AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Mam dotazek ohledne repraku. Vzadu mi levy dost hodne chrci :(, cim ho nahradit?
Dik.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Reklama
 

ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Dnes som isiel menit original blaupunkta za neoriginal JVC. Mal som kupeny ten ramik original z Fiatu. Ale ten montazny kovovy ramik dodavany s autoradiom sa do toho otvoru v palubnej doske (nie do otvoru zakupeneho ramiku z fiatu) nezmesti :shock: Aspon tak narychlo ked som ho mal nasunuty na autoradiu som ho tam nedostal. Treba to zbrusit? :?: :!: To sa mi moc nechce. Bol uz vecer, nejak som to neriesil dalej, po svetle sa na to pozriem, ale ak s tym mate skusenosti, tak rad uvitam akekolvek rady.
Diky
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Zmestit sa musi, je dost natesno, treba skusat.
Punto MK2 1.2 8V ELX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Mi sa zmestnilo vsetkoooo :lol:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
vp.centrum
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 13 led 2008, 18:55
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vp.centrum »

Rámeček mam levněji: http://www.vpcentrum.prodejce.cz/index. ... fo=710&ak=

a spouty ostatních doplňku na auta Fiat.

www.vpcentrum.prodejce.cz

:wink:
Prodej rámečků na FIAT , ISO konektory, vytahováky na autorádia, anténní adaptéry a ostatní příslušenství.
Nově LED Pásky, diodové a automobilové žárovky.
http://www.vpcentrum.prodejce.cz
http://www.svetzarovek.prodejce.cz
cuore212
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 09 říj 2010, 16:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od cuore212 »

Chalani mam problem mam punto 2004 3dv. hgt a mam original radio blaupunkt aj na mp3 kupil som ramik zobral druhe radio zapojil tie iso konektory ale radio nejde zapnut nejde stava asi presne tam kam by mala stalo sa to aj vam ked ste menili autoradio? a skusal som to na dvoch autoradiach a to iste :(
Fiat punto 3
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od panaman1 »

urcite sa to da odstranit. nejaky merak, alebo skusacku asi nemas vsak? nejde zapnut ani ked zapnes kluc?
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od panaman1 »

este sa opytam pretoze to nieje uplne jasne. davas tam Original radio, alebo namiesto original iba lubovolnu druhovyrobu. original ti nepojde pravdepodobne kvoli tomu ze nebude kompatibilna CAN bus komunikacia, mozno by to vedel niekto naprogramovat. ak tam davas lubovolnu druhovyrobu tak to budu iba zle napajanie.
MARCI
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 21 pro 2015, 17:51

Re: AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od MARCI »

PROSÍM O RADU, ODEŠLO ORIGINÁL RÁDIO V PUNTÍKU, DÁ SE OPRAVIT NEBO VYMĚNIT ZA JINÉ.
JSEM ŽENSKÁ NEROZUMÍM TOMU
PORADTĚ,,ALE PĚKNĚ POLOPATĚ....DÍKY

bo.mara@seznam.cz
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od panaman1 »

urcite sa da aj opravit, ale zrejme sa to moc neoplati.. nepises ako punto mas a ake radio konkretne, ale vies tam dat uplne akekolvek, mozno budes musiet kupit jedine redukcny ramcek. original mava vaciu prednu cast. ale pojde ti tam inak akekolvek radio. dnes stoja radia par korum..
Tomik5
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 05 bře 2019, 19:34

Re: AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od Tomik5 »

Ahoj všem, jsem tu nový a radši budu pokračovat v dotazu. Máme auto chvíli (Punto II r.v. 2OO4 1,2i ), ale už jsem zkoušel dávat jiné rádio, protože staré je po smrti. Koupil jsem redukci do auta na kabely na ISO konektor a rádio mi pořád nešlo, tak jsem začal proměřovat. Kostru jsem našel hned (hnědý kabel), trvalých 12V taky (žlutý kabel), potom jsem hledal spínaných 12V od klíčku (byl to červeno bílý). Ale stejně rádio nic. Tak jsem pokračoval v měření a zjistil jsem, že na těch spínaných 12V jde napětí i bez klíčku a když zapnu klíček do polohy start a nastartuju, tak tam je najednou 5-6V a rádio nejde. Když jsem dal oba kabely od rádia (červený a žlutý) natvrdo na 12V trvalých, tak rádio jde, ale po chvíli naskočí na palubce porucha posilovače řízení a posilovač nejde. Už jsem z toho tak trochu nešťastný. Za případné rady nebo poznatky děkuji.¨ Tomáš
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“