Doblo combi (maxi)

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Vigo
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 17 lis 2014, 17:05

Doblo combi (maxi)

Příspěvek od Vigo »

Ahoj všem,,

Kvůli rozrůstající rodině bych chtěl koupit prodloužené Doblo od rv 2010. Zatím nevím jestli mladou ojetinu a nebo nové. Hodně váhám, jestli 1,6Multijet 105k a nebo 2,0Multijet 135k. O výkon mi až tak nejde, na to mám jiné auto, ale zajímá mě jak jsou na tom tyhle motory se spolehlivostí a životností.

Moc díky
Vigo
Reklama
 

Hrobák
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 11 dub 2014, 22:26

Re: Doblo combi (maxi)

Příspěvek od Hrobák »

Zdravim.Jestli bych mohl doporučit,tak určitě ten 2,0.Je to starej zmodernizovanej osvědčenej motor.Jinak ,když se podíváš na obsah,je tam rozdíl mezi 1,9JTD a 2,0JTD 46 ccm.V testech motorů JTD je 1,6 dost poruchová.Mám 1,9MTJ r.v.2006.Max spokojenost.Volba je na tobě.Přeju ti dobrej výběr.
Bohdan
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2018, 09:32

Re: Doblo combi (maxi)

Příspěvek od Bohdan »

Zdravíčko lidičky :) .Jsem tu nový a mám dotaz-prosbu.Řešil tu někdo z Vás přestavbu auta na více míst?Samo že u Punťa to asi moc nejde :lol: .Jde mě o to,že máme Maxi Doblo 1,9 JTD r.v.2008 jestli se nepletu.Původně vedeno jak N1 a ted bysme jej chtěl rozšířit na 7 míst ale s firmama co to dělají je problém.Něco je na druhém konci republiky,my sme ze zlínského kraje.Víte o někom dalším a event.kolik to asi vyjde?Díky za věcné připomínky a návrhy.
Odpovědět

Zpět na „Doblo“