Playstation 3

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Playstation 3

Příspěvek od majki »

Je tu nekdo, kdo ho ma? Vytvorime si Punto PS3 komunitu :D
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Reklama
 

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Ja teda nedavno poridil PS3 60GB Starter Pack, snad jeden z poslednich v republice :D a zatim se seznamujeme. Ma par much, nektere veci by sly delat jednoduseji, ale jinak jsu megamega nadseny 8)
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

ja mam jedine PS jeste tu velkou starou sedivou krabici...spis me laka PSP :idea: ...... :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

No já měl jedničku a pak jsem přešel na PC.V hodně směrech jde toho víc udělat na PC. :lol:
Ted mám grafiku ASUS 8800GTX a kdo o tom něco ví tak je to mnohem dál než PLAYSTATION 3 v grafice.
Takže je nesmysl si ho ani koupit ale musím se přiznat že jsem tam o něm taky uvažuju. :lol: ale hlavně z hlediska BLUE-RAY přehrávače.
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Vyhoda konzole je v delsi moralni zivotnosti. 88GTX je sice super grafika, ale za nejaky ten rocek uz to bude horsi :?
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

vyhoda konzole je taky v tom ze kazda hra ktera vyjde ti tam bezproblemu pujde....i kdyz si ted koupis natriskly pc za XXtisic muze se ti stat ze za pul roku uz si na tom nejakou hru nezahrajes..nebo s osekanou grafikou.....kdezto PS krosi furt na max a vseccho a porad :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

kupte si XBox :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

urcite by som do PS nesiel. nevyhoda hracich konzol je obmedzena funkcnost a pevna hardwarova konfiguracia, PC si mozes upgradovat, ale konzolu ked chces lepsiu, musis kupit novu komplet. a okrem toho je to strasne drahe na to co to dokaze... :?
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

No Shane, taky jsem tak uvazoval, ale...po dost diskuzich s dost lidma jak tu, tak z UK a USA a Canady, kde mam vsude znamy, jsme dosli k zaveru, ze pokud neni clovek supergigamega paran, ktery u toho sedi od odpoledne do rana a je zavisly na tech nejnovejsi nejnadupanejsich peckach a vse musi mit s tou superhighgrafikou, 40x AA atd..., tak je nejlepsim spojenim prave next-gen konzole a obycejnejsi notebook, co ma hlavne dlouho vydrz. Samo, mnoho lidi si konzole nekupuje take z toho duvodu, ze se na ne nedaji hry palit, ze? Ale to je jina kapitola.
Nicmene nelituju toho, ze jsem PS3 koupil, na praci a cestovani mam DELL XPS 1210, vydrz 6h, NFS Carbon na nem jede na stredni detaily v pohode, filmy atd. paradicka.
Vcera jsem postahoval na PS3 par demicek, napr.Uncharted, Simpsons, GT HD project atd., a to je grafika jako vino. Vyhoda konzole je prave v tom, ze vyvojari presne vi, co od ni mohou cekat, a tak hru nadesignuji presne pro ten vykon, odpada problem s optimalizaci atd.
Dalsi vyhodou PSka je nejlevnejsi BR prehravac na trhu, navic v aktualnim cisle S&V ziskal 100%, priblizil se mu pouze Pioneer s 97% za cenu skoro 50k :shock: . Navic pravidelne updaty firmware, upscaling DVD (coz je sakra rozdil, srovnaval jsem zrovna vcera zakoupenou Philadelphii na PS3 pres HDMI upscalovanou na 1080i s DVD prehravacem Philips zapojenym pres YPbCr s nastavenym progressive scan a rozdil je hodne znat, ve prospech PS3. Ted uz jen pockat, az bude umet i DivX atd. a DVD prehravac prodam - a za ty money koupim nejakou gamesu :D ).
Jo a jeste k tem demum, Uncharted, panove, spadla mi brada pod sedacku, jako bych se objevil v jinem svete, v relane virtualni realite :D . Takhle namakanou grafiku jsem videl jen Crysis na masine za 40tisic a to ani nemela BR mechaniku :D . Jak rikam, nelituju, i kdyz rozhodoval jsem se hodne dlouho (a pak malem Starter Pack nesehnal :D ).
Ale kazdeho vec a kazdeho nazor a kazdeho prachy :P . Nicmene, proc jsem to tema zalozil, doufal jsem, ze ho nekdo ma, ze se scuknem na nejake parbe online popr. pujcime nejaky gamesy (prece jen jsu hry, co si chcete zahrat, ale vite, ze uz pak na ne nesahnete...) atd.

Jo a jeste pro rypavce o vydrzi a zivotnosti...PS2 je na trhu jiz 7 let, ted vyslo ve specialni reedici a nadale se s nim pocita minimalne do roku 2009!!!!
Pred nedavnem se spekulovalo, jestli PS3 bude aspon tak uspesne, moc dobre to nevypadalo, ale stacilo, aby Sony vydalo 40GB verzi, cenu snizilo o 100 dolaru a prodeje vyskocily do velkych cisel...je to jen otazka casu. A navic stale se i s nezavislych kruhu (hackeri apod.) objevuji zpravy, ze Cell CPU, co je v PS3, ma neskutecny potencial...uvidime, nechame se prekvapit...a kdyz uz v zaveru nic, tak mam minimalne celkem levny BR prehravac :lol:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

A teď česky :lol: :lol: :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Kua Majki vidit ze "delas do pocitacu" :lol: ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

uuuuf. tak ta reakcia musela byt vycerpavajuca! ja len tolko, ze pokial mas okrem PS aj PC (notebook), tak ako multimedialna hracka PS urcite posluzi vynikajuco. ide o to ze PC musis mat a potom uvazovat o PS. obe podmienky splnene... gratulujem. ozaj PS3 ma hardverovu konfiguraciu nenormalnu a ma este velke rezervy, takze kupa nadcasova (aj ked v IT je to silne tvrdenie). ostava to uz len hodit do puntika a dusit pocas jazdy... :lol:
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

No pravdupovediac, som uvazoval este v dobach mazdicky, ze by som do nej dal PS2, ale akosi som si pak spomenul, ze by som musel zohnat vodica, aby som si ja mohol na zadnych sedackach urobit po cas jazdy pohodlie a parit si gamesky :lol:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

No grafiku mám teda bombičku toho ASUSE 8800GTX ale to ostatní nic moc v dnešní době a ten zminovaný CRYSIS mi jede v na plno jako blázen tak spokojenost zatím jako svina :lol:
Nemám noc proti konzolím ale toto jsou hlavní výhody PC:
Upravy hry(přidání zbraní,levelů,modu atd.),rozšíření (skoro každý má PC),velký výběr mnoha doplnků (herní ovladače a různé vymoženosti),počeštění hry,možné ůpravy hardweru,s PC jde udělat v podstatě všechno záleží hodně na aplikaci.

Se vším také souhlasím ze SHANE54 výborně to vše vystihl.
Jinak konzole má také zase i výhody o proti Pc a ty jsou takové asi jak zase vystihl MAJKI.
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak Fandaku, upravy her jsou i na PS, to bys cucel, kolik toho je :), ted zrovna jsem rozsiroval motorstorm o dalsi auta a levely :). Pocesteni hry...nesnasim pocestene hry, protoze az na vyjimky je to vzdy totalne pitome udelane a navic pri english hrach se paradne uci anglictina (v podstate od pocatecnich dob jsem mel malokterou hru cesky a fakt se slovnickem v ruce atd., no, pak jsem ve skole perlil a prijemne ucitelky prekvapoval :D ).
Jo, z PC jde delat vsecko a nerikam, ze je to spatne, ale proste jde prave o to, ze PC musis upgradovat, aby ti na nem jelo to a to, a dalsi hra, co vyjde za rok atd. Tohle u PSka odpada, bohudik. Navic na brezen 2008 se chysta dvoutunerovy digituner, co k nemu pripojis a mas z nej dokonale PVR a tak to bude pokracovat, takze se z PSka stane kvalitni multimedialni centrum...uz se tesim :).
PCcko nemam doma uz skoro tri roky (co jsem si koupil prvni notas) a nelituju toho. Nastesti jsem si koupil vzdy v takove konfiguraci, kdy zvladal hry, ktere jsem chtel hrat :D (treba serie NFS nebo Colin apod.).

Tim se ale nedostavame k tomu podstatnemu, MA TU JESTE NEKDO PS3? Popripade ma nekdo znameho, kdo ho ma, a chtel by treba prodat nejake gamesy apod.? :)
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“