MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

punto stale mam :) uz sa zacali vcelku dost ohlasovat aj zaujemcovia asi prichadza jar... ale snazia sa zjednavat na cene tak ich odbijam :D mam pi*i :D ale jeden kupec sa mi vcelku pozdava zevraj ma klasicke punto cabrio a chcel by to moje.... takemu cloveku by som ho predal najradsej
Punto Cabrio
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Matto »

tak gratulácia pepo :wink: , tak ti vyšlo to, čo si už dávnejšie spomínal? ... síce sa už ku mne niečo donieslo :D , ale chcelo by to detaily a fotkyy :P
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

diky mato :) nooo hej uz davnejsie som spominal ze by som chcel pohodlnejsi, tichsi a vacsi cabriolet najlepsie 4 miestny... noa kedze talianske znacky taky nemaju, vybral som si z nemeckych... :) je to BMW e46 325Ci cabrio dokonca ma aj hardtop takze v zime je z toho normalne coupe s pevnou strechou :)
fotky zatial ani nemam, iba taku jednu z Bolzana (IT) presnejsie Soprabolzano, tam sme chceli jednu noc prespat u kamarata, ale bolo nam tam tak dobre ze sme boli az do nedele :D len sme pili a pili a jedli :D :D proste sme si z vyletu pre auto spravili dovolenku :)

co sa tyka auta je to taka seriovka nic extra... ale ked sa to tak zobere tak nic extra bolo kedysi aj moje punto :) tak uvidime co z toho bude :) vadi mi na nom farba, vysoky predok a nemal tempomat, ktory som si ale uz sam dorobil :) uz len prihlasit :)
Naposledy upravil(a) Pepoxx dne 21 čer 2014, 13:05, celkem upraveno 1 x.
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od radekrat »

Naprosto paradni auto. Hned bych se s tim svezl. Podle me dobra volba. Akorat ja mam 2 metry a jel sem e46 coupe a clovece, neni tam moc mista :-) ..
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Matto »

- parádička pepo, myslím, že si dobre vybral :P ... a aké sú prvé dojmy?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

radekrat píše:Naprosto paradni auto. Hned bych se s tim svezl. Podle me dobra volba. Akorat ja mam 2 metry a jel sem e46 coupe a clovece, neni tam moc mista :-) ..
presne :D mam kamarata tiez velky chlap jak blazen sadol si tam sedacka uplne do zadu a dole a hovori ze sak da sa ale za nim by si nesadlo ani dietatko :D nastastie ja mam necelych 180 tak hadaaam sa vlezem :D
Matto píše:- parádička pepo, myslím, že si dobre vybral :P ... a aké sú prvé dojmy?
dufam ze ano mato :) dakujem :) .... nooo dojmy caoviem ja som akurat prisiel teraz sme so Zirekom boli chlastat tak teraz tie moje dojmy su take tocite :D ale sak niekedy dame spika a uvidime :D :D :D spravime si nazor nato obydvaja :D jedine co som si doteraz vsimol ze je to strasne tiche az mi to vadi :D ... cakal by som ze ked nato slapnem tak budem opocut rev 6-valca ale nie .... pocitujem iba stale zrychlovanie a zrazu obmedzovac :D ale ziaden zvukovy prejav :D :D :D aspon nie vyrazny :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od kovvalsky »

daj tam sportove zvody a niaku ruru az dozadu a potom uvidis ako reve 6 valec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

hmm to by som nebol ja keby sa nestavim na fiatfore našrot :D ale vcelku dobre som pisal.... :D

jj kovalsky :D alebo len povolim sroby tam kde sa vyfuk spaja s motorom :D (lacnejsie riesenie) :D aspon to mozem kedykolvek zase dat do normalu :D :D ale inak ked otvorim okno je to pocut viac.... mozno ked pojdem bez strechy tak to bude dobré :) zatial to auto nepoznam takze hentake upravy zatial nehrozia :)
prve upravy budu skor take ze... dat ho k zemi, mozno kolesa a hudba... nvm
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
SskokK
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 01 úno 2012, 14:47
Bydliště: Nová Dubnica

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od SskokK »

Fuha pekne Pepo gratulujem a prajem vela stastny km :) Niekedy sa dojdem veru pozriet co si to kupil zac :D :D ... veru ak chces zvuk ako pise kolega kovvalsky treba troska odlahcit vyfuk a hned bude zvuk ako sa patri. :D Napr na jednej kamosovej ex e34 535i sme len odrezali koncovy tlmic a to uz len bol zvuk :D
"NOW" Citroen Xsara Picasso 1.8 16V :)
"EX" Fiat Punto Mk2a 1.2 16V :(
"EX" Fiat Punto Cabrio 1.2 16V :(
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

SskokK píše:Fuha pekne Pepo gratulujem a prajem vela stastny km :) Niekedy sa dojdem veru pozriet co si to kupil zac :D :D ... veru ak chces zvuk ako pise kolega kovvalsky treba troska odlahcit vyfuk a hned bude zvuk ako sa patri. :D Napr na jednej kamosovej ex e34 535i sme len odrezali koncovy tlmic a to uz len bol zvuk :D
diky nooo uvidim este ako to bude rachotit bez strechy :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

dnes som prezul konecne na letne a dal vecernu jazdu hore bez.... to bol bordeeeel cez mesto :D kone este nestratilo 8) normalne sa mi kolena triasli :D je to motokara no..
Naposledy upravil(a) Pepoxx dne 21 čer 2014, 13:05, celkem upraveno 1 x.
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Matto »

- no musím povedať, že aj tie GTčkové 14tky mu celkom pasujú :P ... inak pepo predaj si si rozmyslel?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od Pepoxx »

no nemam ho momentalne na nijakom bazari, ale asi ho predam... rozmyslam ze este tak do polky leta si ho necham, a potom niekedy zaciatkom augusta ho dam zase na bazos...

nooo tak s diskami je to krajsie ako na plechoch... som dal spravit defekt a hodil ich tam
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od radekrat »

Stejnak me vysvetli jak to muze projit pres technickou pokud tam mas motor kterej se do toho modelu nikdy nedaval. To prece STK/evidence pozna ne?
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO C - Ukažte ta svoje - pepoxx :]

Příspěvek od kovvalsky »

radekrat píše:Stejnak me vysvetli jak to muze projit pres technickou pokud tam mas motor kterej se do toho modelu nikdy nedaval. To prece STK/evidence pozna ne?
na slovensku to bolo v zakone tak ze do hociakeho auta mozes dat hociaky motor :-D
one world, one dream, one car
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“