MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak sem resil ze me v aute smrdi benzin. Dneska jsem zjistil ze je ulomena hadicka na palivovym cerpadle. Co me pobavilo je ze cerpadlo je Made in France .. zrejme naka pomsta francouzu na italy ..
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak cerpadlo nahrazeno cerptadlem Pumpa Carburata Qualita Italiana .. tak treba vydrzi . .vse zatim funguje jak ma :-)
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od twolive »

co ta elekryka v v oknech už to frčí ..a divím se že se to ulomilo jen tak samo :-/ ale ono je to křehke no ... taky to mohly udělat kovové
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Elektrika me clovece stale nefunguje. Podle me jsou blby ty spinace co k tomu mam. Zatim nebyl cas to dotahnou dokupy. Ted sem dostal na naky mensi opravy Fiata Coupe, tak si hraju s tim a Punto slouzi denne na dojezdy do prace :-)

Jinak ta pumpa byla krehka naprosto cela a zrejme to bylo jen napraskly, protoze na prvni pohled nebyl unik benzinu videt .. ale kdyz sem dojel po ceste z prace a otevrel to, tak byl benzin na nadrzi. Ted to funguje bezvadne a dokonce mam lepsi chod motoru na volnobeh. Prece jen to asi tahalo do benzinu bublinky.

Jinak coupecko je obyc 1.8 16v, edice social (nema to ani vzadu sterac ktery sem si myslel ze ma kazdy coupe). Problem tam byl vyhorelej altik (uz je vymenenej) a pak i to ze auto skoro dva roky stalo ..

TAkze kluci uz to cisti :-)
Obrázek
V interieru prijde vyhodit stredovej panel, kterej je pogumovanej a na slunicku se proste rozpousti. Vymeneny jsou filtry a olej, prijdou prelestit svetla a proste dostat auto trochu do kondice. Co s nim bude dal se uvidi ..
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Reknu vam kterej blbec pogumoval ten stredovej panel to by me fakt zajimalo. Kdysi sem to mel i v tipu, uz si nepamatuju na ktere casti palubky. Stilo to stejny, melo pogumovany ovladace oken. Vzdycky se ta guma casem rozjela, zmekla a zlepkala a pak to dostat dolu, to je marast. V coupecku je tim potahlej celej stredovej panel. Zatim na to padl pul litr technickyho lihu a nekolik hader....
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Obrázek
Jedno nove foto .. stale jezdi!
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od Baron »

Páčia sa mi tie elektrony. Sú velmi pekne aj farba sa mi páči. :wink:
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Cau lidi. V pacce otevirani dveri u ridice mi praskla ta mala pruzinka. Nemate nahodou nekdo to madlo nebo i napad kde sehnat tuhle malou blbost?
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od liborko »

radekrat píše:Tak cerpadlo nahrazeno cerptadlem Pumpa Carburata Qualita Italiana .. tak treba vydrzi . .vse zatim funguje jak ma :-)
kde jsi koupil to čerpadlo prosímtě ,nejspíš mě taky čeká výměna,z vrakáče kupovat nechci a nějaké no name z autokelly už vůbec né :)
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

liborko píše:
radekrat píše:Tak cerpadlo nahrazeno cerptadlem Pumpa Carburata Qualita Italiana .. tak treba vydrzi . .vse zatim funguje jak ma :-)
kde jsi koupil to čerpadlo prosímtě ,nejspíš mě taky čeká výměna,z vrakáče kupovat nechci a nějaké no name z autokelly už vůbec né :)
No tohle je asi taky naka "super" znacka .. ale zatim funguje v pohode. Kupoval sem ho tady .. http://archiv.aukro.cz/palivove-cerpadl ... 4228095773" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Mam dilema .. premyslim jestli nevymenit Punto Cabrio za Barchettu. Je to samozrejme lepsi svezeni, i kdyz zase proti puntu je barchetta vevnitr vic stisnena a treba me budou obcas vadit i chybejici zadni sedacky. Svezl sem se ale barchettou a jezdi paradne .. mam vyhlidnutou cervenou s cernou strechou.

Druha vec je ze Punto je asi neprodejny. Dival sem se ze na netu se prodavaji v ruznym stavu za 20 tisic .. vyber docela je a zrejme zajem bude hodne malej.
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Takze, zvazoval sem prodej .. ale nemelo to smysl. Misto toho sem si rikal ze par veci na aute zase udelam a stejne je na auto casu malo.

Auto dostane novy gumy (puvodni byly z roku 98 .. trochu starsi :-) )

Obrázek

Snad se dostanu k tomu ze namontuju i prahy, ktery uz se mi vali v garazi nakej patek ..

Obrázek

A nakonec sem pridelal lizatko na predni naraznik, kterej ted ceka jeste dalsi brouseni a pak i lak .

Obrázek
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

No pisu sem jednou za sto let, ale obcas je potreba nakej update. Punto ma novej lak na narazniku, pridelany prahy a je skoro nachystany na letni sezonu. Ale, asi sem se zblaznil nebo co, ale pristala me doma dalsi prace .. je to sen a tak sem se nechal nalakat a privezl ho vcera domu.

Uz vystridalo nekolik majitelu, puvodem nekde z nemecka

Obrázek
Obrázek

A samozrejme, je to 20vt - s prahama a naraznikama z limited edition. Je tam nakej strasnej DTM vejfuck a spousta dilu na opravu. V soucasny dobe to vicemene nebrzdi, takze to bude prvni ukol.
brigitte
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 17 kvě 2013, 15:09
Bydliště: prešov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od brigitte »

radekrat píše:Tak sem resil ze me v aute smrdi benzin. Dneska jsem zjistil ze je ulomena hadicka na palivovym cerpadle. Co me pobavilo je ze cerpadlo je Made in France .. zrejme naka pomsta francouzu na italy ..
inak mne sa stalo to isté, že mi praskla hadička na čerpadle..smrad v celom aute...ale nekupovala som nové čerpadlo, vymenila sa iba hadička za pár centov :) a ide všetko ok
punto mk1 1.2 44kw
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

TAkze konecne je cas na coupe. Motor uz je venku, jsou rozvody, novej olej, nova pumpa. Nakonec nepotreboval zadny pretesneni a turbo sice ma vuli, ale protoze predtim nekourilo tak jsme se rozhodli ho zatim na aute nechat a uvidime jak se bude chovat.

Auto stale na dve casti

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“