Pomoc- spalene suciastky zo zosilovaca

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
vlado548
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 25 pro 2013, 20:12
Bydliště: Veľké Rovné

Pomoc- spalene suciastky zo zosilovaca

Příspěvek od vlado548 »

Zdravim sa, potreboval by som poradit kde by som mohol zohnat suciastky na zosik. jeden chalan mi to opravi celkom sa vyzna, ale nema cas mi to zhanat, dal mi to co je na fotke, asi vam moc nepomoze fotka, ale ak by ste o niekom vedeli kto sa vyzna pripadne z okolia Źiliny mohli by sme sa stretnut ak by bol niekto ochotny
malo by ist o 2 rezistory, 2 tranzistory a kondenzator
este mi napisal ze K1419 5L4-2ks to zistil, malo by sa jednat o tranzistor
dakujem za vsetky rady
Přílohy
zosik.jpg
zosik.jpg (94.04 KiB) Zobrazeno 5389 x
Fiat Punto MK2 1,2 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Pomoc- spalene suciastky zo zosilovaca

Příspěvek od Matto »

- no pozerám, že si z Velkého Rovného, tak čo viem v Žiline je obchod s elektrosúčiastkami (link ti pošlem SZ, nech tu nerobím reklamu), prídeš tam ukážeš im tieto súčiastky a oni by ti už mali vedieť pomôcť. Dobré že vieš tie čísla tranzistorov, tie dva valčeky sú rezistory, tie sa dajú bud odmerať ohmmetrom, alebo sa ich hodnota dá vypočítať podľa tých farebných pruškov čo sú na nom. Môžeš použiť napr. tento program: http://www.slunecnice.cz/sw/barevny-kod-rezistoru/" onclick="window.open(this.href);return false; , no a kondenzátor skús pozrieť, či sú na ňom čitatelné hodnoty a podľa toho kúpiť.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
vlado548
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 25 pro 2013, 20:12
Bydliště: Veľké Rovné

Re: Pomoc- spalene suciastky zo zosilovaca

Příspěvek od vlado548 »

podarilo sa mi vycitat este cislo na kondezatore: 2A103J
nasiel som ho http://www.sky-macau.com/Products/100V- ... 77280.html" onclick="window.open(this.href);return false;
malo byt ono, vieti mi ci sa to da zohnat na slovensku, alebo treb objednat zo zahranicia
Fiat Punto MK2 1,2 16V
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“