Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Matto »

wickermanx píše:Ahojte s Matom sme uvazovali o zopakovani zrazu na orave niekedy koncom leta, skuste sa vyjadrit v akom termine by to komu vyhovovalo a potom zriadime novu temu. samozrejme ze spanila jazda bude ina uz je vybraty aj vybraty okruh okoľo priehrady cize sa pojde aj cez polsko, je to cele po asfalte takze lowrideri uplne v pohode.... prostredie ubytovania a opekacky by ostalo povodne ako bolo, opat oslovime aj fiatakov z martina nech pridu s nejakymi novinkami. ocakavm vase nazory a navrhy datumov.
Ja si Oravu rád zopakujem :wink: , bolo tam pekne, a podľa mňa aj poloha vyhovovala väčšine, ale ak si môžem dovoliť, mám pár nápadov:
- možno by nebolo odveci predlžiť zraz na 3 dni, tie 2 dni ubehnú ako voda...
- čosi vymyslieť aj s programom, napr. slalom, šprinty, atd.
- reklamu na zraz začať aspon mesiac pred zrazom, nech sa nás nazbiera čo najviac, minulý rok to bolo dosť narýchlo
- napadlo ma ešte skúsiť sa dohodnúť aj s Puntistami z ČR príp. Polska(ak tam má niekto nejaké kontakty), že by sme z toho spravili medzinárodný zraz :D
- no a ešte ma napadla taká vec, čo tak skúsiť tento rok spraviť zrazy dva?, pamätám si, že už minulý rok, mesiac po zraze niektorý navrhovali další :) , tak ma napadlo, čo tak začiatkom leta(máj/jún) spraviť zraz niekde v okolí BB, príp. v tom Slovenskom raji, ako sme sa aj minulý rok bavili, alebo aj ten LM ak by bol Erhik stále ochotný sa na to dať, a potom na konci leta (august/september) spraviť zraz na Orave, čo vy nato? :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od HIISS »

Ja by som sa kludne vybral aj do Talianska s autom to neni problem,ale zas treba chapat to ze do ITALIE sa nas nazbiera iba par kuskov,predsa je to financna zalezitost hlavne,ale ak by sme sli colen aspon traja minimalne siel by som len treba odsledovat termin ich nejakeho slusneho zrazu a mozme ist..velmi rad by som sa presiel...
Co sa tyka bratov Cechov tak isto nemam problem,ale zalezi ako sa dohodne zraz ci na uzemi Slovenska alebo Ciech,siel by som aj tam aj tu,nejdem predavat puntasa ale roky ho nebudem mat nech este nejaky ten zazitok z neho mam aj sa vidime pokope..pokecame..rad by som videl aj vsetkych z fora..prvy zraz bol super.
K tomu 3.dnovemu zrazu..ano znie to super..lenze treba pouvazovat ze zraz mozme konat len na vikend..a ten je dvojdnovy..Vacsina je este v piatok samozrejme v praci konci najskor na obed a ci sa bude chciet niekomu po praci tahat 200-300km hm neviem..ja nemam nejaky problem..ale s mnohyma inyma ludmi je to komplikovane,takze ak by sme prisli v piatok k veceru...dajme tomu aspon niektory..Sobotu sme na mieste celi den,a ako poznam ludi v Nedelu uz sa budu ponahlat domov..ci bez nejakych vaznejsich dovodov alebo z dovodu toho ze pondelok idu do prace..aj premna ten zraz ubehol strasne rychlo...ak ste vsetci zmizli a zostal som tam este s priatelkou sam popozerat okolie..odrazu to bolo take cudne..hh...takze bral by som na viac dni..ale myslim ze to z pohladu inych nepojde,jedine prist uz vecer v piatok co najviac nas,aby sme sa cele doobedu v sobotu necakali..a nerozoberali kde kto bude spat..a v Nedelu ist najskor poobede domov najlepsie k veceru.
A kludne aj dva zrazy sa mozu urobit ako Matto vravi,jeden zaciatkom leta,druhy koncom leta..nejako takto to rozdelit..snad budem doma.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od feldino »

Tiez som za 3 dnovy zraz ak by sa podarilo. Stacilo by piatok aj vecer prichod aby sa uz sobotu od rana nieco dialo. Potesili by neake tie sutaze ako bolo spominane.
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od pepaxx »

zdravím všetkých

tak k zrazom resp zrazu...
..toto leto bude dosť ťažké nakoľko si budem musieť hladať prácu resp už si ju hladám
možnosť A) a ak sa niekde zamestnám tak tiež už budem kalkulovať každý volný čas ale dúfam že budem mať takú prácu že sa mi bude dať ísť kludne aj na 3 dni
možnosť B) ešťe sa chystám na jednu takú troška dlhšiu expedíciu teda ak sa to dá nazvať expedícia a ak víde táto expedícia tak 30 až 60 dní budem "mimo dosahu sieťe" presný dátum tejto expedície sa dozviem 5 dní pred odchodom ale časový horizont kedy by sa mala konať je máj - október

...spraviť dva zrazi nie je zlý nápad ale načo niečomu pridávať na kvantite? račej spravme jeden zraz a poriadny ako dva a máme tam byť 5 ludia...orava bola super ale na mna bola dosť neskoro a hlavne neznášam studené noci :-) a ešťe ak by bol zraz tri dni navrhujem zvoliť miesto kde to bude aj trocha žiť čiže nejaká disco párty poblíž by nebola zlá to na ten piatok a na sobotu kludnejšia opekačka :-)...
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od intel_sk »

bolo by super keby to stretko bolo niekedy v auguste polovicke teplo bude este aj tak
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“