MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

Nejaké foto
Přílohy
IMAG2051.jpg
IMAG2051.jpg (197.03 KiB) Zobrazeno 8884 x
takto sa oživila farba
takto sa oživila farba
IMAG2050.jpg (80.82 KiB) Zobrazeno 8884 x
punto mk1 1.2 44kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od Baron »

tu antenu dokup:), chcelo by to niake pekne disky . ale paci sa mi ta biela:) pekna farba:). este smerovky vymenit za presvitne. bude to fiat jak lusk:)
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

Baron píše:tu antenu dokup:), chcelo by to niake pekne disky . ale paci sa mi ta biela:) pekna farba:). este smerovky vymenit za presvitne. bude to fiat jak lusk:)

disky zatiaľ nechávam plecháče, nedávno boli pieskované a lakované takže vyzerajú ako nové :D .. smerovky chcem vymeniť, už som aj objednávala od niekoho z bazošu, ale akosi mi to stále nechodí...
punto mk1 1.2 44kw
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od Baron »

smerovky ti spravia dost:), plus ked tam nahodis antenku. mozno by som dal dole tie nalepky madarske na spatakoch:)...keby boli cele vo vzore talianskej vlajky...to by vyzeralo zaujimavo:)
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

Baron píše:smerovky ti spravia dost:), plus ked tam nahodis antenku. mozno by som dal dole tie nalepky madarske na spatakoch:)...keby boli cele vo vzore talianskej vlajky...to by vyzeralo zaujimavo:)
sa mi teraz nesmej, ale ono to pôvodné malo byť talianské :D ... ale niekde na nete som tiež videla fiat a mal urobenú "talianskú" vlajku takto vodorovne, nie zvisle...a viac mi to pasovalo na spaťaky vodorovne, tak som to skúsila takto :D no moomentálne sa mi to nechce prerábať..najprv dám spaťáky do laku a potom urobím už fakt taliansku vlajku..
punto mk1 1.2 44kw
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od Baron »

V pohode:) no keby boli tie spataky nalakovane komplet cele na taliansku vlajku tak to vyzera super:)...sak jasne nie vzdy sa da vsetko naraz:)...ja to chapem:) ved uvidis ako budes mat cas a peniaze a urobis vsetko postupne:)..aj ja na mojho punťosa sporim na opravu laku a preliacin komplet:)
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

no..punto je vytepované...nie je tp úplne tip-top, nejaké fľaky ešte mierne vidno, ale myslím že v porovnaní s foto na 1. strane je to trochu rozdiel...
Přílohy
sedadla.jpg
sedadla.jpg (14.55 KiB) Zobrazeno 8709 x
punto mk1 1.2 44kw
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

a ešte jedna foto
Přílohy
IMAG2209.jpg
IMAG2209.jpg (176.72 KiB) Zobrazeno 8709 x
punto mk1 1.2 44kw
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od Baron »

Cim si to tepovala?, je to velmi pekne jak od novoty:) ja tiez potrebujem vytepovat moje sedacky na punte. Ked ho nakoniec predavam. Potrebujem silnejsie auto kvoli praci :)
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

mala som požičaný karcher tepovač od známej..a do toho išli nejaké tabletky...muselo to byť teda fest svintvo, keď to fakt tie sedačky vyčistilo celkom dobre... predávaš? A čo chceš kúpiť? taliana alebo niečo iné?
punto mk1 1.2 44kw
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od Baron »

Mazdu 626 2.0 benzin 2001 rocnik...neskutocne auto...spolahlive a full vybave mas aj tempomat....dam si ho doviest z nemecka cez znameho autickara...ale az niekedy v novembri kedze mi chyba este asi 500 e. potrebujem dosporit:)
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1- Ukažte to svoje :) - Brigitte

Příspěvek od brigitte »

Celé 2 roky som sem nič nepridala, za 2 roky sa toho udialo zasa dosť...porucha čo vyskočila bola prasknutá hadička na palivovom čerpadle, vymenila sa a všetko ok, pomenili sa kable, sviečky, baterka. Keďže podlaha bola v zlom stave dalo sa to vyvariť. Kúpené elektróny R14, pneu continetal..zima stále disky 13, pneu continetal. Pred stk vymenené predne kotuče, zadne bubny, kvapaliny, filtre, nove tlmiče, čapy, dorazy, všelijake manžetky, pretesnený motor. Včera punto absolovalo stk, takmer 192tisic km, bolo pochválené, že zospodu supiš, tak sa teším.
Inak stále nemám namontovanú anténu :D Aj keď mám kúpenu interierovu, začala som striekať vonkajšie kľučky čiernym plasti dipom, spätné sa streknú do bieleho+lesk a aj lišty dám streknúť do čierneho.
punto mk1 1.2 44kw
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“