MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Dalsi vec co me ceka .. punto uz tyden jezdi. Stale nemam doresenou elektriku na zadni okna. Uz se s timhle babram rok, ale proste resily se jiny veci a s timhle si moc nevim rady. Pokazde kdyz sem si myslel ze to mam spravne, tak mi neco jde do zkratu.

No a po tydennim jezdeni se divam, tesneni pod hlavou to ma asi za sebou .. motor pocakanej olejem. Takze o vikendu se na to mrknu a asi pujde novy tesneni. Predchozi sem tam daval pred sesti rokama a doufal sem ze teda vydrzi dyl kdyz auto nejezdi v zime.
Reklama
 

Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Obrázek
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od PunTUN »

Podnaraznik a prahy super. Inak tieto kola boli aj na mojej kandidatke. Su velmi pekne. Este pruziny a ruka hore :wink:
FIAT PUNTO CABRIO
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Pruziny nevim nevim, spis budu muset nak vytahnout lemy vzadu .. pri nalozenym aute si obcas skrabnu.

Par aktualnich fotek z vikendu

https://www.dropbox.com/sc/hazwvw5u0ssj ... JERRK61sTa" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Tak jsem zatim dojezdil. Dneska jsem byl na STK kde me doporucili auto sesrotovat .. kvuli upravam. Borec nebyl teda vubec prijemnej, rovnou me vyhodil s tim ze kola spatny, svetla spatny, vyfuk spatny, podspojler spatny a v interieru nemam schema razeni a urcite jeste dalsi veci. Doporucil me uvest auto do puvodniho stavu jak vyjelo z vyrobni linky nebo sesrotovat.

Takze premyslim jestli se s tim drbat. S puntem obcas jezdim ale zadny terno to neni. Je to par stovek km za rok a to je tak vsecko. Takze bud ho poslu dal za par korun a treba nekdo technickou zvladne udelat nebo zkusim posehnat kola, vyfuk a preskladat vsechno a udelat technickou. Jak to ale ted vlastne funguje kdyz me pak zastavi policajti? Kontrolujou nak fotky z STK? Nebo jen proste pri podezreni na spatny upravy? U kol to asi poznaji lechce kdyz tam mam patnactky .. :-(
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od liborko »

Mel si mu dat petikilo do kapsy a snad by te pustil. A nebo jet jinde na nejakou malou stk kde jsou radi ze tam vubec nekdo prijede a nebuzerujou.Tyhlety "novinky" od noveho roku vysloveně nahravaji uplatkum.Technici budou ve vatě.Jel jsem pred mesicem na STK s nakl.autem s kterym jezdim v praci a vadilo jim vse, a to pred rokem 2016 prochazelo v pohode. Jeste jsem musel letet do obchodu a kupovat stitky...no nasrali me pekne :-)
Na kola ti policajti pri kontrole nemuzou rict nic. Muzou ti vzit ale maly TP a nebo poslat na technickou (mas na absolvovani 30 dnu) pokud uvidi na aute viditelne vady jako praskle kotouce, shnile mista na kastli, praskle sklo, deravy vyfuk, ostre hrany, sjete pneu apod.
Kdyz si byl na emisich, pripojovali ti jednotku na diagnostiku?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od liborko »

Proste nejake okate megaupravy uz jen tak prochazet nebudou. Kdyz to budou jen decentni upravy a nebo dily s atestem tak si myslim ze to prochazet bude. Pred tydnem me brali policajti s mym puntem, obesli auto 2x a v pohode. Spojlery na prahach, kridlo na 5dverich,15 Alu, zluta folie na mlhovkach, ledky v parkovackach.. :-) To vse zalezi na jakeho vola trefis, jak mezi policajty tak na stk.
Jo a jeste pokud te zastavi primo odbor dopravy, tzn.ze ti budou delat kontrolu stavu auta primo na silnici tak věř tomu ze ti vlezou pod auto i do auta a poslou te na stk i za to ze ti nesviti kontrolka na pristrojovce, to se mi stalo vloni :-)
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
Vitaml
Všeználek
Příspěvky: 1218
Registrován: 26 pro 2015, 11:55
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od Vitaml »

Taky mi to nedavno prošlo, zastavili mě a hledali balasty ke xenonum, mám ledky uplně všude i v projektorech, nic nenašli a v pořádku.
Zajímalo by mě, když pošlou na stk, tak odstaví auto, nebo bych mohl odjet? Ledky můžu na místě vyměnit za žárovky.

Ještě k tématu pro radekrat:
Tady bys našel spoustu věcí i třeba kola:
http://www.vrakoviste-brno.cz/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false;
vitaml@volny.cz
Fiat Punto 2 ELX - 1,2/8V, 2001, 125 tkm
Brno
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od liborko »

Kdyz ti neco najdou policajti pri kontrole a poslou te na stk tak ti sepisou protokol, zadaji to do systemu a mas 30dnu na to abys zavadu odstranil a dojel na stk kde skontroluji odstraneni zavady. Tech 30dnu muzes normalne jezdit. Horsi je kdyz ti vemou na miste technicak, to koncis hned :wink:
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

No zkusim asi vymenit kola a svetla. Svetla nekde jeste najdu a kola nekde sezenu (kdyby jste o necem vedeli v Brne a okoli, tak mam urcite zajem) a uvidime jestli najdu naky atesty na zbytek (vyfuk a naraznik). Ale je to docela dobrej vopruz ..
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od liborko »

Tak ohledně kol,před technickou 15" liťáky vždy sundám a nahodím zimáky které mám na origo 14" ALU z GT ( 14" mám vepsané v TP s pneu 165/65)
No a jak tam máš ty přední světla tak na nich je určitě přece vyražená značka E a číslo což je homologace takže s čím mají jako problém na STK?? To lízátko dole chápu,ale stejně je to jen takový decentní kus plastu a né nějaký tuzing sněhová radlice místo narazníku takže trošku nechápu,holt si natrefil na cípa no :) už bych tam víckrát nejel
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

Jo a jeste za sportovni filtr me zdrbal. Ze to je nezapsana uprava motoru. To sem taky slysel poprve!

Jinak ale mate pravdu, uz mam sehnany kola, prehodim filtr a svetla a zkusim to projit znovu nekde jinde. Nemam ale ted moc casu a tak ho nabizim i k prodeji tak jak je

http://www.sbazar.cz/radekvokal/detail/ ... nto-cabrio" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdyby mel nekdo zajem, tak se ozvete. Zatim mi prisli navrhy stylu "Dovez ho do Kladna" nebo "Kup tihle kola a udelej technickou a pak ho beru" .. takze prodavam tak jak je, bez technicke ale dam k tomu kola 13tky zdarma aby s kolama nebyl problem, dam k tomu origu svetla a origo airbox .. a kdyz si to nekdo prehodi, tak bude jezdit dal v pohode!
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od liborko »

krasavec,škoda ho prodávat :( jak ho dostane do ruk nějaké jelito tak bude po parádě :( prodáváš ho že nemůžeš projít stk nebo máš jiný důvod?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Uživatelský avatar
mr.brain
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 213
Registrován: 14 črc 2013, 09:30
Bydliště: ČR :)

Příspěvek od mr.brain »

Ten filtr a úpravy sání by měli kontrolovat při měření emisí... Podle metodiky je to důvod pro ukončení kontroly a nevydání protokolu.
exRenault 19 Chamade ('91 173 000>287 000+);
Fiat Bravo II 1.4 16V, Dynamic ('07 43 000>x);
Suzuki SX4 1,5 VVTi ('10 70 000>x);
Škoda Octavia II FL 1.6 TDI DSG 7q ('13 293 000>x);
diag. ELM327, VCDS
Uživatelský avatar
radekrat
Znalec
Příspěvky: 770
Registrován: 17 úno 2008, 20:31
Bydliště: Brno

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) radekrat

Příspěvek od radekrat »

liborko píše:krasavec,škoda ho prodávat :( jak ho dostane do ruk nějaké jelito tak bude po parádě :( prodáváš ho že nemůžeš projít stk nebo máš jiný důvod?
Popravdě. Přemýšlím i o jiným autě takže trochu je to výmluva :mad:

Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“