Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Příspěvek od Matto »

Ahoj, radi by sme pozvali všetkých majitelov vozov Fiat Punto z celého Slovenska aj Čiech, na 1. celoslovenský Fiat Punto zraz, ktorý sa uskotoční 17-18.9.2011 (víkend sobota-nedela) v krásnom prostredí Oravskej priehrady, konkretne v okolí pezionu Kotva http://www.kotva.orava.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; , zraz začína v sobotu o 10:00, predpokladaný koniec nedela poobede, možnosť ubytovania v 4 miestnych chatkach (22€ za chatu, resp. 8,50€ za lôžko), alebo priamo v penzione Kotva (34€ za izbu, resp. 17€ za lôžko), bližšie info o ubytovaní resp. rezervácia chatiek/ízb u uživatela s nickom Maťo, vašu účasť potvrdte bud priamo v tejto téme, alebo cez sz mne Mattovi , alebo HIISSovi, pripádne, pokial tu nieste registrovaný, píšte na mail : matej.masar@post.sk resp. matej.masar88@gmail.com
Naposledy upravil(a) Matto dne 09 zář 2011, 23:34, celkem upraveno 8 x.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od HIISS »

Ja som ochotny dojst,sice som toto leto siel uz kolo Popradu...ale dialka je priatelna..vzhladom na celoslovensky Puntozraz,takze isiel by som,rad,momentalne neviem teda ako natom bude s volnom lebo striedam pracu,no do 15.9 robim tak ze mam denna,nocna,tri dni volna,takze navrhnite termin..i ked idealny by bol na vikend urcite.
Pokial by sa nazbieral slusny pocet nas z fora ...a budem mat volno rad pridem..
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Banshee »

Ja by som určite bol za, Tatry sú prijateľné,tiež víkend by vyhovoval,ale asi by som nespal, len na otočku.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Matto »

zatial je to iba ,,nápad,, záleži aký bude záujem, pretože nemá cenu to organizovať, ak nás tam príde čo ja viem 5, ale bolo by super ak by to vyšlo, stretnúť sa pekne všetci od BA po KE, takže hovorím, hlasujte, píšte čo si o tom myslíte, resp. kde by sa to mohlo konať a kedy....skrátka budem rád ak sa tu rozbehne diskusia....
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od PuntoRacer »

rad sa k vam pridam, dufam ze do tej doby budem mat auto dokoncene ,,se vsim vsudy,,
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od RadekHGT »

Ja som tiez za.Myslim si ze keby sa nas nazbieralo viac,bolo by to super.Datumu a miestu stretnutia sa dokazem prisposobit.Takze so mnou mozte ratat :wink:
HGT
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od TV-Punto »

Asi ano, zalezi na termine, ale Tatry beriem, nemal by byt problem...

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od HIISS »

Bodlo by aby kazdy sa vyjadril ci ma zaujem prespat na 1.noc alebo bude to jednodnovy zraz? Aj to prespatie by mozno nebolo od veci,ale mne to zrejme vychadzat v septembri nebude z dovodu pracov.zalezitosti.
Zraz treba planovat na vikend,kedze vtedy ma najskor niekto volno.
Umna su tieto terminy volne:
4.9-Nedeľa
10.9-Sobota
Co sa tyka neskorsieho terminu neviem povedat zatial nic ci budem mat volno,mozno 16-17.9(sobota-Nedela) ano mozno nie.
Ale velmi by som to neprekladal asi aj kvoli pocasiu.Co sa tyka miesta v Tatrach necham to na druheho,ja si ich pamatam akurat z detstva a to malo co,chcel som tam zavitat tento rok ale som zvolil ine miesto..
Piste ktore terminy na vikend v septembri mate volne po celi den..a tak sa aj skor k niecomu mozme dopracovat
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Matto »

ešte som zvedavý čo chalani zo západu, resp. stredu , BA, TT PN, NR, TN ,BB, ZA či by sa zúčastnili? ... k tomu dátumu, HISS má pravdu, píšte komu čo vyhovuje a podľa toho by sme sa ked-tak pokúsili dohodnúť, samozrejme jednalo by sa o víkend, no a k miestu, tie Tatry som viac menej iba tak zapotil, ale vidím že sa to celkom ujalo, tak navrhujem napr. Štrbské pleso, napr. centrálne parkovisko, hore pri stanici, resp. pokial by bol záujem o 2-dňový zraz, napadol ma autokemping dole v Štrbe, vid. odkaz : http://www.atc-ts.szm.com/foto.htm" onclick="window.open(this.href);return false; , ale znova opakujem, sú to všetko zatial iba návrhy nič naisto, nemám s organizovaním zrazov žiadne skúsenosti, takže to tak berte, bol by som rád, keby sa nás do organizovania zapojilo čo najviac, nech to za niečo stojí :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Palis »

keby to bol iba jednodnovy tak tiez toho 4 by mi vyhovovalo a mozno aj toho 10
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od HIISS »

Inak ma tak napadlo ze najlepsie by bolo keby sme sli na jednu noc aspon ,vybavili si nekde nejaku chatu v Tatrach,ci v Slovenskom Raji a bolo by to 3x lepsie ako ist len nekde do Tatier stretnut sa na nejakom mieste sadnut na kavu nekde a nevediet co dalej,neviem je to len moj nazor,ak uz mame sa tahat takuto dialku a iba na jeden den,tymto by sme si mohli urobit lepsi program...nieco pogrilovat na chate a tak,,i ked ma to jednu nevyhodu ze horsie sa viaceri nazbierame kedze nie kazdy moze mat volno dve dni...Bol som uz na nejakom zraze...takze aspon takto z vlastnych skusenosti
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od xeromax »

no uz by sa zislo opat spravit nieco vascie nie len lokalne stretka ako sa to zacalo zauzivat po mafiho odchode, mne je jedno ktory vikend to bude, priklanam sa k moznosti spania naj asi zo soboty do nedele, miesto je vyhovujuce....
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Toti »

Ja by som vás tiež prišiel pozreť chalani s cuore sportivo :wink: pokým by mi do toho nič neprišlo tak určite by som prišiel.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Laci77 »

Zdravím.Ten dátum 10teho je celkom vyhovujúci,ale na prespanie to nevidim rúžovo :D
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od HIISS »

AK by sme vedeli dohodnut nejaky termin na prespatie aspon na jednu noc by ste brali? samozrejme myslim iba zo Soboty na Nedelu,som ochotny aj vybavit nekde v Slovenskom Raji alebo v Tatrach nejaku chatu,nieco najst s vacsim priestranstvom aj kde je gril a tak,akurat samozrejme dovtedy budem musiet mat iste kolky na isto pridu,viem ze je to tazke lebo kazdy hore dole robi a ma volno alebo povinnosti ale je to lepsia varianta,ak nevynde tak na jeden den
Vyhovuje vam 3-4.Septembra? je to Sobota-Nedela,v Sobotu som po nocnej sice no stretko tak poobede kolo druhej hodine si myslim ze by bolo v pohode,a potom este mame dalsi den
Alebo potom este 17-18.Septembra to je tiez Sobota-Nedela...
Cim skorsi termin tym lepsie..kym pocasie je nejake schopne,ak to nevynde na prespatie tak potom
z 1-dnovych terminov ako som pisal:
4.9-Nedeľa
10.9-Sobota
17.9-Sobota
18.9 Nedela
Popripade mozno neskorsi termin,su to terminy ktore zial len mne vyhovuju,ak sa dohodne iny...tak neviem ci dojdem

Kazdopadne to chce seriozne slovo od kazdeho ze pride a jeho ucast nenarusi kazda hlupost,ak sa mame taku cestu tam trepat a hlavne aby sme po dvoch hodinach na stretku nezostali polovica lebo kazdy bude musiet odist..,poznam to uz zo zrazov na Vychode
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“