Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAGNAT?

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAGNAT?

Příspěvek od PuntoRacer »

co vravite na tieto?
maju ich za dobru cenu tak o nich uvazujem a keby to bolo mozne rad by som pocul nejake nazory...dakujem

JBL-GT5 963
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAGNAT?

Příspěvek od peta.smolik »

PuntoRacer píše:co vravite na tieto?
maju ich za dobru cenu tak o nich uvazujem a keby to bolo mozne rad by som pocul nejake nazory...dakujem

JBL-GT5 963
Nedávno jsem je slyšel hrát Mají je v ahifi za 1300 tuším Nejsou špatný ale i podle prodavače z ahifi jsou ve stejný velikosti dvoupásma JBL lepší a i tím že se daji vypínat a naklápět výšky což u těchhle 3pásem nejde a proto i ta cena je nižší Já mám JBL GTO 927 a ty jsou lepší a o třetinu výkonnější než ty 963 ale taky byly o dost dražší Zkus se mrknout na tyhle ty jsou lepší http://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-gt ... s-produktu" onclick="window.open(this.href);return false; ale taky dražší ovšem zvukově jsou dvoupásma lepší než třípásma dost znatelně
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od djkalic »

saso píše:co myslite na tyhle stredobasy http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... z-hv-100-3" onclick="window.open(this.href);return false; chci je dat do Punta Mk2 misto tech puvodnich od fiatu.

???
Mohli by bejt dobry, jen na muj vkus maj malo DB pod 91 nejdu jinak ostatni veci good
djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od djkalic »

lemon píše:HIISS: neviem či si už kúpil nejaký taký set, ale ja osobne by som do toho určite nešiel. Väčšinou sú tie zosíky slabé. Osobne by som pokukoval po bazáre, kúpil nejaký jazdený woofer + jazdený zosík, a do tej ceny nájdeš určite kvalitné veci :)
pokud se v tom nepohybujes a nevis (nic proti tobe) tak kdyz pouzitej tak chci videt co to dela nedela atd...a pak bych se rozhodoval jinak prefetruju tyhle veci novy - muj nazor.
djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od djkalic »

peta.smolik píše:
PuntoRacer píše:co vravite na tieto?
maju ich za dobru cenu tak o nich uvazujem a keby to bolo mozne rad by som pocul nejake nazory...dakujem

JBL-GT5 963
Nedávno jsem je slyšel hrát Mají je v ahifi za 1300 tuším Nejsou špatný ale i podle prodavače z ahifi jsou ve stejný velikosti dvoupásma JBL lepší a i tím že se daji vypínat a naklápět výšky což u těchhle 3pásem nejde a proto i ta cena je nižší Já mám JBL GTO 927 a ty jsou lepší a o třetinu výkonnější než ty 963 ale taky byly o dost dražší Zkus se mrknout na tyhle ty jsou lepší http://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-gt ... s-produktu" onclick="window.open(this.href);return false; ale taky dražší ovšem zvukově jsou dvoupásma lepší než třípásma dost znatelně
silne bych nad nima uvazoval ze sveho pohledu i ta cena odpovida myslim
djkalic
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 02 pro 2010, 11:32

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od djkalic »

ja osobne mam nejvetsi zkusenosti s crunch a nemuzu si stezovat kdyz jsem mel ibizu tak jsem mel zesik i tubicku (20cm) od crunch radio sencor a predni koaxialy sencor 10cm a v zadu serie ovaly a jediny co nestihalo byly ty ovaly(serie) jinak sencor me prekvapil a zesik a tuba 200wattu rms pri 94DB bez debat! jedina vec me hodne zaujala a to byl hertz 30cm bandpass bedna nevim ted jakej vykon ale 300watt a vic rms pri 96DB tak to bych nevahal ale nejsou penize ale celkove nedivam se na znacku ale parametry vetsinou hertz(repro) crunch(sub i zesiky) hifonics(sub a zesiky) rodek (zesiky) a EM Phaser (bedny) a pro me nejvejs je VIBE(sub)
zicker
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2016, 10:03

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od zicker »

Osobně je pro mě těžký říct co je lepší. Nicméně zkus se podívat tady: http://www.reproduktory-do-auta.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; . Mají široký výběr a jistě najdeš něco pro sebe. Já byl docela spokojen s jejich nabídkou. Kvalita zvuku taky fajn
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od peta.smolik »

A legenda JBL pokračuje... Než se Punto odebralo do šrotu vyndal sem krom jinýho i JBL a teď dělaj radost ve Fabii, hrajou furt super včetně rádia Kenwood akorát to není tak skvělý jak v Puntu z důvodu vyvážení ale i tak po sedmi letech hraje JBL skvěle.
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
flyman
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 19 pro 2016, 20:24

Re: Co je lepsie? JBL,HERTZ,INFINITY,GROUND ZERO,PIONEER,MAG

Příspěvek od flyman »

Za sebe - JBL Stage. Mám je namontované ve dvou autech, u obou jsem dělal eště i odhlučnění dveří (protože repráčky jedou docela dost slušně, a to ani nejsem zastáncem hlasité hudby).
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“