!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Minuly rok sa nas zislo na velke prekvapenie 25aut,chybali aj zvucnejsie mena z fora ale i napriek tomu sa to da hodnotit ze bolo,,SKVELO´´
Obrázek

V Prvom rade Vás chcem všetkých poprosiť zdieľať túto udalosť –pozvánku, ktorých sa to týka alebo nie. Pomôžete zvýšiť návštevnosť, kvalitu akcie a isto sa nájde aj z vašich priateľov niekto koho sa akcia týka a bude mať záujem sa zúčastniť. –Ďakujeme ! –

Pozývame všetkých majiteľov Fiat Punt na 2.ročník Celoslovenského zrazu, ktorý sa uskutoční na Liptove konkrétne v Liptovskéj Sielnici.(Upozorňujeme vopred že tuning úprava auta nie je nutná, cieľom je dosiahnuť čo najväčší počet F.Punt a skvele sa zabaviť. Termín je zatiaľ plánovaný na 24-25-26.8 je to Piatok, Sobota, Nedeľa. Komu voľný čas dovoľuje príde už v Piatok k večeru. V pláne je tam byť už hlavne v sobotu zavčasu skoro ráno, odchod je plánovaný v Nedeľu v poobedňajších hodinách. Zmena termínu je možná z dôvodu zlého počasia.

Miesto zrazu:Liptov-Liptovská Sielnica
http://www.villabetula.sk/sk/penzion-kemping" onclick="window.open(this.href);return false;

Ubytovať je možné sa v izbe, karavan, stan a podobne, vzhľadom k cenám je najlepšou variantov si priniesť vlastný stan, vypožičať na mieste, poprípade sa viacero osôb zložiť na karavan za prijateľnú cenu. Miesto ponúka široké priestranstvo, gril party ...a možnosť sa super zabaviť vo väčšom počte a hlavne pokope v krásnom prostredí ! .Rezerváciu ubytovania si nesie každý na vlastnú zodpovednosť a musí vybaviť sám cez kontakt na stránke, alebo po dohode s ďalšími majiteľmi Fiat Punt kto zarezervuje viacero miest, poprípade platba ak je nutná vopred. Ak sa bude mat jednať o ubytovanie za pomoci vlastných stanov, vieme zarezervovať počet miest aj my, takže stačí nám to nahlasiť. Môžete si sebou priniesť aj známeho či dievča, ženu nech necestujete sami .Čo Vám táto akcia prinesie? Pekný slnečný víkendový výlet v spoločnosti super ľudí, zoznámenie sa a diskutovanie o problémoch, spanilá jazda mestom, grilovačka, nesmie chýbať dobrá hudba a samozrejme aj fotky Nás a našich miláčikov na pamiatku.

Máte záujem sa zúčastniť zrazu? Zaregistrujte sa zdarma na https://www.club-fiat.com , po prihlásení zvoľte kategóriu Zrazy/Prihlásenie sa na Celoslovenský zraz Fiat Punt 2012 (predbežne) a napíšte Nám tam svoju kontaktnú mailovú adresu nič viac.

Diskusiu o zraze nájdete na fore https://www.club-fiat.com kategória Zrazy/Celoslovenský zraz 2012.

Poprípade ma kontaktujte na vyššie uvedenom fóre poslaním správy na nick HIISS

Minulý rok sa nás zúčastnilo 25 aut ...tešíme sa na Vás.
Naposledy upravil(a) HIISS dne 22 kvě 2012, 20:30, celkem upraveno 5 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Toti »

Mne sa to miesto celkom páči, nebol si tam náhodou Erik ? a k tomu termínu, august by mohol byť ale 25teho idem na svadbu, tak aby to nevyšlo zas ako minuly rok ked som zo svadby utekal hned na oravu :D čiže skôr v tej prvej polovici augusta :wink:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

miesto je dobre uz som tam bol :) ale datum podla mna na zaciatku augusta davat je zbytocne lebo vela ludi je na dovolenkach cely august podla mna najlepsi napad je to nechat na 1. septembra lebo je to sobota a statny sviatok cize kludne 90 percent ludi bude mat volno cely vikend tak moj nazor
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

1.Dátum- no môj názor: v Júli je aspon na západe dosť festivalov/ akcii, takže možno by to viacerým nesedelo, čiže ja osobne by som bol radšej za August, no a presný dátum by som videl bud :
10-12.8 alebo 17-19.8 , čiže v strede mesiaca a po výplatách :wink:
2.Miesto- ako som už písal v téme o minulom zraze, mne je to prakticky jedno, na Orave bolo super, krásne prostredie, výborná organizácia :wink: , v pohode ubytovanie, super ludia , jedine minus bola tá spanila jazda, ale to ako už chalani písali, by sa poriešilo... no a Liptov, zas na druhú stranu by sme videli niečo nové, z obrázkov to tam vyzerá velmi pekne, akorát mám trošku obavy, kedže to vyzerá byť velký resort, aby sme tam neboli roztrusený a pomiešaný s dovolenkármi, chcelo by to viacej info, či už o ubytku,cenách, viacej foto, programe a tak... a hlavne ,či je Erhik stále ochotný sa povenovať organizácii :?:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Jun,Jul by som vynechal vtedy hlavne dovolenky k moru a podobne,august lepsi aj je cas sa pripravit,co sa tyka dovoleniek je to trocha este take cerstve,no 10-12 augusta urcite nie..vtedy sa kona zraz vo Svidniku a tam planujem zajst aj ja,takze bud potom dat 17-19.8,,,alebo ten zaciatok seprembra ale to jedine 31.8 - 1-2.9 neskorsi datum by som uz neodporucal,je to predsa september a hoci sme minuly rok boli 17-18.9 bolo to uplne ze na poslednu chvilu, 24-25-26.8 vynechame kvoli Totimu asi :))

Takze moj vyber podla mna bud 17-18-19.8 druha moznost 31.8 - 1-2.9 ja by som volil ten prvy 17-18-19.8 preco? ak nahodou budu hlasit dazd mozme to este prelozit..a sanca na dobre pocasie tam je..nenechavat to na poslednu chvilu...........tak co vravite na 17-18-19.8???

PS co sa tyka toho sviatku 1.9 v sobotu,je to predsa sobota a coz si myslim ze vacsina ma volno tak ci tak,takze az tak zohladnovat to nemusime,ine by bolo ak by bol sviatok v Piatok..bolo by to pre zraz velke +
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

no takze vidim to tak ze tento rok urcite nepridem
one world, one dream, one car
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od PuntoRacer »

Co sa tyka miesta, v podstate je mi jedno kde, dojdem hockam.na Orave som zial nebol, ale tentokrat by som rad prisiel . Priklanam sa k tomu datumu co pisal Erik 17.18.19.8...Do Svidnika sa tiez chystam, preto ten prvy termin nie a ten septembrovy tiez asi nie z toho dovodu, ze ak nahodou nepojdem Gardu tak v septembri by som rad k moru.
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Kovalsky
Pises to tak akoby si bol nahnevany,ja tuna nejdem proti nikomu,bol by som nadseny ak by najlepsie vsetci dosli,no treba s tym ratat ze na nektorych karta sa obrati ze nebudu moct prist,preto ked tak aspon napis z akeho dovodu urcite asi neprides,kedze predtym si nepisal vobec otom zeby si uz mal nejaky program na august,ked tak mozme to posunut z 17-18-19.8 na 24-25-26.8 ...vtedy zas sice Toti nemoze no zas ty aspon mas Punto kedze tomu je zraz venovany..takze takym ludom je skor prednost danna.Minuly rok to bolo 17-18.9 ja som s cajou zostal do pondelka tam,a viem ze ak som prisiel utorok domov bola uz zima dazde a ziadny dobry vikend uz nenastal ale zima a vianoce,preto nerad by som to daval na poslednu chvilu,a lepsie aj z toho dovodu ze ak budu dazde este mozme to posunut o nejaky tyzden dva.
Takze bud: 17-18-19.8
24-25-26.8
31.8 1-2.9

Najidealnejsia by bola prva druha varianta,bolo by dobre termin cim skor dohodnut aspon predbezne,lebo mam v plane vytvorit na FB udalost alebo skupinu nieco s nazvom Celoslovensky zraz Punt 2012 a skusit poprosit ludi nech zdielaju,a mozme takto chytit dalsich zaujemcov,minuly rok som odovzdal za stierace das 100 vyzitiek ked ne viac..a nic nepomohlo...
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

Ja som ti len odpovedal ze pokial to bude v strede augusta urcite nepridem nie ze nechcem ale robim cize nemozem
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

no možno by nebolo odveci, riešiť dátum, pomocou ankety, minulý rok sa to celkom osvedčilo, nech si každý zvolí čo mu vyhovuje a bude v tom aj prehlad :wink:
kovvalsky- do faka, dovolenku ti nedajú? a robíš aj v nedelu? ked tak dofrčíš v sobotu poobede, či ?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Toti »

Je pekné Erik, že berieš ohlad aj na mňa ale ako si písal, ja predsa už len nemám punťáša aj ked velmi rád vás prídem pozrieť, čiže kludne ked bude vyhovovať aj ten víkend 24-26.8. tak sa zaobídete aj bezomňa, poprípade ak by ste plánovali ostať aj v nedelu celý deň tak ja v noci rozvozím svadobčanov a ráno by som ešte frčal za vami aspoň na pol dňa :D hádam by ste ved nepočkali na svadobné zákusky, poprípade ak by som zabudol tak aj unesená nevesta by sedela v aute :lol: :lol:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

:lol: :lol:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

dajte hlasovat za datumy a nech sa ludia rozhodnu kedy ma kto cas
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Po otvoreni topicu uplne hore je anketa oznacte terminy zrazov ktore Vám vyhovuju a by ste mohli prist,
Na hlasovanie dame termin do buducej nedele,potom sa to uzavrie,a vytvorim temu alebo udalost na FB a pokusi sa to rozmnozit uz so stanovenym terminom
PS: zajtra este rozoslem kazdemu SZ nech zahlasuje v ankete aby sme mali co najviac hlasy a necakali kedy kto si anketu vsimne
Naposledy upravil(a) HIISS dne 06 kvě 2012, 20:43, celkem upraveno 1 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od feldino »

Nazdarte :) No mne termin problem nerobi tento rok nemam na plane ziadnu dovolenku, ale paci sa mi prvy termin.
Miesto mi tiez nerobi problem pridem aj na kraj slovenska koli takej akcii :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“