TIP - úprava interieru a podsvícení budíků

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
dudu_84
Fiaťák
Příspěvky: 116
Registrován: 24 led 2008, 00:57
Bydliště: Brezno/Nitra

Příspěvek od dudu_84 »

Ondraus píše:Tak jsem si ty budíky z Polska objednal. Nakonec vyjdou na mnohem víc - To podsvětlení vyjde na 119 PLN, pak se ale musí ale ještě koupit invertor za 58 PLN dále přičíst poštovné což je 35 PLN a nakonec ještě bankovní převod do ciziny v PLN a to je 220 Kč u KB nebo zaplatit pomocí PayPalu, které ale taky navýší cenu o 10 PLN. Platí se samozřejmě předem.

CELKEM v přepočtu podle aktuálního kurzu - cca 1599 Kč.

Ve finále se to ale pořád vyplatí víc než z Čech, kde za to chtěj asi 2200 Kč bez pošty a nebo jak říkáš ty na Slovensku za trojku - to už je extrém...

Tak snad to někomu třeba pomůže při rozhodování...
Caves tak co uz ti to doslo s toho Polska? Ak ano napis svoje prve pocity a dojmy.
FIAT PUNTO 90 ELX 1,6 8V 65KW " MALY TRHAČ ASFALTU" max.speed 180 km/hod.
Reklama
 

Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Ondraus »

dudu_84 píše:
Ondraus píše:Tak jsem si ty budíky z Polska objednal. Nakonec vyjdou na mnohem víc - To podsvětlení vyjde na 119 PLN, pak se ale musí ale ještě koupit invertor za 58 PLN dále přičíst poštovné což je 35 PLN a nakonec ještě bankovní převod do ciziny v PLN a to je 220 Kč u KB nebo zaplatit pomocí PayPalu, které ale taky navýší cenu o 10 PLN. Platí se samozřejmě předem.

CELKEM v přepočtu podle aktuálního kurzu - cca 1599 Kč.

Ve finále se to ale pořád vyplatí víc než z Čech, kde za to chtěj asi 2200 Kč bez pošty a nebo jak říkáš ty na Slovensku za trojku - to už je extrém...

Tak snad to někomu třeba pomůže při rozhodování...
Caves tak co uz ti to doslo s toho Polska? Ak ano napis svoje prve pocity a dojmy.
Už to mám doma a je to už i v autě. Investice se zdá vyplatila. Svítí parádně, instalace lehká, bez chyby. Jsem spokojenej. Foto mám v mým topicu, tak můžeš mrknout...
fajnparty
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 01 čer 2007, 17:36
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Indiglo

Příspěvek od fajnparty »

Čus, můžeš mi poslat nějakou fotku? Mám je objednané a mám celkem vítr, jak to budu zapojovat :).
---- FIAT PUNTO r.v. 1999 ----
1,1; -40/-30; xenony, zadní čirá optika, audio Pioneer; výfuk Laityng, 195x45/15.
Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Re: Indiglo

Příspěvek od Ondraus »

fajnparty píše:Čus, můžeš mi poslat nějakou fotku? Mám je objednané a mám celkem vítr, jak to budu zapojovat :).
Fotečky zapojení?
fajnparty
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 01 čer 2007, 17:36
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Indiglo

Příspěvek od fajnparty »

Tak mi indiglo podsvícení dorazilo taky. Práce cca. dvě hodinky. U rychloměru a otáčkoměru byl problém s docvaknutím krycího deklu na budíky (musel jsem hodně pilovat a brousit), u palivoměru a teploměru ten kruh měl krajní díry na uchycení posunuté asi o 5mm, takže to nesedělo vůbec. Celkem jsem se u toho navztekal, ale výsledek je fakt super. Zapojení na originál kabely k podsvícení (předtím jsem si je vyzkoušel) bylo to nejmenší. Jen proud a kostra a je hotovo. Ty co mám já žádnou regulaci na jas ani barevnost nemají, ale fakt pecka. Ještě jsem dával chromové rámečky okolo a barvil ručičky na červeno, takže práce ranec :).
---- FIAT PUNTO r.v. 1999 ----
1,1; -40/-30; xenony, zadní čirá optika, audio Pioneer; výfuk Laityng, 195x45/15.
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Indiglo

Příspěvek od majco »

fajnparty píše:Tak mi indiglo podsvícení dorazilo taky. Práce cca. dvě hodinky. U rychloměru a otáčkoměru byl problém s docvaknutím krycího deklu na budíky (musel jsem hodně pilovat a brousit), u palivoměru a teploměru ten kruh měl krajní díry na uchycení posunuté asi o 5mm, takže to nesedělo vůbec. Celkem jsem se u toho navztekal, ale výsledek je fakt super. Zapojení na originál kabely k podsvícení (předtím jsem si je vyzkoušel) bylo to nejmenší. Jen proud a kostra a je hotovo. Ty co mám já žádnou regulaci na jas ani barevnost nemají, ale fakt pecka. Ještě jsem dával chromové rámečky okolo a barvil ručičky na červeno, takže práce ranec :).
A to tu len takto napíšeš a žiadne foto :shock: :shock: :lol: :lol:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Ondraus »

fajnparty: Tak to jsem rád, že jsi taky spokojenej. Když jsem s tím poprvý jel večer tak jsem měl celou dobu otevřenou hubu a jen koukal na budíky.
fajnparty
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 01 čer 2007, 17:36
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Indiglo

Příspěvek od fajnparty »

Ondraus píše:fajnparty: Tak to jsem rád, že jsi taky spokojenej. Když jsem s tím poprvý jel večer tak jsem měl celou dobu otevřenou hubu a jen koukal na budíky.
Kapku moc to v noci šajnuje, ale o to víc lidí se podívá dovnitř :). Je to fakt lepidlo na lidi :).


Je to tenhle typ: http://img509.imageshack.us/img509/1522/puntobh6.jpg


Překvapilo mě, jak kvalitně je zpracovaná vrchní vrstva. Prostě paráda.
---- FIAT PUNTO r.v. 1999 ----
1,1; -40/-30; xenony, zadní čirá optika, audio Pioneer; výfuk Laityng, 195x45/15.
Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Ondraus »

Zajímaly by mě ale i jiný barvy...
Jan Ř.
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 29 kvě 2008, 11:36
Bydliště: PÍSEK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Ř. »

Ahoj,mám dotaza,jak si změnit podsvícení středového tunelu,rozebral jsem ten kryt čudlíků na větráky a žárovky nejdou vyndat.Popřípadě jakou diodou se dají nahradit?A jak dostanu z toho plasu ten zelenej nádech světla?DÍKY
punto 1.2 60ps cabrio, postert tuning 195/50 R15, snížení -40
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Jde to odlakovačem na nehty,ale bacha aby se ti nerozpustilo
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Jan Ř.
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 29 kvě 2008, 11:36
Bydliště: PÍSEK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Ř. »

No jo ale rozdělal jsem interiér a je to k sobě nějak natavený co se týká toho středovýho plastu.Jak to dát dolu abych to pak zas poskládal?Je to ta věcička co se s ní šteluje topení
punto 1.2 60ps cabrio, postert tuning 195/50 R15, snížení -40
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

De to všchno rozdělat,jen trovhu síly a opatnosti
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Jan Ř.
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 29 kvě 2008, 11:36
Bydliště: PÍSEK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Ř. »

Vencapunto píše:De to všchno rozdělat,jen trovhu síly a opatnosti
No a jak si to dělal ty?To se urve, když to budu od sebe odštípávat,jak jsem řek,je to k sobě natavený takovej bílej plast k černýmu krytu.
Jo a ještě něco kde sehnat odpovídající náhradu za ty 12v žárovky.Chtěl bych tam bílý diody.
punto 1.2 60ps cabrio, postert tuning 195/50 R15, snížení -40
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Jo opatrně oddloubat ten svařenej plast,ale zase ne moc,abys to pak moh zase svařit.Jinak mě ovětluje ten panel asi 8 LEDek různě pootočený aby to svítilo stejnoměrně.Musíš si s tim pohrát aby to nějak vypadalo
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“