topení doblo 1,2 rv 2001

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
radkokozic
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2014, 21:53

topení doblo 1,2 rv 2001

Příspěvek od radkokozic »

Zdarec všem, mám malý dotaz ohledně topení. Mám v autě nový termostat, zadeklovaný chladič a jsou i teplé trubky co jsou u plynového pedálu ( co jsou uprostřed pod palubovkou a jsou do topení, myslím), ale nejsem schopný dostat z topení teplý vzduch. Jen se trouchu ovlaží , ale jinak nic. Nevíte jak na to ,aby to opravdu hřálo!! díky R :o
Reklama
 

lokal_serwer
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 18 led 2015, 23:27

Re: topení doblo 1,2 rv 2001

Příspěvek od lokal_serwer »

skus odvzdsnit chladiaci systém... na pravej strane chladica celkom hore pri hadici je odvzdusnovak ... :wink:
jirkatravna461
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 17 pro 2009, 20:32
Bydliště: Javorník u Jeseníku
Kontaktovat uživatele:

Re: topení doblo 1,2 rv 2001

Příspěvek od jirkatravna461 »

Ahojte všem.

možná jste to tu už někdy řešily ale zajímá mě jak vám ukazuje teploměr vody v autě u Dobla. Konkretně u 1,6l 16V. Všechno mám odvzdušněné ale auto moc netopí. Teploměr ukazuje hodně málo, tak kolem 1/4. Máme doma ještě dvě Punta a tam to tak ale je normální. Je to u Dobla taky tak že ukazuje málo a přitom má provozní teplotu ? nebo je zapotřebí udělat termostat.???

díky za rady
Fiat Punto 75 SX, r.v. 1994
Opel Omega B caravan 2,0l, 16V
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: topení doblo 1,2 rv 2001

Příspěvek od panaman1 »

urcite to tak nieje.. pravdepodobne ked mas vsetko odvzdusnene tak ten novy termostat je vadny...resp zrejme bude stale otvoreny..predpokladam ze jazdis normalne trate a nie iba kratke po meste a auto sa ti poriadne nezohreje..
Odpovědět

Zpět na „Doblo“