MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Nemate nekdo popis iso konektoru do radia? Od navstevy zlodeje to mam zpulky potrhany a nechci to zkouset metodou pokus omyl co k cemu patri ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Jinak aktualni foto .. bez strechy a vybranej interier

https://www.dropbox.com/s/qbmfs2o5gncm9 ... 165838.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Otomar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 13 led 2012, 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od Otomar »

zapojení ISo konektrou třeba tady:-)
Fiat Punto MK1 55, 1996; Ford Focus 2004
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Hmm, diky. K cemu je pak ten treti konektor? Na fotce uplne vpravo. Myslel sem ze to je napajeni

https://www.dropbox.com/s/72rturelm6hkr ... 191648.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od pepaxx »

napájanie zapalovača
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak konecne - nakonec sem na ebay.de koupil fungl novou bezovou strechu na puntika - prej byla koupena nova, orgio, lezela nekde na polici a ted ji prodaval. Skoro cely leto trvalo nez sem sehnal cloveka co mi ji dovezl a ted zacalo oblikani puntika do nove strechy .. doufam ze to dam dokupy, uz ted me prijde ze nemuzu najit naky sroubky :-)

Obrázek
Obrázek

Jinak strecha zatim vypada paradne, tak se na to hodne tesim.
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od Laci77 »

Krasna je ,bezovu som este nevidel..Dufam ze teraz ti uz nebude pritahovat grazlov
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak sem dneska nainstalovat budiky s otackomerem. Otackomer funguje v pohode, je to tady nastesti super popsany. Co sem ale nezvladl je cidlo teploty. Koupil sem na doporuceni v autokelly presne podle cisla, ale ma mensi zavit :-( .. nemate nekdo cislo pro 1.2 8v linearni teplotni cidlo?

Strecha je skoro hotova, chybi predni tesneni .. bohuzel to bylo docela prolezly, takze premyslim jak ho opravit. Nechal sem urezlou cast vystrihat s plechu, ale nak se mi to nelibi a je to hodne pruzny proti originalu. Zaroven tam je urvany i kus tesneni, ktery netusim jak nahradit .. uvidime.

Jeste se musim priznat, ze me po pridelani strechy zbyly dva dily .. jsou to cca 20ti centimetrovy polstrovany "ploutvicky" na dva srouby .. a fakt vubec netusim kde to bylo. Hodim sem fotky, kdyby ste mel nekdo tip tak se ozvete.
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Obrázek

Tak strechu davam pomalu zpatky a udelal sem si radost timhle .. urcite poznate o co jde :-) ..
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Obrázek

A tohle mi stale zbyva .. fakt si nemuzu vzpomenout kam to na te strese patri .. nevite?
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od Pepoxx »

heh to neni na strese, ale ako mas zadne plato za zadnymi sedackami tak tam je to na dvoch srobikoch prisrobovane zarovno opierok na hlavy asi aby ked si tam nieco nato plato das tak aby to nespadlo tam kde je mechanizmus strechy a okna :D neviem ci ma pochopis ale tie veci by si mal mat dve a su na kazdej strane proste na tom plate pod zadnym oknom (zly pristup k tomu je :D )
Punto Cabrio
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od pepaxx »

nazdar super ti ezadné sťahovačky funguje to bezchybne? neskúšal si vyhodiť en nadstavec čo trčí a dať to skoro až na to okno viem že sa to dá rozobrať...lebo tiež to budem riešiť na segrinom cabriu tak
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

pepaxx píše:nazdar super ti ezadné sťahovačky funguje to bezchybne? neskúšal si vyhodiť en nadstavec čo trčí a dať to skoro až na to okno viem že sa to dá rozobrať...lebo tiež to budem riešiť na segrinom cabriu tak
Jen sem je vyzkousel, jezdi to nahoru a dolu :-) . . zatim nemam vymysleno kam dat spinace (asi nekam na stredovy tunel). Mas pravdu ze ten bazmek (je to prevodovka nebo co na tom mechanismu otvirani oken?) se da rozebrat ... ale podtim neni nic co by se dalo jednoduse naroubovat na tenhle vergl/motor. Do tapecirunku prijdou udelat o neco vetsi diry a pak mam nakou kritku, kterou tam proste vrazim. Nebude to uplne super hezky, ale vzadu stejne nikdo moc nejezdi :-)
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Pepoxx píše:heh to neni na strese, ale ako mas zadne plato za zadnymi sedackami tak tam je to na dvoch srobikoch prisrobovane zarovno opierok na hlavy asi aby ked si tam nieco nato plato das tak aby to nespadlo tam kde je mechanizmus strechy a okna :D neviem ci ma pochopis ale tie veci by si mal mat dve a su na kazdej strane proste na tom plate pod zadnym oknom (zly pristup k tomu je :D )
Ajoo, jasne .. chapu to. Dikec
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Příspěvek od radekrat »

tak se musim priznat k neuspechu. nedari se mi pripojit elektriku k oknu. k ty sade je hotova kabelaz. kdyz to pospojuju tak funguje jedna strana a druha je ve zkratu. neni to motorkem, ten kdyz odpojim tak po sepnuti spinace me to zase spali pojistku. porozepinal sem co se dalo a spojil znova a stale to stejny. zitra to zkusim znova

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 4
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“