startování,elektrika-Punto 1,2 r.v.2006 koupeno v ČR,3 majitel...

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
mydloch
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2019, 20:19

startování,elektrika-Punto 1,2 r.v.2006 koupeno v ČR,3 majitel...

Příspěvek od mydloch »

Zdravím fiaťáci.
Mám problém s punťou a na fóru jsem to nikde nenašel,tak jsem byl nucen založit nové téma-pokud to tu opravdu někde je,prosím o navigaci a smazání....
Odjezd v pohodě ale problém nastává při odjezdu domů.Někdy nejde nastartovat,startér točí jak blázen,po x pokusech se to povede,odjezd.Jenže,během jízdy se vypne komplet elektrika, paluba mrtvá,posilovač se vypne.Motor ale běží,jdou pozičky,varovky,světlo v kabině.....
Když zhasnu motor,startér točí jako blázen,nejde nastartovat.Palubka mrtvá,čerpadlo běží.....někdy se to po x pokusech povede,někdy musím počkat třeba i 2 hodiny,pak chytne ale story se opakuje.Někdy ale ne😉
S diagnostikou je problém-já svoji nemám a když se dostanu k servisu,nebo přivezu servisáka-tak vše funguje😤....
Mám dodělávaný centrál-montovaný ve značce.Baterky v DO vyměněny,kostra v pořádku,zkontroloval jsem elektriku(laicky a podle rad z fóra a netu😉)....
Problémy začaly cca.před rokem.Původně jsem myslel že to dělá jen při teplém motoru ale....
Už jsem z toho na nerv....
Dal bych auto do značky ale termín opravy(v několik servise h)je výhledově,až bude volno tak se na to podíváme-chápu,lidí je málo....
Omlouvám se za ,,slohovou'' práci ale můj problém není do dvou vět....
Díky za pomoc
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“