!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
miro25BA
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 25 dub 2011, 17:57

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od miro25BA »

musim sa ubytovat len v tom hoteli?
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Precitaj si na FB vsetke info,pozriu si stranku,neni to hotel ale nieco ako penzion,mas na vyber izub,alebo najlacnejsia varianta za 6-7E stan..ak si vlastny zozenies,mozes zvolit aj ine ubytovanie na liptove..ale v tom pripade budes musiet tam ist ak zaverecna o polnoci padne,kdeto my vsetci budeme pokope pri autach ci ohnisku atd
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
miro25BA
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 25 dub 2011, 17:57

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od miro25BA »

to maš pravdu.len tak triezvo tam sediet neni bohviečo :D
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od xeromax »

inak aj v punte sa da vyspat, nieje to sice ziaden luxus ale da sa, opitemu je to jedno :D mne uz sa nechce po vsetkych zrazoch vecer rozbalit stan a rano ho zase zbalit, dve noci po sebe, jednoduchsie sklopit, opierku skrkvat sa do spacaku a dobru noc.... :D :D :D a ma to jednu velku vyhodu - da sa tam kurit ked je zima ;)
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Laci77 »

No neviem ci to aj ja takto neporiesim,stym prespanim v aute. Uz som tak spal vela krat na festakoch,a vzdy som to rozchodil..
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od PuntoRacer »

v aute sa nahodou velmi dobre spi:)...a nedavno som zistil ze ak sklopis zadne sedadla tak sa ti zvacsi kufor a ked das pod seba nejaku nafukovacku thak sa vcelku slusne vyspis aj v kufri :), aj nohy sa daju natiahnut:)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Laci77 »

Nohy sa daju natiahnut ale iba do križa :lol: :lol: Ale otestovane to je takze v pohode to bude,a teplo bude isto od neakej domacej pijatiky, priatelka sa prituli a rano budu zarosene okna jedna basen :lol:
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od intel_sk »

moja ucast je ohrozena....pani som bez prace a tak sa vzdavam stretka....budem mat co robit aby som prezil....tak ze tak
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

fúha, blbé :? ... ale tak 2,5 mesiaca je dosť dlhá doba ,tak GL pri hladaní novej práce :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od TV-Punto »

Tak ja este neviem na sto pro, ako vyjdu peniazky, zatial je to 50/50

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Tak co ludia kto sa prida dalsi respekt bude chciet dojst? trocha to tuna obnovime :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

začínam mať také zmiešané pociti, zraz sa koná za 1,5 mesiaca a tu je zatial ,,až,, 5 strán topicu :| ... chcelo by to tu trošku rozbehnúť :!: , začať sa baviť o programe, ubytku, účasti, o nejakej tej reklame na zraz(nie každý je na fejsbúku) a tak .... HIISS ak potrebuješ s niečim pomôcť, daj vedieť :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Zdravim Vše....bol som teraz trocha mimo od 10-teho a teraz dosiel z dovolenky,ano zraz tu mame za mesiac uz,budem musiet kontaktovat Erhika..kedze nanom to hlavne cele vysi kedze sa to kona v Liptovskej sielnici a trocha blizsie s nim tento zraz prejst,nejaky ludia sa prihlasily zatial na FB skupine cize tych skor ci neskor kontaktujem tak dva tyzdne pred ci to plati ci maju fakt punto a ci dojdu aby som mohol nahlasit pocet ludi ktory budu stanovat ci ubytovani budu,co sa tyka programu neviem este,Erhik ak dojde verim ze on budehlavne kormidlo pri nejakej tej jazde,klasika nejake fotenie vecer gril party a podobne,neviem ako to bude s chlapikmi z Fiatu..minuly rok to vybavoval Maťo,ci by asi nebolo zle mu napisat ci vie ich vybavit aj tento rok ale do Lipt.Sielnici,kedze ma nejaky ten kontakt aj on to prvykrat vybavoval.,co sa tyka sutazi neviem..driet auto nemam za uvahy no méozno nieco male by nebolo odveci,stan..klobasy -flašky..top si myslim nemusim hovorit ze treba doniest,termin je znamy a nemenny,ibaze by sa vyskytli vazne dovody-pocasie
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

no Erhika kontaktuj čím skôr, dúfam, že tam o nás vedia a máme to na ten dátum rezervované už ... čo sa týka spanilej jazdy, bolo by super spraviť ju cez Tatry, to by bola parádička, k tým Fiaťakom, Maťovi skús napísať, ale neviem, či by Martinčania išli na Liptov, skôr by som sa skúsil obrátiť na Fiat v Lipt. Mikulášši, ak tam majú pobočku ... k súťažiam, nemám na mysli žiadne rally :) , ale napr. taký slalom by podľa mňa mohol byť, možno aj šprinty nech je sranda :) , prípadne ma napadlo aj o naj punto zrazu, najnižší podvozok, naj hudbu, naj kolesa a tak... , škoda, teraz ma napadlo, mohlo sa skúsiť, vybaviť nejakých sponzorov, čo som pozeral zraz VWčkarov, mali tam asi 20 sponzorov, čo im dali rôzne ceny do súťaží ... skrátka trošku zaplniť čas, nech len tak nepostávame :wink: ... dalej čo sa týka grilovačky, treba zistiť či tam majú vlastné grili, alebo si máme doniesť a dohodnúť sa zase čo má kto doniesť, ako min. rok , a ešte k tej účasti, podľa mňa je nejvyšší čas, začať to spisovať, kedže predpokladám, že Erhik bude musieť nahlásiť aspoň približný počet zúčastnených, a pochybujem, že za týžden sa to všetko stihne, inak ak by sa Erhikovi chcelo, mohol by to tam trošku aj pofotiť, to miesto kde budeme, na tej stránke moc fotiek nemajú, a pravdaže pár dni pred zrazom sem dať GPS súradnice :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Napisem teraz Erhikovi,k tomu GPS myslim ze to problem najst nebude,staci prist do centra liptova..Smer tatralandia k nej to je 3km,od Tatralandia dalej sa ide na liptovsku polianku ak sa nemylim a dalsia cast je uz Liptovs.Sielnica...cize ziadny problem..Postavat si myslim nebudeme cele to rychlo zbehne...samozrejme nato necakam som rad ze sa uvidime aj nejaky novy ze urcite dojdu,so sponzormi tazko..neviem kam sa obratit a koho hladat kto by bol ochotny prispiet..myslim ze ak vybavime znova Fiat tak to potesi a k tomu nejake sutaze vymyslime
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“