Doblo český manuál?

Moderátor: peta.smolik

doblista
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2006, 20:54

Doblo český manuál?

Příspěvek od doblista »

Ahoj, mám Doblo Malibu 1.6 z r. 2002 a sháním k němu manuál v češtině, ideálně i pro orig. rádio s CD. Nemáte náhodou někdo tip, zda se to dá někde najít na webu, resp. nemáte jeden zbytečný na prodej či k zapůjčení na okopírování? Díky Radek
Reklama
 

doda
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 05 zář 2006, 09:30
Bydliště: nedaleko Trutnova

Příspěvek od doda »

takovýto manuál scháním taky a zatím nic nikde ono tohle auto není zase tak rozšířené a ani knížky JAK NA TO? nic nevydávají tak nevím pokud by jsi něco sehnal mohli by jsme se domluvit třeba na okopírování nebo tak něco
plajavm
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 26 pro 2006, 19:47
Kontaktovat uživatele:

manuál

Příspěvek od plajavm »

No já to řešil tak, že jsem se dobře díval kolem sebe, kde kdo Doblo má a pak pochtíval zapůjčení manuálu. :oops:
maja
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 09 pro 2007, 19:49

Příspěvek od maja »

Také sháním uživatelský manuál v češtině nebo v angličtině (mám francouzský). Na oplátku mohu poskytnout kompletní servisní dokumentaci od Fiatu (CD).
MINARCIK VLADIMIR
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2007, 21:15
Bydliště: O-TREBOVICE

manual

Příspěvek od MINARCIK VLADIMIR »

já jsem ziskal něco jako manual na Doblo, je to sice asi čtyři pětiny toho co jest v original italském manuálu, dost věcí mi tam chybí, ale jedu za provozu... Doblíka mám od října 2007 byl 6 let stár, když jsem ho kupoval a měl najetých 60 000 km. Samo, že to bylo z IT a jezdil s tím nějaký pantáta rok nar. 1929 ..... Takže asi do obchodu a k doktorovi a no ... do kostela. Podle toho muj stříbrnáček vypadá. Neměl přípravu na radio, nejde tam centrál - montovaný je ale pro mě to je hra s maličkostmi.ale pokud bude mít někdo zájem o ten manuál tak musím k tomu podotknout je to celkem toho co mám já asi 70 á 4 a to by na kopírování každého přišlo dost draho.----- a vzhledem k tomu že s počítačem zs ten jeden rok ještě nic neumím tak musíte poslat nějaký navod jak na to . skener mám ,ale jak potom s tím ....pomužu rád když budu vědět jak
Uživatelský avatar
Noinu27
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 28 led 2008, 12:44
Bydliště: Slovensko-vychod
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvek od Noinu27 »

Jednoduche... Takze nafot ten manual. Ked budes mat nafotene, po poradi si ich poukladaj do jednej zlozky. Nazvi to Manual... Teraz klikni pravym tl. mysi na tutu zlozku a pokial mas nainstalovane WinRAR budes tam mat asi siedmi osmi riadok ze : Add to Manual.rar... Stlac toto a ono ti to vytvori jeden subor s nazvom Manual a koncovkou RAR. Teraz tento subor treba nahrat niekde na net. Skusme na stranku www.subory.sk . Otvori sa ti stranka, kde mas podrobne popisane co mas robit.
1. Stlacit prechadzat a najst subor Manual.rar v PC a dvojklikom ho tam vlozis.
2. Popis suboru... nepotrebne, ked tak napis manual
3. V bode tri zaskrni suhlasim a posleddne policko je tiez povinne. to druhe zaskrtni a napis tam tvoju E-mail adresu.
4. Teraz len stlacit Poslat
Subor sa nahra na server,ale kym to spravi nesmies vypnut prehliadac s tou strankou, ani vypinat PC a tebe na E-mail posle link, ktory si skopirujes a das ho na toto forum. Ak by si nevedel ako, daj tam tvoj a moj E-mail ja to pridam. (Noinu27@warezone.sk)
[b]Fiat Punto ACT 1,2 RED DEVIL 2010[/b]
MINARCIK VLADIMIR
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2007, 21:15
Bydliště: O-TREBOVICE

manual doblo

Příspěvek od MINARCIK VLADIMIR »

manual mam zabalený v zipu ale jako e - mail nejde odeslat asi má moc mb . tomu já už nerozumím. kdo má zájem at se ozve a dodá nápady na odeslání . to skenování ovšem byla fuška.
chalmi
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 19 zář 2008, 05:16

Re: manual doblo

Příspěvek od chalmi »

MINARCIK VLADIMIR píše:manual mam zabalený v zipu ale jako e - mail nejde odeslat asi má moc mb . tomu já už nerozumím. kdo má zájem at se ozve a dodá nápady na odeslání . to skenování ovšem byla fuška.
Čauky,
pokud jde o poslání celého soubotu,tak to jde přes:
www.uschovna.cz
Stačí znát e.mail zájemce.
Zůstane to uložené na serveru a dotyčný si to podle potřeby stáhne.
Miloš
pepino508
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 10 bře 2009, 10:02

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od pepino508 »

Ahojky, taky bych uvítal manuál v češtině. Pro posílání velkých souborů - až 2Gb - používám http://www.iskladka.cz a je to bez registrace.
Po uložení souboru se vygeneruje dlouhý kód, který si uložíš a pak pošleš všem, co si jej budou chtít stáhnout.
Uložení souboru je minimálně 30 dní. Když by se to povedlo můžeš případně odkaz pro stažení dát zde do fóra pro stažení. Hodně zdaru a pěkný den.
pepino508
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 10 bře 2009, 10:02

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od pepino508 »

Ještě prosím o upřesnění - o jaký typ manuálu se to jedná?
Je to návod k použití a údržbě? Nebo servisní manuál? Návod k použití a údržbě mám od prodejce.
Modeler
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 06 bře 2008, 10:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od Modeler »

Cau, pokud by nekdo mel servisni manual, beru vsemi deseti :)
pietro
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 15 srp 2007, 09:13
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od pietro »

Užívateľské príručky nájdete na http://www.italiancars.sk/index.php/zoznam-manualov" onclick="window.open(this.href);return false;

Niektore su pristupne pre vsetkych registrovanych uzivatelov, niektore len pre TOP clenov (ako sa stat TOP clenom - http://www.italiancars.sk/index.php/ako ... -top-lenom" onclick="window.open(this.href);return false; )
Fiat Bravo 1,6 16V 76kW, 1997
!!! http://www.ItalianCars.sk" onclick="window.open(this.href);return false; - príručky na skoro všetky modely v slovenčine !!!
orolko
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 20 úno 2009, 13:48

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od orolko »

pietro: ako sa to stade stahuje? ked kliknem na to tak mi to daco otvori, ale nemam tam ziadnu ponuku na stiahnutie
pietro
Fiaťák
Příspěvky: 50
Registrován: 15 srp 2007, 09:13
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od pietro »

Aktualizovany odkaz na stiahnutie priruciek pre Doblo v slovencine:
http://www.italiancars.sk/index.php/dow ... -prirucky/
Fiat Bravo 1,6 16V 76kW, 1997
!!! http://www.ItalianCars.sk" onclick="window.open(this.href);return false; - príručky na skoro všetky modely v slovenčine !!!
MINARCIK VLADIMIR
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2007, 21:15
Bydliště: O-TREBOVICE

Re: Doblo český manuál?

Příspěvek od MINARCIK VLADIMIR »

omlouvám se všem které jsem asi zklamal, mám doma PC týden, po záruční opravě, takže vše co bylo na hard. discu já nevím jak se tomu anglicki nadává, .... zkrátka vše -- je pryč,,,, ale mám pro vás povolení na požádání od M.---- z jižní Mooravy . adresa chalmi@seznam.cz , děkuji za pochopení , kdybych měl opět vše skenovat a ... a dík Minarčík. Vl.
Odpovědět

Zpět na „Doblo“