MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

dik katy, tempo je zazrak! :-)

tunel se mi taky libi, doprostred jeste prijde trochu schovanej teplomer.

Jinak sem zacal delat na narazniku. Jedna dira se zavarila a ted to prijde prebrousit a nalakovat.

Obrázek

Jinak me tady asi ukamenujete, kdysi sem dostal parkovaci asistent, ktery sem slibil namontovat zenusce na auto. Takze kdyz je naraznik dole, tak sem si rikal ze to do toho nahodim. Uvidime jak to bude fungovat ..
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Jo a dik za tip s naraznikama. Asi to udelam v kombinaci s lesklou cernou. To bude vypadat decentne.
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak konecne naraznik nachystany na lakovani. Odvezu ho zitra do Lisne. V aute sem vyhodil stredovej panel a nainstaloval par vychytavek. Fotky dodam az to bude vsecko fungovat. Ted je to ve stadiu "rozebrano a vim co me chybi abych to dal dohromady" ;-)
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Takze dal sem dohromady stredovej panel. Dolu pristal ukazatel teploty a napeti baterie, za to sem schoval ledky reagujici na hudbu (picovinka, proto je to schovany, aby to nestrasilo moc a netahlo oci). Venkovni senzor teploty me bohuzel zustal docela kratkej, takze sem ho umistil pod dvere - uvidime jak bude ukazovat.

Rychla fotka jak to ted vypada. Nechtela se me lakovat ta prihradka pod radiem, tak sem mel kus folie a zkusil sem to potahnout. Bohuzel vevnitr je to trochu odlepuje, takze se s tim jeste neco bude delat.
Obrázek

A jak vypada "barevna hudba" :-)
http://www.youtube.com/watch?v=PlUvagGb7vo

Dalsi krok -- konecne dodelat naraznik, diry na nem uz jsou zahlazeny, dalsi dira udelana ... ted jeste naky lepeni a lak a bude to.
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak konecne posun na zadnim narazniku. Diry zakytovany a naraznik nastriknutej. Zatim je tam jen lista v cerne, rikal sem si ze spodek nebude potreba .. ale ted kdyz se na to divam, tak udelam asi i spodek. Cervenou sem si nechal striknout.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Nahozeno a zapojeno. Akroat sem to dneska nenafotil. Na aute mam parkovaci senzory, ze kterych je zenuska unesena a ja doufam nebudu muset znova spravovat naraznik :-) .. do narazniku sem soupnul i treti brzdovy svetlo, ktery sem si kdysi koupil a pak ho nikdy nepouzil. Sice mi tam dneska trochu prasknul kyt, ale to jeste doladim. Vsecko sviti jak ma, auto jezdi pekne .. tak ted dalsi krok je STK :-)
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

STK v pohode - i s kolama co nemam v TP. nasli vuli v zaveseni kol a spojeni dilu ramu karoserie .. to ani nevim co tim chtel basnik rict.

Jinak jedna fotka ve stylu PunTuna ..

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Jinak mam nahozeny zadni naraznik (jeste teda chybi podbehy). Mam tam parkovaciho asistenta, kterej me zatim nefunguje a nechapu proc - je tam bezdratovej prenos z ridici jednotky na takovej displej. Nekdy se to chyti, ale vetsinou ne. Nechapu moc na jakym principu to funguje. Dolu pribylo brzdovy svetlo, neni to moc videt a udelam jeste lepsi fotku i s tim jak to sviti.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
phaeton_esc
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 27 črc 2008, 17:57
Bydliště: Lovosice

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od phaeton_esc »

pěkný, akorát ta samolepka na kufru to kazí. kola ač sou na Puntu nezvyklý (většinou je vídám na VW apod.), tak mu slušej :)
bylo
Fiat Punto Mk1 1.7D 1996
je
Fiat Stilo MW 1.6 16v 2004 LPG BRC
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od HIISS »

Uprimne ak mam povedat,dufam ze ma nezozeres,ale otom je aj to forum,dal by som este do laku zadnu listu nad SPZ,klucky,prahy domontoval a v laku,(tie si uz spominal ze si kupil tusim) a tie kola,hm neviem,nesu skarede,ale u teba mi moc nepasuju,a vyzeralo by to s tyma upravami omnoho lepsie
EDIT: este nech nezabudnem,taktiez zdielam nazor na tu nalepku vzadu a tak isto aj na podblatniku vzadu mas nieco tusim,taketo prkotiny len spatia vzhlad..preto pokial sa da zbav sa ich,potom auto posobi v style ako kedysi bolo v mode davat velke tuzingove narazniky,ci potahy s drakom :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od Matto »

mne sa náhodou velmi páči :wink: ,v poslednej dobe sa tu s peknými cabriami ,,roztrhlo vrece,, :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Díkec

Hiss: sem rád za komentáře, díky za ně .. každej má ale jinej vkus, například kola se mi zase nelíbí ty co máš na puntě ty. Jinak to máš parádní, kola bych dal jiný. U mě kola zůstávají, hodně se mi líbí.

Jinak prahy sem sehnal dost haluzoidně, takže jsou v garáži a uvidíme kdy se k nim dostanu. Čas věnuju hlavně rodině a když si od nich potřebuju odpočinout, tak se zavřu do garáže.

Jinak mám víc rozdělaných věcí - palubka s otáčkoměrem, ty prahy co půjdou do barvy, pak snad i kliky .. ale po tom lakování zadního nárazníku .. to byl celkem porod :-)

Mám teď slíbený i sportovní výfuk, je to sice nějakej polák, ale uvidíme.

Jo a nálepky .. ty zůstávají :-) .. mají svůj důvod, italská vlajka vzadu je něco co sem měl i na předchozích autech. Děcko je kvůli děcku a na boku mám abarth loga ... njn, tuzing .. ale mě se tam líbí :-)
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Dneska výměna relé blinkrů. Blinkry jednou za čas stávkovali, uvidíme jestli se to tím relé vyřeší.
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od PunTUN »

foto v mojom štýle je :wink:
FIAT PUNTO CABRIO
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak mensi zmena na aute. Za dobrou cenu sem sehnal vyfuk ultersport. Asi ten nejlevnejsi co se da, ale rikal sem se ze lepsi nez ten muj vysipanej zadni tlumic. Vypadalo to ze by tam mel sednout uplne v pohode, takze sem si pujcil i flexku s baterkou, protoze nemam v garazi elektriku a odrezal sem starej vyfuk - no a ejhle, za prve vyfuk tam teda moc nesedel, celej byl vychylenej a idealne kdyby vstupni trubka byla posunuta tak o deset centaku vic smere do stredu auta. Tak sem zacal laborovat co s tim, trosku sem upravil drzak kladivem ale moc se s tim delat nedalo. Druhej problem je, ze i kdyz je to vejfuk na punto, tak teda truba mela asi o 5mm vetsi prumer. Kdyz sem to stahl spokou, tak to teda drzelo jak pes jezka. Nastesti znamy me to mohl privarit, takze sem to hodil k nemu a rozhodli sme se ten vyfuk privarit. Nasteloval sem, aby byl rovne, privarili sme, dal sem ho zpatky na drzaky a ejhle - rovne teda moc neni, takze mam super vyfuk - zni dobre, ale bohuzel me uplne nelicuje tak jak bych si predstavoval. Sem si myslel ze to bude jednodussi :-) ..

Zitra udelam naky fotky, at se mi muzete zasmat :-)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“