MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od PuntoRacer »

a teraz pozeram ze tam su dva druhy...pre mna to, co ma tri rychlosti ventilatora :)

ej ale zasierame matovi topic statocne...sorry
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Unnamed »

struter píše:si ma pribil s tou strankou, nasiel som si tam na mk2 presne ake chcem aaaaaaaaaaaaaaaaaaach, takze aj ja objednavam s vami ked tak....kua,uz neviem ako dlho riesim ako podsvietim tie svine ovladacie,vsetko uz mam na modro a ta hajzlovina stale nevychadza tak ako chcem :mrgreen:

http://www.tuningsamolepka.sk/e-shop/bu ... 4219.eshop" onclick="window.open(this.href);return false;

biele s modrym podsvietenim :wink:
Vsak tyhle jsou na MK1 :D
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

klud chalani :D , ja budem objednávať až po dalšej výplate teda okolo 10.4. tak neviem či budete do vtedy čakať? a Puntoracer, Struter, Agressor, neviem či sa vám to oplatí cezomňa ich objednávať, bolo by to dosť problematické aj s platbou a dalšia vec musíte si pripočítať poštovné aj na Slovenskej strane, pretože neviem či sa po ne budete terigať až do Trenčína, tak si to poriadne premyslite, ja vám ich potom kludne objednám, len aby vás to nestálo viacej, ako keby ste si to objednali sami, čo sa týka Pepoxxa, tam je to bezproblémov, bývame pár km od seba, takže nieje problém, ale hovorím až po výplate :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
agressor
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 13 bře 2012, 17:04

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od agressor »

Matto, no ide o to, či sa ti bude chcieť terigať na ten zraz o ktorom sa tu už niečo písalo.

Ale tak či tak si ešte dobre premyslím či to vôbec chcem, môj puntis potrebuje ešte dosť úprav. Možno ho sem aj hodím v najbližšej dobe. :P

;)
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

no teraz neviem na ktorý, 8.4. v Pieštanoch, alebo potom v lete na Orave?,ale na oba sa chystám :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od PuntoRacer »

no ved toto aj mna napadlo...ze jak to potom rozposles...zrejme asi fakt to objednam pre seba sam, lebo to bude asi dost komplikejtid:)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od struter »

Unnamed píše:
struter píše:si ma pribil s tou strankou, nasiel som si tam na mk2 presne ake chcem aaaaaaaaaaaaaaaaaaach, takze aj ja objednavam s vami ked tak....kua,uz neviem ako dlho riesim ako podsvietim tie svine ovladacie,vsetko uz mam na modro a ta hajzlovina stale nevychadza tak ako chcem :mrgreen:

http://www.tuningsamolepka.sk/e-shop/bu ... 4219.eshop" onclick="window.open(this.href);return false;

biele s modrym podsvietenim :wink:
Vsak tyhle jsou na MK1 :D
jasne,hodil som zly link,dalej su aj na mk2 :wink: a asi je to naozaj zbytocne komplikovane takto objednavat :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

včera a dnes tlmenie dverí, minul som na to 5 ks. STP Gold plátov 53×75cm... ináč zmena rapídna, zatial mám repráky napájané z rádia a aj tak mi pri 14 hlasitosti už riadne vibruje podlaha :)
1.jpg
1.jpg (113.66 KiB) Zobrazeno 3166 x
2.jpg
2.jpg (118.86 KiB) Zobrazeno 3166 x
3.jpg
3.jpg (121.23 KiB) Zobrazeno 3166 x
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

5.jpg
5.jpg (127.7 KiB) Zobrazeno 3165 x
6.jpg
6.jpg (132.64 KiB) Zobrazeno 3165 x
7.jpg
7.jpg (81.04 KiB) Zobrazeno 3165 x
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

a znova potrebujem radu, ako mám zapojiť signálové ( RCA ) káble?, ak mám na rádiu 4 RCA výstupy, a mám 2 zosilnovače: 4-kanálový a 2-kanálový( na subáč), teda to mi vychádza na 6 RCA, stač,í ked 2 výstupy na rádiu rozdvojím pomocou Y-adaptérov?...ak áno, tak je jedno ako to zapojím, či tam treba dodržať nejaký postup?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Pepoxx »

fiha pekne si sa s tym pohral... zavidim... ja som sa k dveram este nedostal

no myslim si ze kludne to ries cez tie Y-adaptery ja som to mal cez ne zapojene v seate a pohodicka :) alebo ten 4kanal zosik mozes prepnut na 2kanal a bude ti stacit iba jeden RCA - aj tak by to mohlo slapat :) a na dalsi RCA zapojis ten 2kanal
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od kovvalsky »

tak to ma vyzerat ked sa tlmi tak poriadne ale
a. dufam ze ta fotka kde mas odfotee detailne otvor pre repro ze si s tym stp platom nezmensil ten otvor lebo ak hej neni to dobre aby mali kade vybracie odchadzat chapes asi co myslim
b. k tvojej otazke neries ziadne koncovky ani blbosti proste mas 4 vystupy nan zapoj dva kable jeden na predne repro druhe na zadne repro a potom ten 4 kanalovy zosilovac na 50 percent bude mat este 2 RCA vystupy a z tych vystupov napoj zosilovac na subwoofer pomocou jedneho RCA kabla na vstup zosilovaca ktory ti napaja ten subwoover
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

- hmm, som z toho jelen, ked do 4-kanálového , kt. má 4 RCA výstupy zapojím iba 2 RCA z rádia, bude sa mi zosík správať ako 2-kanálovi? ak áno, tak to ja nechcem, kedže chcem ním napájať predok aj zadok...a ked by som to riešil pomocou tých Yčkových adaptérov, tak ako ich potom napojiť do rádia?...jeden na biely a druhý na červený? a potom už z každého Y-adaptéru napájať jedntotlivé kanáli na zosíku?...fúú, fakt mám v tom chaoz :roll:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

kovvalsky- otvor som nezmenšoval, akorát mi dosť blbo vyšiel, zasahuje tam kúsok dverí, kedže som to musel robiť podľa tapacíru, tak to tak vyšlo, celkovo tie dvere na Punte sú riadna fuška, všade niečo trčí, zavadzia, atd... druhý krát by som to robiť nechcel :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Pepoxx »

no neviem ci sa zrovna chova ako 2kanal asi som to blbo napisal, ale ja tam mam taky prepinac ze INPUT MODE a on sa da dat do polohy 4CH alebo 2CH .... ked das 2CH tak mu staci iba jeden RCA kabel a hraju vsetky 4kanaly.... akurat proste na radiu nepridas viac prednym alebo zadnym reprakom, lebo sa budu tvarit ze su vsetky predne proste :) ale na zosiku ich doladis :)

noa ked davas tie Y-adaptery tak to nemozes zapajat podla farby - ze na jeden Y-adapter das jeden RCA kabel a na druhy Y-ad. das druhy RCA kabel.... lebo proste jeden Y-adapter bude cervena farba a druhy Y-adapter bude cierna farba tak to musi byt take prepletene trosku :D ....kurnik ako tazko sa o tom pise aby to malo zmysel :D
Punto Cabrio
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“