MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od peter963 »

Ahojte,tiez po dlhej odmlke.Mato co ze si sa tak rozhodol? Nas opustil jeden puntik 1,2 cerveny,ale pribudol zas novy FIAT FREEMONT 2l jtd 123kw biely
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

Ahoj Peťo. Ále už to chce zmenu, odkladal som to už dlhšiu dobu, ale zišlo by sa my niečo väčšie. Často jazdím dlhšie trasy, plné auto, bicykle, batožina a už Punťo prestáva stačiť. Pozerám sa po Roomsteroch, Caddy, Tourneo. Možno Yeti,Duster (ale to už je trochu cez rozpočet). ... ten Freemont, parádna zmena oproti Punťovi, to musí byť super vozenie.
A inak ako sa darí? často spomínam, na staré časi, ked to tu žilo, tunili sme a robili zrazy :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od peter963 »

Ahoj,Matto.Dik za opytanie ,som po repase platniciek ale prejdime k Freemontu.Je to ine vozenie ako v Puntovi.Uzdlho som slintal ponom a uz je doma. Jak nafotim tak ich sem zavesim..Aj my stale spomyname na Rudno,da sa povedat ze to chyba. Mas dobry vyber okrem jedneho Daster.Do toho by som neisiel.Koleqa to ma , a teraz lutujeuz ze to kupil.Nejaky zraz by bodol
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od Matto »

Veru, škoda, že po tom poslednom Rudne sa to tu akosi rozpadlo, čo už, väčšina prešla na FB, niektorý popredávali autá atd. Ja som sa dávnejšie bavil zo Skkokom tu z fóra, skusiť aspon niečo v okolí TN dať dokopy, ale priznám sa, že akosi nieje čas, ani chuť niečo organizovať.
Tak Freemont verím, že je fajnové vozenie, tak nech slúži a nech sa mu servisi vyhýbajú :) .... Ja uvidím ako dopadnem s predajom, zatiaľ sa mi moc nedarí, tak váham, či to má vôbec zmysel. Za posledné 2 roky som preinvestoval veľa € (repas prevodovky, rozvody, trisky, tlmiče a kopu dalších drobností), momentálne autíčko šlape ako hodinky, tak neviem, predávať to za menej peňazí sa mi fakt neoplatí. Uvidíme .... Tak nech sa darí a hlavne pevné zdravie, pozdravujem :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO Grande - ukažte ta svoje;-) Matto

Příspěvek od kovvalsky »

Ano vsetci sme na FB a celkom po poslednom rudne to upadlo ale to som potom jediny co kupil punto :lol: :lol: :lol: :lol:
one world, one dream, one car
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“