Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Rudno

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Rudno

Příspěvek od kovvalsky »

Ahoj, radi by sme pozvali všetkých majitelov vozov Fiat Punto (MK1,MK2,Grande,Evo,2012) na
3.Celoslovenský Fiat Punto zraz , ktorý sa bude konať 24-25.8.2013 v
kempe Nitrianske Rudno :arrow: http://www.camping-nrudno.sk/center.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Info o kempe:
- samotný kemp sa nachádza priamo na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno, v údolí medzi Strážovskými vrchmi a pohorím Magura, len 12 km od kúpeľného mestečka Bojnice s jedinečným Bojnickým zámkom a najväčšou ZOO na slovensku.
Rekreanti majú k dispozícií WC a sprchy, zvlášť pre mužov a ženy, s teplou vodou.
Vodná hladina ponúka výborné podmienky pre vodné športy, ako windsurfing, člnkovanie, plavbu na vodných bicykloch, kúpanie a je vyhľadávaným miestom pre rybolov.
Priamo v areáli sa nachádza viacúčelové ihrisko o rozmere 20x40m s umelou trávou a osvetlením pre malý futbal a tenis, vodný tobogán, detské ihrisko, kolotoče, prírodný amfiteáter a rôzne iné atrakcie. Nočný program s množstvom akcií a zábavu ponúka cez víkend nočný bar s diskotékou.
Stravovanie a občerstvenie zabezpečujú bufety s rýchlim občerstvením, pizzeria, reštaurácia a kafe bar v areáli kempingu pri recepcii.
Potravinárske výrobky, ovocie , zeleninu a drogistický tovar si môžu klienti zakúpiť v blízkom Supermarket COOP Jednota Prievidza v obci, vzdialenom cca 500 m.
Ubytovanie:
- ubytovanie je možné priamo v areáli kempu, na výber je viacero možnosti:
Stan
Stanovanie, je možné podľa vlastného výberu miesta na trávnatých plochách pri vode nad plážou, v tieni pod stromami, na terasách s el. prípojkami, alebo na svahu nad amfiteátrom.
Okále č. 1 - 4
V okáloch za recepciou sa nachádzajú 4 - lôžkové ubytovacie jednotky s terasou, vybavené kuchynkou s chladničkou a varičom, vlastným WC a sprchou.
Mobilné domy č. MD 1 – 3
Mobilné domy majú dve izby (2x2 lôžka), WC, sprchový kút, kuchynku a spol. miestnosť s možnosťou prísteľky.Upozornujem že 2 mobilne domy sú momentálne na termín zrazu obsadené!
Unimobumky č. A1 - A10
Nachádzajú sa v chatovej osade. Vybavené sú chladničkou a varičom, každá má 4 - lôžka
(2x poschodová posteľ). Šesť buniek má vlastnú terasu a všetky sú bez vody a WC. Čo sa týka unimobuniek, podľa majiteľa kempu sú umiestnené vo vzdialenejšom mieste kempu, mimo miesta kde budeme mať pripravené miesto, čiže treba s tým počítať :wink:
Cenník:
- kompletný cenník, či už ubytovania, alebo ostatných poplatkov si môžete pozrieť priamo na stránke kempu :arrow: http://www.camping-nrudno.sk/center.php ... ik&lang=sk" onclick="window.open(this.href);return false; , okrem ceny za ubytovanie treba rátať aj poplatky za vjazd do areálu a za auto, niesú to žiadne velké sumy, takže to dúfam nikomu vadiť nebude :wink:
Rezervácia ubytovania:
- pre lepší poriadok, hláste čo najskôr :!: :!: typ ubytovania a počet osôb pre ktoré má byť rezervované členovi Matto-vi a to buď cez súkromnú správu, alebo na mail: matej.masar@post.sk, alebo cez SMS na číslo 0902 674 127, ten to všetko spíše a následne zarezervuje v kempe :wink:
Program:
- program, zatial len tak všeobecne, v pláne sú rôzne súťaže(a naj. auto, disky, interier, najvzdialenejšieho účastníka a pod.) autoslalom, fotenie, spanilá jazda (v okolí sú fakt výborné cesty :P , či už smer Bojnice, alebo smer Ilava, nový asfalt, zákruty, kopce, velmi pekná príroda, malá premávka), večer grilovačka, burza dielov atd. atd. všetko záleží od vašej účasti :wink:
Sobota
08:00 - 10:00 PRICHOD
10:00 - 12:00 HODNOTENIE AUT - bližšie info na mieste
12:00 - 13:00 OBED - pokial bude zaujem je tam restauracia pripadne kto co bude mat z domu
13:00 - 14:00 SPANILA JAZDA http://goo.gl/maps/T6I4h" onclick="window.open(this.href);return false;
14:00 - 17:00 SLALOM + SPRINTY - bližšie sa dohodneme na mieste
17:00 - 18:00 VYHODNOTENIE SÚŤAŽÍ - odovzdávanie cien
18:00 - VOLNY PROGRAM , OPEKACKA , GRILOVACKA
Nedela
volný program podľa dohody, napr. návšteva Bojníc, spoločný futbal, kúpanie v kempe ...
Klubové tričká, nálepky:
- je možnosť dať si spraviť klubové tričko, bližšie info na: http://www.cabrio.szm.com/zraz%20tricka.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
- na mieste zrazové a klubové nálepky
Facebook:
https://www.facebook.com/events/491266947633080/" onclick="window.open(this.href);return false;
P.S.
- aby som nezabudol, pozvaný sú všetci, mladý aj starý, kludne zoberte aj celú rodinu :) , takisto nezáleží či máte auto upravené alebo sériové :wink: , a vítaný budú aj všetci bývalý majitelia Fiatu Punto či sympatizanti Fiatov :)
- ešte by som bol rád, ak by sa do organizácie zapojili aj další ludia, zatiaľ sme na to dvaja Matto a Kovvalski, ak máte nejaké nápady a pod. píšte :wink:
Na záver už tradične jedna spoločná foto z 1.Celoslováku :)
snmek321.jpg
snmek321.jpg (83.38 KiB) Zobrazeno 11772 x
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

No mne to v podstate je jedno kde to bude,je to len otazka penazi,budu peniaze tak pridem ci do BA alebo na Oravu,aj ked sam jednym autom z vychodu bez pohladu-poukazovania nato ci dalsi z vychodu-fora povedia ano alebo nie(idem sam za seba inak sa nikdy dobra ucast nevytvori).Peniaze zatial su, problem by nemal byt.V Plane sa mam zucastnit aj v ČR-na rozkoši,Piestany-Carat,Svidnik ak sa podari tak aj nejaka dovolenka k moru,cize ak terminy nepomelu sa som tam.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od pepaxx »

nazdarte všetci...ja by som sa tento rok tiež rád zúčastnil...aj ked budem riešiť zrejme tažkú dilemu na čom :-(...ale každopádne orava je super....neviem sa zatial slúbiť na žiadny dátum kedže mám novú prácu v ktorej odo mna vyžadujú flexibilnosť...ale tak budem robiť všetko pre to aby som sa mohol zúčastniť....

trošku by som chcel vám kompetentným možno aj nejako pomôcť a pripojiť pár nápadov...konkr to miesto na orave mi vihovuje...ale kludne prímem aj iné cenovo dostupné...
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Matto »

- jasné, tiež mi orava nevadí, bolo tam super :wink: , ale napadlo ma, a bavil som už o tom min. rok aj s pepaxxom, čo keby sme celoslovenský zraz, skúsili urobiť niekde pri Trenčíne? ... sme tu predsa dosť dobrá partia dovolím si povedať, tak keby každý priložil ruku, a niečo vybavil, bolo by to super, ja by som napr. možno vedel vybaviť reklamu v jednom miestom rádiu, resp. dať spraviť nejaké clubové tričká, nálepky :wink: ... čo vy na to? pepaxx tuším spomínal Nitrianske Rudno, to by bolo v pohode miesto, aj ked mi jasné, že chalani z východu by to mali trošku od ruky.
Môj názor, radšej nech sa tomu organizovaniu venuje viacej ludí, nech to fakt stojí za to, takisto aj keby sa ten môj nápad neujal, môžte s mojou pomocou počítať :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Pepoxx »

nitrianske rudno je super....... tam urcite dame zraz minimalne aj s pepaxxom :D alebo ked tak nejaky zapadoslovensky aky mavame by tam bol super..... na celoslovak by bola mozno lepsia ta orava aj ked rudno maju zase blizko aj cesi - len otazne je ci by nejaky prisli...... inak mne je tiez uplne jedno kde to bude - ja som mal novu robotu minule leto tak teraz ak ma nevyhodia bude volna dost dufam :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

chalani je jasne ze keby to spravime tuto dokazeme tomu dodat este ovela vyssiu uroven ako planujem lebo by to robilo 6-7 ludi ale tu je to proste od ruky pre tych co su zo smeru KE,BB a podobne preto si myslim ze na rudne zraz uplne vpohode kto chce nech pride pokecame ako standardne vieme ale celo slovensky treba orientovat niekde do stredu uvidime kto sa ozve z toho kraja ohladom zabezpecenia niakych vecich ktore my proste neviem vybavit len cez telefon a uvidime popripade ine navrhy su vitane ale hlavna podmienka je musi tam byt hned niaka plocha aspon 50x50m :D
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Laci77 »

S mojou učastou mozte ratat :D
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od feldino »

Ej siel by som veru ale auto bude coskoro na predaj tak uz asi nestihnem. Ale budem sa tesit aspon na fotky.
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od becker »

tesim :mrgreen: vlani na rudne sme sa stretli len nahodou a bolo nas tam dost
Facebook-Robert Beker Pechac
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

Uz sa to tu trosku rozbieha som tu vdacny za kazdy prispevok aspon clovek uvidi ci ma niekto o takuto vec zaujem
Inak ani do piestan ani na orave neboli same punta ale hlavne ze tam boli ludia ktory ich niekedy vlastnili a o to ide zato ze clovek nema punto nikdo ho nebude odsudzovat a co sa tyka rudna urcite mozeme sa aj tam stretnut vela ludi to tam nema daleko
one world, one dream, one car
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od PuntoRacer »

som za to zorganizovat nieco aj toho roku a tesim sa ....ak budu prostriedky a puntas bude posluchat, v podstate dojdeme hocikam, cize vyber miesta necham na znalejsich :)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

piste, piste co si myslite o mieste pripadne piste nove navrhy kde by to mohlo byt aby to vyhovovalo vsetkym
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Pepoxx »

v prvom rade by sme mohli pridavat kazdy miesto kde by to malo byt a potom dat nejake hlasovanie.... coaviem teraz nech ludia pridavaju navrhy kde by to chceli, nechat tak 2 tyzdne cas a potom hlasovanie a potom sa mozu zacat riesit dalsie veci
Punto Cabrio
Marecino69
Fiaťák
Příspěvky: 157
Registrován: 01 říj 2012, 18:23

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Marecino69 »

Nazdar. Niesom dlho na fore ale zatial som prisiel nato ze ste tu partia super ludi. Chcel som prist do piestan ked sa konal zraz ale zial bohu mi to nevislo preto sa budem snazit dostavit sa na tento zraz. Ta orava znie fakt super a myslim ze ako tu uz bolo povedane je to taky stred slovenska cize by to vyhovovalo asi kazdemu len otazne je ci tam trafim :D Takze ja som za tu Oravu dufam ze sa to bude nakoniec konat :)
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od PuntoRacer »

a co keby sme si to naplanovali spolocne s ceskymi bratmi a sestrami na Rozkosi? international meet :)
je mi jasne, ze sa to asi hned zavrhne, lebo verim tomu ze nie kazdemu sa bude chciet ist taku dialku alebo mu to povinnosti ci ine dovody neumoznia ale chcel som aby padol takyto navrh, aby vam to trosku rozvirilo myslienky :)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“