Posuv sedadla po sklopenina punto II 3D

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Posuv sedadla po sklopenina punto II 3D

Příspěvek od ygzo »

Caute.
Ked sklopim sedadlo spolujazdca, tak po sklopeni ho mozem posunut do predu aby som mohol nastuoit do zadu.
Ale ked sklopim sedadlo vodica, tak odsunut dopredu ho nemozem, az pouzitim standardnej paky pod sedadlom.
Je to chyba alebo to tak ma byt? Rozdiel v sedadlach je akurat taky, ze vodicove je vyskovo nastavitelne.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Reklama
 

Uživatelský avatar
Cassius
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 16 čer 2006, 23:07
Bydliště: Italské království..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cassius »

Všechno jak má být.. 8)
70" Fiat 500..král..
94" Punto GT1..královna..
97" Punto GT3..princezna..
98" Punto Sporting 16v..služka..
98" AR GTV 3.0 V6..kočár..
www.nurburgring.cz
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Cassius píše:Všechno jak má být.. 8)
Tomu mam rozumiet tak ze to vodicove sedadlo sa neda posunut dopredu po sklpopeni tak ako sedadlo spolujazdca a nie je to chyba?
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

ygzo píše:
Cassius píše:Všechno jak má být.. 8)
Tomu mam rozumiet tak ze to vodicove sedadlo sa neda posunut dopredu po sklpopeni tak ako sedadlo spolujazdca a nie je to chyba?
Nie je to chyba! majú to aj iný výrobcovia aut!! vsio ok 8) 8)
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

majco píše:
ygzo píše:
Cassius píše:Všechno jak má být.. 8)
Tomu mam rozumiet tak ze to vodicove sedadlo sa neda posunut dopredu po sklpopeni tak ako sedadlo spolujazdca a nie je to chyba?
Nie je to chyba! majú to aj iný výrobcovia aut!! vsio ok 8) 8)
Ty jo, to je v prdeli, to este aj na tomto chceli usetrit? Alebo ako to mam chapat?
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Sporting 1.2
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 29 dub 2006, 02:39
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Sporting 1.2 »

No ja neviem ale mne funguju obe sedadla rovnako-obe sa posuvaju pri odklopeni. :idea:
Fiat Punto 1.2 16V Sporting speedgear
Fiat Stilo 1.9 JTD 85 kW
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Sporting 1.2 píše:No ja neviem ale mne funguju obe sedadla rovnako-obe sa posuvaju pri odklopeni. :idea:
A mas sedadlo vodica aj vyskovo nastavitelne?

No tak teraz kto ma pravdu? Mam pokazene sedadlo alebo to tak ma byt :?: :?:
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Sedačky jdou posouvat po sklopení obě. Zkus kouknout na zámek který uvolňuje pojezd sedačky jestli neni seklej je dole na jedný kolejničce.
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Jenda01 píše:Sedačky jdou posouvat po sklopení obě. Zkus kouknout na zámek který uvolňuje pojezd sedačky jestli neni seklej je dole na jedný kolejničce.
No jo skusim, len sa mi doteraz na to nechcelo pozerat lebo je furt zima a prsi a v garazi sa mi tlacit nechce.
Ale inak posuvat ide v pohode s tou pakou pod sedadlom, tak neviem ci by to mohol byt sekunty zamok, asi nie. Neviem ako funguje to odomykanie po sklopeni operadlo, ani ci sa k tomu da dobre pristupovat alebo to rozobrat.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Funguje to tak že když zvedneš páčku na sedačce tak se sklopí opěredlo a zároveň se dole zvedne zápatka která uvolní sedačku. Posouvání sedačky celé je potom zvlášť. Měl jsem celou sedačku rozebranou jde tam od páčky nahoře tenký drátek dolu k zámku možná že prasklnul.
Long
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 26 dub 2006, 19:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Long »

posouvaji se obe, mam taky vyskove stavitelnou
Fiat Punto II HLX 1,2 16V
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Nazdárek tak jsem o výkendu opravoval sedačku u řidiče nešla posunout dopředu. Dělalo to lanko které ovládá zámek na pojezdu. Funguje to tak zě k opěradlu je dole prřipevněný drátek který při sklopení otevře zámek na pojezdu. Stačilo ho troch zkrátit a už to zase běhá. Přikládám fotky: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Ja uz som to nasiel tiez, na konci kde bol ten drat v dierke mechanizmu sklapania operadla sa ten hacik z dratu ulomil a tym padom ho netaha.

Nerozoberal som to este, nechcelo sa mi. Snad sa to bude dat nahradit nejakym inym drotom, nechce sa mi zhanat original.

Inak, hmmm, mam sedadla s bocnymi airbagmi - pokial chcem sedadlo z auta vybrat, musim odpojit airbag kabel - MOZEM HO ODPOJIT LEN TAK ? Snad ano, ale nechcem aby mi to vybuchlo :roll:
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Jenda01 píše:Nazdárek tak jsem o výkendu opravoval sedačku u řidiče nešla posunout dopředu. Dělalo to lanko které ovládá zámek na pojezdu. Funguje to tak zě k opěradlu je dole prřipevněný drátek který při sklopení otevře zámek na pojezdu. Stačilo ho troch zkrátit a už to zase běhá. Přikládám fotky: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A inak, ako sa dava dole ten knoflik na nastavovanie sklonu? Nechcem to dolamat.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

ygzo píše:
Jenda01 píše:Nazdárek tak jsem o výkendu opravoval sedačku u řidiče nešla posunout dopředu. Dělalo to lanko které ovládá zámek na pojezdu. Funguje to tak zě k opěradlu je dole prřipevněný drátek který při sklopení otevře zámek na pojezdu. Stačilo ho troch zkrátit a už to zase běhá. Přikládám fotky: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
A inak, ako sa dava dole ten knoflik na nastavovanie sklonu? Nechcem to dolamat.
Je tam nasezenej na třech plastovejch čepech, stačí zatáhnout jde to docela snadno.
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“