MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Zdravím, v apríli to bude rok čo sme s Punťom svoji :) Už nejaký čas sledujem toto fórum ku ktorému som sa dostal úplnou náhodou ale až teraz som sa nejak dokopal k tomu že ukážem aj ja svojho Punťa. Priznám sa, nikdy nechcel som Talianské auto vždy som sa obzeral po autách z koncernu VW ale keď prišlo na kúpu prvého auta tak môj stav účtu mi to čo som chcel nedovoľoval a keď aj dovolil tak to boli autá v dezolátnom stave. Po nekonečných dňoch blúdenia po inzerátoch sa mi ozvala teta z ČR že jej syn bude predávať auto že ak budem mať záujem tak mi ho predá. Tej ponuke sa nedalo odmietnuť :) Predsa mali ho od novoty a vedel som kto a ako na ňom jazdil. Čiže nemusel som sa báť že mi postupne všetko začne odchádzať. Po nejakom mesiaci dohadovania a vybavovania papierov som sa vybral na západ čiech pre nového člena rodiny. A Punťo aj napriek tomu že nemá Nemecké korene mi prirástol k srdcu :)

Motor: 1.2 44Kw SX60
Rok.8/97
Výbava: Predné el. okná, centrál proste typická SX výbava :)

Postupne budem pridávať fotky ako sa podoba Punťa menila až do súčastnosti. A ešte aby som naznačil akým smerom som sa rozhodol uberať, ako som už spomenul koncern VW tak sa to bude niesť v nejakom tom Nemeckom štýle.
Přílohy
A týmto sa to všetko začalo :)
A týmto sa to všetko začalo :)
21072012980.jpg (201.63 KiB) Zobrazeno 15560 x
Niekoľko dní po príchode na Slovensko
Niekoľko dní po príchode na Slovensko
28042012828.jpg (194.49 KiB) Zobrazeno 15560 x
Naposledy upravil(a) MING dne 05 úno 2013, 18:10, celkem upraveno 1 x.
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Reklama
 

Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Opäť niečo
Přílohy
Jedna z prvých vizuálnych zmien bolo prirobenie lízatka
Jedna z prvých vizuálnych zmien bolo prirobenie lízatka
02062012908.jpg (151.89 KiB) Zobrazeno 15511 x
07062012931.jpg
07062012931.jpg (148.91 KiB) Zobrazeno 15511 x
A na začiatku augusta to vyzeralo takto
A na začiatku augusta to vyzeralo takto
180820121001.jpg (153.37 KiB) Zobrazeno 15511 x
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
stepan46
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 218
Registrován: 23 kvě 2010, 16:34
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od stepan46 »

pěkný jen tak dál :wink:
Fiat punto sporting 1.2 16v
Facebook : Štěpán Kybal
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od HIISS »

z coho mas to lizatko zo Seat ibizy cupry? alebo..? upravoval si ho aby ti pekne sadlo?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od diablik »

vitaj vitaj...mas pekny kusok..len tak dalej
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
PaulGT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 222
Registrován: 12 črc 2010, 20:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od PaulGT »

len dajak cudne tam je poplozene to lizatko :cry:
dobre sa treba pohrat a mas to potom lepsie
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

Ďakujem Páni :)

To HISS: Čítal som že z Cupry tam po nejakej úprave sadne a aj z iných značiek ale toto je na prekvapenie stále z Fiatu a to Fiat Brava. Je to v podstate odrezaná tá spozná časť nárazníku z Bravy. A sadla tam celkom v pohode len nejaké úpravy to určite chce ale podstatne menej ako som čítal u iných.

To PaulGT: Není tam dosadené dokonale ešte. Mám to tam v podstate len tak na skúšku je len na to pôvodné prišróbované ako bude možné vidieť na niektorých fotkách ale ako sa oteplí tak to určite budem riešiť privarením namiesto toho pôvodného čo tam je :) Veď pár dní po upevnení sa mi ho podarilo už aj na vodičovej strane zlomiť :( Ale nejak ma to neštve keďže to bolo len takto vyriešené, keby to bolo už privarené štvalo by ma to podstatne viac.
Přílohy
23.augusta som si šiel pre prvé disky :) Predal mi ich taký starší pán s ktorým sa dalo aj celkom rozumne dohodnúť :) No najhoršie ešte len prišlo vtedy keď mi nevedel vôbec povedať rozmer stredovej diery, ET proste nič ale keďže som bol už pevne rozhodnutý a nechcel som sa od neho vraciať na prázdno zobral som ich a len dúfal že budú pasovať.<br /><br />Jedná sa o 195/55/R15 profil tejto pneu tam je ešte do dnes ale určite na jar plánujem kúpu nižšieho profilu a to asi 195/45/R15
23.augusta som si šiel pre prvé disky :) Predal mi ich taký starší pán s ktorým sa dalo aj celkom rozumne dohodnúť :) No najhoršie ešte len prišlo vtedy keď mi nevedel vôbec povedať rozmer stredovej diery, ET proste nič ale keďže som bol už pevne rozhodnutý a nechcel som sa od neho vraciať na prázdno zobral som ich a len dúfal že budú pasovať.

Jedná sa o 195/55/R15 profil tejto pneu tam je ešte do dnes ale určite na jar plánujem kúpu nižšieho profilu a to asi 195/45/R15
230820121004.jpg (128.51 KiB) Zobrazeno 15446 x
240820121010.jpg
240820121010.jpg (187.83 KiB) Zobrazeno 15446 x
Vrátili sme sa neskoro večer tak skúška prebehla až na druhý deň. Bola to moja najdlhšia noc v živote :P Po malom zádrheli s vymedzovacími krúžkami nádherne sadli, netrčali takže všetko bolo v pohode :)
Vrátili sme sa neskoro večer tak skúška prebehla až na druhý deň. Bola to moja najdlhšia noc v živote :P Po malom zádrheli s vymedzovacími krúžkami nádherne sadli, netrčali takže všetko bolo v pohode :)
240820121007.jpg (159.38 KiB) Zobrazeno 15446 x
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
PaulGT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 222
Registrován: 12 črc 2010, 20:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od PaulGT »

este kusok na zem a je to ok 8)
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od Matto »

paráda, pekne kolá si zvolil, ak sa nemýlim mali by to byť Dezent A, tuším ich mal aj Toti a PotkanGT, na Punto sa velmi hodia :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
18lubi81
Fiaťák
Příspěvky: 111
Registrován: 21 úno 2012, 01:46
Bydliště: Jacovce (Topolčany)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od 18lubi81 »

Nadherne..tato farba sa mi vzdy velmi pacila :wink: prosim ta s coho mas tie predne sedadla podla tej opierky na hlavu mi to neako nesedi :roll: ?
Fiat Punto II HLX 16V80HP
Uživatelský avatar
813
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 327
Registrován: 10 čer 2011, 11:06

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od 813 »

Heh dosť mi to pripomína mňa keď som staval svoje punto... som zvedaví ako to doladíš na nemecký štýl. Dúfam, že pod pojomom nemecký nemyslíš všetko zahladené rozšírene a pod. lebo to už nejakú dobu je mimo. Začal si dobre a verím že nejaký štelováčik a farebné kolá a bude to ono. držím palec. (euro, stance)
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

To PaulGT: To plánujem v najbližšej dobe. Riešiť to budem asi kratšími pružinami.

To Matto: Pôvodne som mal vybraté BBS z Golfu MK3 GT ale neskoro som sa o ne ozval tak som sa rozhodol pre tieto. A nie sú to Dezenty ale Borbet A :)

To 18lubi81: Sedadlá sú pôvodné ale opiarka hlavy ti nededí správne. Na fotke je zmenená len vodičova ale v súčasnosti sú zmenené už obe a opierky pochádzajú z Golfu MK4 :wink:

To 813: Pozeral som aj tvoju stavbu Punťa a veľmi podarené ! :wink: Škoda že musí ísť k novému majiteľovi. A určite nie, žiadne zahlaďovanie ani rozširovanie sa v najbližšej dobe nechystám. Vidím to skôr v tom ako to poslať o kus nižšie a len také decentné úpravy, dalo by sa povedať že niečo na podobný spôsob ako si robil ty. V dnešnej dobe už aj kolesá svoj vzhľad jemne pozmenili ale k tomu sa ešte len dostanem :)
Přílohy
Sezónu sme s Punťom užívali na nových diskoch :)
Sezónu sme s Punťom užívali na nových diskoch :)
100920121047...jpg (133.49 KiB) Zobrazeno 15264 x
No časom to začalo nudiť a tak prišli rôzne dočasné oživenia.
No časom to začalo nudiť a tak prišli rôzne dočasné oživenia.
280920121069.jpg (142.83 KiB) Zobrazeno 15264 x
Zvyšok sezóny bol bez nejakých výrazných zmien až kým počasie nerozhodlo inak a disky putovali na zimný spánok.
Zvyšok sezóny bol bez nejakých výrazných zmien až kým počasie nerozhodlo inak a disky putovali na zimný spánok.
281020121116.jpg (134.43 KiB) Zobrazeno 15264 x
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od PuntoRacer »

tak trochen mi to pripomina tu moju potvoru...aspon teda farbou urcite
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od straki »

Jsi s puňťasem zapadl???
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Uživatelský avatar
MING
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 215
Registrován: 22 srp 2012, 23:53
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-MING

Příspěvek od MING »

To PuntoRacer: Tiež som si to všimol keď som prvý krát zavítal na toto fórum :) Ale ešte bude nejaký čas trvať až sa môj Punťo priblíži tomu tvojmu :)

To straki: Nie, nie :) Narážaš asi na to ťažné oko. To tam bolo istý čas len tak nahodené a táto fotka vznikla hneď na druhý deň ako napadol prvý sneh. No ešte v tú noc som si myslel že to oko sa hneď aj využije. Sneh napadal len tak zhodiny na hodinu a bolo to celkom zaujímavé ísť na letných gumách 15km po snehu :D
4 doors, more whores!
Fiat Punto MK1 GT3 RcktDoggy‬
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“