autoraadio

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
dodo7477
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 říj 2014, 00:15

autoraadio

Příspěvek od dodo7477 »

Dobry den prajem vsetkym mam jednu dilemu kupil som si auna 160 bt zosilovac 4*75 w mosfed mam taky problem ze mi ide tihsie ako to stare radio cim to moze byt? ked ma ovela silnejsi zosilovac a ide nanic moze byt to aj tym ze su tenke kable z baterie do radia? ako to spravit ps poshanal som si aj kapacitor da sa zapojit kapacitor na radio a tym zabezpecit energiu? dakujem za odpovede mam fiat punto 2 1,2 benzin rv 2000 5dv
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: autoraadio

Příspěvek od panaman1 »

osobne som to radio pozeral a nikde som nenasiel ci ten vykon 4x75max je do 4ohm ako mas v aute. osobne si myslim ze to bude do 2ohm a takto si prikrasluju vykon. a kedze ty mas v auto 4ohm tak je to realne cca 4x40max takze real mozno 4x 20W. preco si myslis ze autoradia ako alpine a pionier, sony a vsetky klasicke znacky maju 4x50 ale do 4 ohmov samozrejme max a auna by dala 4x75? proste je to krajsie ale v aute zbytocne...v podstate klamu zakaznikov. skus pozriet v navode ci su tam pisane 4ohm na tych 75w. ak ano tak to nieje pravda...no nekupil si dobre..tak ti poviem.. pomoze ti iba externy zosilnovac...alebo proste ine radio..
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“