!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od intel_sk »

Erik:na druhy rok to neorganizuj a nebudes sklamany z ucastí.....ludia tu maju aj rodiny su bez prace maju uplne ine starosti,dopravit sa do Liptova......ja auto mam na jazdenie na kazdy den a stratil som robotu a platit treba vsetko(nikto to za mna nezaplatí) "zima leto"....je vonku slnko,voda,lad...atd....
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Viky: v poriadku ja hoci este taketo starosti nemam ale viem ze to obnasa peniaze..ale tuna je rec teraz o inych ludoch..ktory navstevuju tento club a tlacia do auta,alebo mali prist a nedosli..alebo vydumuju lebo kolega s puntom mu nejde tak nejde ani on..a to je uz ina vec,ja neberiem Teba do uvahy ked viem ze nemas [pracu alebo rodinu a mas kde peniaze davat..cize rozlisuj
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

ajajáj, tak odvážil som sa otvoriť ústa a stalo sa presne čo som čakal :wink: ... akorát nechápem čo furt dookola splietaš iba o nás Trenčanoch :?: , sám si tu napísal, že ti jedno kto príde a teraz sa tu ideš zblázniť že sme neprišli, ved okrem nás neprišlo dalších 20 ludí :!: :!: :!: a s tými peniazmi, sa zamisli kamarát, už si s tým trápny,myslím, že ani jeden z nás nieje vyslovenie nejaký chudák čo žije z ruky do huby :) , to že sme neprišli na zraz bolo hlavne preto, že nás tam nič nelákalo, a nie preto, že by sme na to nemali :) do posledného dna som čakal že sa tu objaví nejaký program, info, prekvapenie a nič, snažil som sa ti zozačiatku radiť, dokonca som navrhol, že ti pomôžem, stačilo odpísať, nič, odteba žiadna reakcia :!: , tak tu teraz nenariekaj, aj tak, čo si také zorganizoval :?: , založil si skupinu na FB a rozposlal pár správ, 2 týždne pred zrazom si dokonca nemal ani kontakt na Erhika, aj ten som Ti posunul ja :wink: ... keby to bol nejaký regionálny zraz nepoviem ani slovo, ale toto mal byť celoslovenský zraz :!: , čo si myslíš, že si potom ludia mysleli ked videli ako to vyzerá, a ešte niečo, nejdem sa tu nejako obhajovať , ale posledný týžden pred zrazom som osobne všetkým v mojom okolí rozposlal SZ či idú alebo nie, snažil som sa to dať dokopy, aby sa nás aspon 20 zišlo, nepodarilo sa, bud boli dotyčný v práci, alebo si jednoducho spravili iný program, ver tomu, že do posledného dňa som váhal či ísť alebo nie :wink: , nakoniec to dopadlo tak, že som musel byť cez víkend doma z vážnych rodinných dôvodov( ak by si náhodou aj to chcel vedieť tak SZ, tu to rozoberať nemienim), k budúcemu roku, kludne sa toho ujmem :wink: ako píšeš sme tu na západe partička :D , kludne sa môžme dohodnúť, že si to o rok zoberieme na starosť mi od Trenčína, nemám s tým problém, a v pohode, môžeš sa mi o rok vysmiať, so mnou to nespraví nič :wink: , aj tak som si nevšimol, že by som sa Ti ja nejako smial ... vedel by som tu napísať ešte vela viet , ale hovorím kašlem na to, mna hádky nebavia :wink: , iba som tu napísal svoj názor :wink: , apropo do pol hodinky od môjho príspevku mi prišlo pár správ, kde dotyčný som mnou súhlasili, takže niesom jediný čo si to myslí... dobrú noc
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od oldoss »

Boze mat tak vase starosti ci pridem na nejaky zraz alebo nie ach jaj... Tento svet by mi prisiel k*va krasny...
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“