Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panorama

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
LupekT
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 09 zář 2012, 12:21

Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panorama

Příspěvek od LupekT »

Přátele chci koupit osobní Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panoramu jak hodnotite tuto motorizaci učel dojiždení do prace cca 40km denně plus rodinné výlety, občas přivézt něco při rekonstrukci baráku. Zajíma mě poruchovost a spotřeba tohoto typu motoru.
Reklama
 

pondelse
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2019, 17:03

Re: Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panorama

Příspěvek od pondelse »

Ja zvažuji o doblu rv.2012 2.0 multijet také by mě zajímali postřehy,zkušenosti...
hugo_doblo
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2019, 08:18

Re: Fiat Dobló 1,6 MTJ 105k Panorama

Příspěvek od hugo_doblo »

Nazdar, môžem sa vyjadriť k Doblu panorama, 1.6multijet diesel. Toto autíčko mám už pár rokov a tvrdím, že je to vydarené auto. Iste, ako každé má svoje muchy, napokon, celkom presne to vistihol Martin Vaculík vo videjku https://www.youtube.com/watch?v=vjnpubKQk98.
V skratke: dobré riešenia miestami pretkané hlúpym alebo nedotiahnutý nápadom.
Mal som možnosť, vďaka zamestnaniu, vyskúšať - iba ako vodič - mnohé značky a typy áut a len malá časť z nich sa vyrovná tomu, ako dobre sa šoféruje Doblo. Takže taká štreka do Chorvátska je celkom pohodlná záležitosť a vďaka bezkonkurenčnému priestoru nie je problém zobrať viacčlennú rodinu, alebo dve malé rodinky. Podobne, ak máte malé dieťa, kočík nie je potrebné vôbec skladať a keď treba, pokojne sa zmestia ku kočíku aj sánky.
Čo sa týka motorizácie, 1.6 vie primerane potiahnúť, na športové správanie to nebude, avšak ani naložený vozík v kopci nie je výzva. Len treba dbať na to, že motory novších generácii začínajú riadne ťahať od 1800 otáčok vyššie. Porovnať s dvojlitrovým motorom neviem, raz som však mal debatu so servisákom z original fiatu a ten spomínal, že by radšej bral 1.6 ako 2.0 kvôli oveľa kultivovanejšiemu chodu. Motory sú citlivé na zloženie nafty, rozhodne odporúčam používať aditívum, motor potom už len pradie, nemá tendencie sem-tam zaškubať.
Azda naväčším neduhom sú niektoré prvky podvozku, ako napríklad stabilizačné tyčky, tlmiče. Dobrá správa je, že sa dajú nahradiť kvalitnejšími prvkami a podvozok potom slúži dlho bez problémov. Auto má vzadu viacprvkové zavesenie kolies. Pri prázdnom aute to nie je cítiť, no keď je naložené, nekľaká si ako chorá koza, drží stabilitu a jazda cez nerovnosti je dokonca ladnejšia ako s prázdnym autom.
Jazdné vlastnosti sú v poriadku, na môj vkus trochu tuhé pruženie, svetlá výška je nadpriemerná, nie je problém prejsť cez vyššie prekážky alebo komplikovanejší terén.
Ak sú otázky rád zodpoviem.
Mimochodom, spomínané autíčko je teraz na predaj (https://www.autovia.sk/osobne-auto/fiat ... /19309806/), ak by bol seriózny záujem s cenou sa dá dohodnúť.
Odpovědět

Zpět na „Doblo“