Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od 813 »

Takže páni nahlásil som cca 12-15 áut cena by bola 20 eur za všetky. Vstup by bol do Camppingovej časti nie úplne pri vode ale v jej blízkosti taktiež nie hneď pri bufete ale tak niečo sa prejdeme. Spýtal som sa aj na možnosť ubytka pre tých čo by chceli ostať dá sa dohodnúť individuálne aj v deň zrazu, cena predpokladam 20-23 eur nepýtal som sa. Bolo to tam troška vykapaté ale čo už, koniec sezóny. Veď si môžeme dať spanilú jazdu mestom napr. na Kolibu, prípadne na Devín, alebo kam sa dohodneme. Takže skúste sa vyjadriť, vo štvrtok mám volať tej žienke na recepciu na zlaté ohľadom rezervácie.

Dáke info od nich: http://www.intercamp.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
E-mail: kempi@netax.sk
02/44 25 73 73
Reklama
 

pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od pepaxx »

nazdar miro..
tak ja si mislím že ok...len aby počasie vyšlo....cca2€ nikoho nezabijú si mislím....
a aký je plán ja by som sa tam možno doterigal aj v piatok uvidím ako budem s prácou...ale nespal by som v kempe šiel by som pozrieť asi nočnú vieden alebo tak sa v noci povoziť...ved čo :-)

čo sa týka tej spanilej jazdy...na devíne som ešťe nebol na kolibe áno...neviem či sa tam dá ísť aj na nejakú rozhladnu ale tak kuknúť sa na blavu z vtáčej perspektívy by nebolo zlé....



....chalani TN kedy plánujete ísť?....každý individuálne...alebo dáme najaký hromadný odchod...síce v predošlej časti som uvažoval o viedni ale tak neviem ešťe ani sám...
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od pepaxx »

ludkovia a ešťe k termínu prečítal som si pár riadkov predtím....

nechal by som to na sobotu aj keby pršalo ved čo....lebo sa tu budeme zbytočne dohadovať a stresovať aké bude počasie....zaprší zaprší...ved hádam kto by mal jediný výhrady proti počasiu by som mal byť ja s pepoxx...mi máme záložné strechy :-)

presúvať to by už nebol najlepší nápad kedže každý si to už plánuje na tento výkend..a znova podotýkam kto chce ísť príde aj ked bude škaredo....a kto nechce prísť nepríde ...a basta


takže tak to vidím ja...kludne sa vyjadrite aj iný(é)
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od 813 »

Súhlas pepo...
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od Pepoxx »

pepa: v Elame je ta OLDIES disko tento piatok ? :roll:

pre ostatnych: .....ja len tolko ze to tu citam takze sobota mi vyhovuje, cas tiez... pocasie ma byt podla http://www.meteo.sk" onclick="window.open(this.href);return false; pekne okolo 24stupnov a polojasno takze super si myslim a tesim sa na Vas :wink: a keby nahodou prsi, tak ta handra ktoru mam obcas namiesto strechy este sluzi takze nevidim problem ani keby pride nejaka prehanocka :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od kovvalsky »

ked sa vyrazi tak o pol 10 az o 10 tak prideme do bratislavy o 11 pol 12 tak podla mna tak staci
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od Matto »

ok, chlopi, ja už som naštastie od pondelka opäť oficiálne práce schopný :) po DN, tak mi už nič nebráni zúčastniť sa :P , k tej spanilke, ja som za Devín, ale tak to dojednáme na mieste, akorát mám ešte otázočku, na aký presný čas dohodneme príchod do BA? a ešte ma napadlo, možno by nebolo zle , dať stretko najprv pri Avione na parkovisku a odtial spolu na Zlaté, aby sme tam náhodou neblúdili a do tretice pre všetkých Trenčanov, dúfam, že ideme spolu od TN, kde dáme stretko? klasicky v TN pri Lidli? alebo na Slovnaftke na Skalke na D1( ale to by asi pepom nevyhovovalo) ?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od kovvalsky »

mne je to v podstate jedno ale skor ako o 10 asi nepojdem sak hodinka a pol do BA
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od pepaxx »

pepo oldies je až 22....ale v elame je nejaká disco
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od Pepoxx »

mozno by nebolo zle ist aj po starej cez dedinky a tak... sak ked sme isli do PN tak stejne sme valili aj po starej 140 :D ale ako chcete :)
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od Palis »

az by ste isli po starej s trencina do blavy tak by som sa pred trnavu pridal k vam pripadne :wink:
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od 813 »

Chalani idem zbuchať dáke tie diplomy tak si naleštite vaše mašinky. Súťažné kategórie navrhujem takéto:
-best of the best
-best interier
-best exterier
-best audio

Kovalsky by mal mať dáke poháre tak to môžeme pridať k diplomom.
Ak by vás napadla ešte dáka kategória tak dajte vedieť a dačo vymyslíme.

mňa ešte napadli: (ak by bol v dákej kategórií väčší záujem tak doplníme píšte ak by bol)
-najnižšie auto
-najoriginálnejší nápad
-najčistejšie auto
-najzbytočnejší doplnok na karosérií/ aute
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od kovvalsky »

z kategorii by som asi vypustil najlepsie audio kedze na hodnotenie audia sme docela amateri a nikoho tam nechceme poskodit a urazit co viem tak pri hodnoteni audia sa hodnotia okrem zvuku aj dalsich milion veci takze skor by som tam dal kategoriu najlepsia idea alebo podobne ale pokial chcete najlepsie audio tak moze byt audio
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od 813 »

kovvalsky píše:z kategorii by som asi vypustil najlepsie audio kedze na hodnotenie audia sme docela amateri a nikoho tam nechceme poskodit a urazit co viem tak pri hodnoteni audia sa hodnotia okrem zvuku aj dalsich milion veci takze skor by som tam dal kategoriu najlepsia idea alebo podobne ale pokial chcete najlepsie audio tak moze byt audio
mne je to jedno ja v tej kategorii nechcem byt nemam s cim teda hra mi to ale tak nic extra ved kto mate zaujem aby taka bola tak napiste este je cas bo diplomy budem zajtra robit
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: Punto stretko BA/Zlaté piesky 15.9.2012

Příspěvek od diablik »

a ja mam kde svoju kategoriu??? :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“