Emise diagnostika - nesmysl hodnoty

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Emise diagnostika - nesmysl hodnoty

Příspěvek od Vladka1 »

Tak mě na emisích vyfakovali, ukazovalo jim to nesmyslnou teplotu motoru 220°C a otáčky motoru - volnoběh taky 200 :mrgreen: A že prý problém je u mně v autě tutově, u nich být nemůže.. Spíš si myslim že jejich diagnostika neumí komunikovat s mojí ŘJ a proto nesmyslný hodnoty.. Budíky ukazují normálně správně, auto jezdí bez sebemenšího problému...... Jinde jsem koukat na hodnoty zatim nezkoušel (diag. nemám a objíždět servisy a rozhazovat prachy se mi extra nechce, zadarrmo na to koukat asi nebudou..)...
Setkal se s tím někdo a jak to řešil?
Punto 188, rok 07/2003, motor 1,9 JTD 63 kW typ A7000
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Emise diagnostika - nesmysl hodnoty

Příspěvek od liborko »

To je divné,kdyby neuměla komunikovat s tvou řj tak by ji vůbec neměla ani najít/načíst.To už má obd rozhraní? Asi sis nevšiml co měli ti chytráci za diagnostiku že? Já mám takhle problém s jedničkovým Puntem r.96 nikde tady v okolí se mi nedokážou připojit,jen asi 6let zpět se jednou připojili Boschem KTS přes 3pin redukci ,ale pak už ani touhle né. tzn.řeším to pokaždé menším presentem do kapsy,jinak by už punťák byl na pravdě boží :(
Podle mě v tvém případě nebude chyba na tvé straně,ale jejich pošahanou diagnostikou,zajel bych jinde, či pak raději rovnou říct technikovi co máš za problém a "domluvit" se
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“