subwoolfer

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoolfer

Příspěvek od kovvalsky »

pockaj pockaj celkom sa tu zacinam bavit ty mu ako radis odpojit dva kable zo styroch ktore idu z radia a napojit nato ten subwoofer? to ako my chces povedat ze ked to pripoji na radio na tie dva kable tak ano hrat to bude ale bude to mat vykon asi 15-20 watov a to akoze ma pohanat ten subwoofer? :lol: :lol: a druha vec ty chces pustat do subwoofera cele pasmo ved subwoofer hra tak od 20Hz do 50-60Hz a ty tam chces narvat cele pasmo od 20Hz po 20000Hz tak vy ste my tu iny audio maniaci :lol: :lol: :lol: :lol:
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoolfer

Příspěvek od Otomar »

Ano, přesně to mu radím. Ten subwoofer, jestli se to tak dá vůbec nazývat je nějaký chrlák repro zavřený v bedýnce. 15-20W jak píšeš mu bude bohatě stačit a aspoň uvidí, že tudy cesta nevede.
Já se zas bavím nad tím, že mu radíš, aby si pořídil zesilovač k bedýnce od hifi věže.

EDIT: rádio by mělo mít 4 výstupy (8 kabelů) pro repro. Nevím kolik jich má zapojených, není zde nikde uvedeno jaké repro už má zapojené.
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoolfer

Příspěvek od kovvalsky »

to zase clovek nikdy nevie co tam je za repro a ako to hra ja osobne mam vo dveroch iba 50w repraky ale co z nich dokaze vyliest je neskutocne takze zase by som to nepodcenoval preto ako vravim pasivny subwoofer plus zosilovac alebo kupit aktivny woofer
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: subwoolfer

Příspěvek od straki »

Mne kdysi dávno čmajzly rádio (tehdá ještě na kazety) a přestřihly mne dráty takže teďkom to mám spojený přeš čokoládu do rádia a subwoofer mám napojenej na levej zadní kanál (klasicky + na + a mínus na mínu) hraje to, duní to, ale jak je zde již psáno tudy cesta nevede neboť se do toho pletou i středy akorát to má dunivější zvuk takže na kvalitní poslech to víc jak 100% není ale jako nouzovka stačí každopádně doporučuji si radši koupit zesik se subwoofrem bude to o nepřekonatelnej kus lepší
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: subwoolfer

Příspěvek od Kosto »

Zdravím páni. Rád by som nejaký ten subák do automobilu :D . Najlepšie by bolo asi keby bol aktívny, nerád by som ťahal káblov na zosilovač a neviem čo ešte. Čo by ste odporučili také jednoduché? nech to hlavne zlepší basy. ďakujem za rady :)
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: subwoolfer

Příspěvek od kovvalsky »

Kosto píše:Zdravím páni. Rád by som nejaký ten subák do automobilu :D . Najlepšie by bolo asi keby bol aktívny, nerád by som ťahal káblov na zosilovač a neviem čo ešte. Čo by ste odporučili také jednoduché? nech to hlavne zlepší basy. ďakujem za rady :)
vsetko zalezi od toho kolko chces investovat
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: subwoolfer

Příspěvek od Kosto »

Tak neviem, nech to hlavne celkom hrá. Asi do tých 60 eur za komplet...
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: subwoolfer

Příspěvek od SpiritWolker »

keby niekto chcel box na Subwofer do 5dveroveho Punta tak aj ho darujem potrebujem sa toho zbavit, zavadzia mi to v garazi

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“