AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

AUDIO - Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od Mario »

Už jsem našel rámeček http://www.stualarm.cz/produkt/10189-is ... -punto-99/

,ale co je potřeba dál ?? Nějaký konektory, redukce?
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Určitě budeš potřebovat njaky konektory a redukce... :lol: :lol: ...... :arrow:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Sporting 1.2
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 29 dub 2006, 02:39
Bydliště: Trnava

Re: Výměna radia orig.Blaupunktu za klasické (DIN)

Příspěvek od Sporting 1.2 »

Mario píše:Už jsem našel rámeček http://www.stualarm.cz/produkt/10189-is ... -punto-99/

,ale co je potřeba dál ?? Nějaký konektory, redukce?

Nic v zlom borce, ale skor ako zalozis nove tema skus pokukat na fore 8) Vacsina tvojich problemov je tu uz vyriesena :idea:
Fiat Punto 1.2 16V Sporting speedgear
Fiat Stilo 1.9 JTD 85 kW
wercecko
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 18 čer 2006, 17:28
Bydliště: Jihlava..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wercecko »

Na hifi-car.cz v příslušenství/rámečky autorádií jsem tento pořídil za 184,- bez poštovnýho :idea:
Calypso Punto aka Pomeranč
Obrázek
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Zdravim. Aj ja rozmyslam vymenit ten origo blaupunkt za ine radio, pretoze ten blaupunkt co tam je, teda nic moc, hlavne co sa nastavenia korekcii tyka a prijem radia nie je ziadna slava tiez.
Tieto ramiky o ktorych sa tu bavite su asi neoriginalne, ze? Neni to skarede? Mam namysli ci mi to tam nebude svietit ako past na oko.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Tak tendle problém jsem taky řešil, rádio jde vyměnit bez problému, má klasické ISO konektory. Zabere to tak 30min. Já jsem dával rádio Alpine, Pokud se to povede tak pošlu fotky. Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

jo díky . Hraje pak i subwofer v kufru ?? nebo jen 4x repro ?

Takže si kupoval jen tu přední redukci nebo je potřeba nějaký plech.rámeček dovnitř ? jestli to má ISO konektor tak je to v pohodě.

problém bude asi při zapojení něčeho takového : http://www.aukro.cz/item172621526__nejn ... m_tv_.html
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Subwofer hraje, je zapojenej s reprákama, má vlastní zesilovač. Takže žádný problém hraje to suprově.
Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

v zadu jsou jak veliký repro? koukal jsem , že prodávaji zadní rámečky na 130mm .?

Kupoval jsi tedy pouze rámeček ?
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Jenda01: A hra podstatne lepsie nez ten blaupunkt? Mas tam v prednych dverach original repro alebo uz menene?
Ja chcem kupit nejake autoradio, s tym ze vzadu mam origo subwoofer (zatim ma teda moc neohuril svojim vykonom, xixi) a na zadnom plate mam nejake 165mm 3pasma Magnat (tie su dost v pohode, vykonova rezerva velka) a v predu su asi len originaly (nerozoberal som to, ale cez mriezku videt ze su to nejake jednopasmove). Hra to tak, ze ked toho blaupunkta necham hrat len na predne repro, hra to hnusne, nema to dynamiku ziadnu a ked hraju vsetky, tak tie zadne to dost vylepsuju ale neni to eno tuti stale

Tak rozmyslam ci po vymene autoradia sa zlepsi kvalita zvuku so tymito reprakmi alebo ci budem musiet radsej vymenit aj predne.

Thx za info
Naposledy upravil(a) ygzo dne 07 bře 2007, 11:59, celkem upraveno 2 x.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Kupoval jsem originál rámeček, stál asi 450kč. Jinak nic, vše potřebné bylo u rádia. Na zadní repráky jsem ještě nekoukal, dělám si plato tak je možná odpojím. Ještě nevím.
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

ygzo píše:Jenda01: A hra podstatne lepsie nez ten blaupunkt? Mas tam v prednych dverach original repro alebo uz menene?
Ja chcem kupit nejake autoradio, s tym ze vzadu mam origo subwoofer (zatim ma teda moc neohuril svojim vykonom, xixi) a na zadnom plate mam nejake 165mm 3pasma Magnat (tie su dost v pohode, vykonova rezerva velka) a v predu su asi len originaly (nerozoberal som to, ale cez mriezku videt ze su to nejake jednopasmove). Hra to tak, ze ked toho blaupunkta necham hrat len na predne repro, hra to hnusne, nema to dynamiku ziadnu a ked hraju vsetky, tak tie zadne to dost vylepsuju ale neni to eno tuti stale

Tak rozmyslam ci po vymene autoradia sa zlepsi kvalita zvuku so tymito reprakmi alebo ci budem musiet radsej vymenit aj predne.

Thx za info


Hraje to rozhodně líp než origo. Zatím jsem repráky neměnil. Mám už připravené repráky do plata a basák do kufru, až to dodělám tak vyměním repráky ve dveřích, ty origo už nestíhaj. Obrázek
eroz
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 11 úno 2007, 14:04
Bydliště: slovensko, prievidza

Příspěvek od eroz »

no ked vymenite radio tak to hra o mooooc lepsie!!!! len sa chcem opytat nemali ste problem narvat tam nove radio, lebo ja mam v pristrojovke na konci (myslim vo vnutri, tam kde sa vklada radio) taky vystupok alebo ako by som to povedal a nove radio mi trci cca. 4mm a nerobi to dobry dojem, proste je akokeby povytiahnute :? tak ze ako ste to vyriesili vy????
mkII 1,9 JTD - cuore sportivo
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

eroz píše:no ked vymenite radio tak to hra o mooooc lepsie!!!! len sa chcem opytat nemali ste problem narvat tam nove radio, lebo ja mam v pristrojovke na konci (myslim vo vnutri, tam kde sa vklada radio) taky vystupok alebo ako by som to povedal a nove radio mi trci cca. 4mm a nerobi to dobry dojem, proste je akokeby povytiahnute :? tak ze ako ste to vyriesili vy????
Vzadu na rádiu je kolík potaženej gumou ten zapadne do otvoru který je v kastlíku pro rádio. Já jsem ho musel u nového rádia o kousek zkrátit podle toho který byl na orig. rádiu. Pak to tam šlo.
Uživatelský avatar
Mario
Fiaťák
Příspěvky: 188
Registrován: 02 bře 2007, 18:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Mario »

Obrázek

vyhlídnul jsem tohle rádio :http://www.123mp3.cz/d/panasonic-cq-c1425n/ bude na to hrát teda orig. subwoofer z MK2 ? ikdyž radio výstup na subwofer nemá ?

nebo doporučtě jiný dobrý rádio cenově max. 3500kč .
(1.2 16v, 80ps , 6 speed) + pure Italia = Sporting (zatím najeto 182tis.km)
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“