přední stěrače

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
krokodylek3
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 13 dub 2014, 15:38

přední stěrače

Příspěvek od krokodylek3 »

Ahoj,
otec má Fiat Punto r.v.1999 má problém s předními stěrači když dá cyklovač tak stěrače skákají a když dá plynulé stírání tak to je v poho dělá to jenom při cyklování.Stěrače jsou cca 6 měsíců staré stalo se to už někomu.Děkuji za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
drago47
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 304
Registrován: 16 led 2014, 18:13

Re: přední stěrače

Příspěvek od drago47 »

A zabudol som ak je Punto II
Už sa to tu riešilo treba pohladkať mal som rovnaký problém po kúpe.Ide oto že prevodovke motorčeka ako preskakuje tak sa tam dostala vazelína treba dat dole kryt je to na torx ale nepametam už aký sú tam tri šruby je tam ešte kryt plastový.Dat dole kryt plastovú vykrutit šrubky dat dole kryt kovový a sú tam dve pliešky a idú na kolečko treba ich očistiť aj kolečko a vazelínu natlačiť naspet kde ma byt
Punto II 1.2 16V HLX,r.v.2001,5.dv.,
kkristian
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 220
Registrován: 18 lis 2009, 13:48

Re: přední stěrače

Příspěvek od kkristian »

neviem ako u ostatnych, ale u mna to bolo ok mozno 2 tyzdne po utreti tej vazeliny, potom skacu zas :(
Punto MK2 1.2 16V HLX, r.v. 2000
Uživatelský avatar
drago47
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 304
Registrován: 16 led 2014, 18:13

Re: přední stěrače

Příspěvek od drago47 »

U mňa to funguje stále len asi by sa nato trebalo zas pozriet lebo treba do tej páčky trocha silnejšie tuknut ale to može byt aj pačkou a ešte tie pliešky som trocha viac vyhol aby lepšie tlačili na to kolečko ale treba davat pozor aby si ich nezlomil
Punto II 1.2 16V HLX,r.v.2001,5.dv.,
pepe89
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 24 lis 2014, 06:43

Re: přední stěrače

Příspěvek od pepe89 »

Zdravím,
zkoušel jsem projít celé téma stěračů, ale nic jsem nenašel. jde mi o to, že při zapnutí stěračů do cyklu nelze stěrače vypnout. Prostě to pořád jede do té doby než vypnu motor. Nevíte čím by to mohlo být ? Poslední dobou mi to občas v autě tak lehce píská docela vysokou frekvencí, ale ne nahlas tak jsem si řekl jestli nemám třeba něco někde spáleného. Nebo to může být od převodovky, se kterou mám teď problémy (nelze mi za studena zařadit rychlosti, jako by tam byla pevná překážka v řazení). Díky
krokodylek3
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 13 dub 2014, 15:38

Re: přední stěrače

Příspěvek od krokodylek3 »

zkusil jsem dát nové stěrače a vyčistit okno a a skáčou po ujetí asi 1 km a potom už neskáčou.
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“