2 tam nejde než se to trochu zahřeje :cry:
TAK TO NECH ROZHODIT FIATACI TI REKNOU KOLIK ZA TO JE TO BEZNA ZAVADA TY PREVODOVKY NEJSOU NIC MOC CASTO JSOU HLUCNE....ME TA JDE ZA DVA ROKY TAM TREBA TAKY NEPUJDE....FIAT
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
jery

Příspěvek od jery »

já si nechám dotáhnout spojku vystříkám kulisu pak co celý navazelinuju a na půl roku je klid.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

jery píše:já si nechám dotáhnout spojku vystříkám kulisu pak co celý navazelinuju a na půl roku je klid.
TAKZE TO NENI V PREVODOVCE?DOBRA ZPRAVA
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jery píše:já si nechám dotáhnout spojku vystříkám kulisu pak co celý navazelinuju a na půl roku je klid.
jako babe ktera toho v technice jeste moc newi prosim prozradte co to je "kulisa" ?
jinak od dotahovani spojky mam pokoj pac tam mam samozarezavaci matku ktera uz nepovoli ;)
jinak jsem mohla dotahovat co chvilu :roll: a tu dwojku tam v zime stejne musim drtit..... :wink:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
audinka
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 05 úno 2006, 13:28

Příspěvek od audinka »

A nebude to ve spojce? Mě to také dělá u té dvojky.Teď se mi k tomu přidala ještě převodovka.Budu ji mít na opravě.Celý to bude rozdělávat.Zeptám se ho a pak Vám řeknu.Ten mechanik je naprosto super a fiatům rozumí. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“